Lumi obisniuite de viteza 3

  • Autor subiect DeletedUser2673
  • Data de început

DeletedUser2673

Propunere: Lumi obisnuite de viteza trei
Descriere: Propun sa se creeze lumi obisnuite dar care sa aiba viteza 3
Avantaje: ar fi mult mai frumos si amuzant jocul
Dezavantaje: -

Astept parerile dvs
 

DeletedUser

eu cred k nu se fac lumi cu viteza 3, sau mai mare, pentru ca s-ar ingreuna jocul. uita-te numai ca deja sunt probleme ocazional pe cate un server...cu o viteza mai mare s-ar face praf serverul:eek:

sa bage viteza 20 ar fi mai bine,nu?** serios

:))

ba nu , ar fi tare chestia asta dar ..slabe sanse foarte slabe ..uitate si tu la lumea 8 in ce hal a ajuns sa ia lnga tine jucatori de 400 k :( jalnic :((

asta intalnesti pe orice lume;)
 

DeletedUser10572

mai veniti multi cu propuneri de astea? nici nu mai tin minte de cate ori admini vau raspuns zicand, serverele noastre nu fac fatza unei viteze mai mare ca cea actuala(2)... si mie miar placea... dar suntem saraci.. as ruga un moderator sa inkida topicul, nu ii vad rostul..
 

DeletedUser

hai sa punem mana de la mana sa le cumparam un server bazat :p
asa o sa obtinem ce vrem
dar buba cred ca e alta
cel mai probabil nu au voie (de la directiune , de la innogames) sa faca server cu viteza 3 de frica alora de la travian ... sa nu fie dati in judecata ca ii copiaza ca stiti ca la aia speed e cu viteza tripla decat normal , nu au super viteze ca la triburile :))
eu unul nu cred scuza cu limitari tehnice , nu exista...
 

DeletedUser7708

Propunere: Lumi obisnuite de viteza trei
Descriere: Propun sa se creeze lumi obisnuite dar care sa aiba viteza 3
Avantaje: ar fi mult mai frumos si amuzant jocul
Dezavantaje: -

Astept parerile dvs

Dezavantaje: -
Aici putem adăuga timpul alocat, care ar fi extrem de mare...
 

DeletedUser15142

dupa un ban calduros primit cu placere pana la urma mi-am propus sa scriu si eu pe acest forum : ar fi tare sa se faca lumi obisnuite cu viteza 3 dar m slabe sanse :) in 2 luni milionu se aude:))
 
Sus