lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

  • Autor subiect DeletedUser43924
  • Data de început

DeletedUser

dupa cum am mai zis, a fost o lume a jocurilor de culise, nici de cum a razboiului pe harta.

iar din punctul meu de vedere, lumile cu secrete, sunt lumi esuate, care scot din oameni tot ce este mai urat....

pacat ca se termina cu un gust amar, este bine ca likanii se pot bucura de o victorie usoara, nu stiu de ce Liana o tine pe a ei ca circarii lasau egalii pe afara, cand era loc pt toti, avand in vedere, ca noi, cei din conducerea tribului nu eram asa innebuniti sa facem parte din tribul castigator. Si este si mai dezamagitor ca intr-o lume virtuala nu putem pastra corectitudinea unii fata de altii. Material nu exista nici un castig, la cati bani bagati unii dintre voi in PP-uri, cele castigate la sfarsitul lumii sunt apa de ploaie, dar este mare lucru sa iesi cu capul sus, fie ca invingator, fie ca invins.
 

liana

member
Scor reacție
35
dupa cum am mai zis, a fost o lume a jocurilor de culise, nici de cum a razboiului pe harta.

iar din punctul meu de vedere, lumile cu secrete, sunt lumi esuate, care scot din oameni tot ce este mai urat....

pacat ca se termina cu un gust amar, este bine ca likanii se pot bucura de o victorie usoara, nu stiu de ce Liana o tine pe a ei ca circarii lasau egalii pe afara, cand era loc pt toti, avand in vedere, ca noi, cei din conducerea tribului nu eram asa innebuniti sa facem parte din tribul castigator. Si este si mai dezamagitor ca intr-o lume virtuala nu putem pastra corectitudinea unii fata de altii. Material nu exista nici un castig, la cati bani bagati unii dintre voi in PP-uri, cele castigate la sfarsitul lumii sunt apa de ploaie, dar este mare lucru sa iesi cu capul sus, fie ca invingator, fie ca invins.


Eu o spun pt ca stiu anumite discutii,si n.am spus niciodata ceva din vise..
Da,la fel de bine,stiu dintr.o conversatie cu In.ofensiv ca Egalii nu pt a se afla in tribul final au jucat,si ca scopul,simplist spus,era sa nu castige Lykan.:)
La fel am dorit si noi: sa nu castige Circ,dar cand am spus.o noi,s.au dat alte interpretari..
Una peste alta,e adevarat.
Lumile cu secrete nu.s facute pt a castiga marii jucatori,etc. Datorita setarilor,si cum sunt aruncate secretele pe harta,cred ca oriunde jocurile de culise ar decide o astfel de lume.
Undeva in urma,dupa josnicia Leon,de.aia scrisesem ca de.acum,satele nu.s importante,si nu mai conteaza..
Pt ca de acum,era clar ca doar atragerea secretelor conta :)
Si s.a terminat cum a trebuit:)
Game over.
 

DeletedUser

nu are importanta cine pierde si cine castiga pentru ca sunt niste castiguri virtuale . daca anumiti adversari ar fi acceptat finalul fara recurga la atacuri n-am fi dat nici noi replica . dupa fapta si rasplata .

si cine a 'castigat' lumea cu ce se alege ? cu nimic . castigi cateva pp-uri in conditiile in care pe fiecare dintre noi lumea asta ( ca sa nu zic jocul asta ) ne-a costat mult mai mult financiar . cine nu e in top puncte agresori va castiga 400 pp parca . in schimb daca de la inceput a jucat cu pp el a investit minim 4800 pp-uri ( 80 euro ) . putea fi oricine aici , circ sau noi . ideea e ca omul din spatele contului nu castiga nimic care sa ii aduca bucurie in real life . asa cum si cine 'pierde' nu pierde nimic din ce i-ar putea provoca pagube sau tristete in real life . ori castigurile si pierderile din real life conteaza mult mai mult pentru fiecare dintre noi .

indiferent de rezultatul votului acum s-a incheiat o etapa din viata virtuala a fiecaruia dintre noi . unii vor continua jocul pe alte lumi iar altii se vor retrage , l28 a fost o lume cu momente placute dar si neplacute pentru toti ce au jucat aici .
 

DeletedUser42304

sincer ma bucur ca nu intru des pe forumuri si ca ma abtin de la comment-uri.
de o ora tot lecturez pe aici si tot ce am inteles e: voi ati facut...ba voi ati facut...ba voi ati facut si mai mult...s.a.m.d.,ideea generala fiind voi ati...
desi sunt convins ca lumea nu se va inchide,conditiile au fost momentan indeplinite,asa ca nu mai vad rostul aruncarilor cu pietre.acum 6 luni insemna ceva,totul fiind psihologic...
in alta ordine de idei, Sarbatori Fericite! alaturi de cei dragi.
 

DeletedUser

:)) eu aveam nevoie de optiunea "Multumesc" pentru postarea celui de deasupra mea! (aici sta o bulina galbena care face cu ochiul!)
 

DeletedUser

steluta aia de sub id-ul lui ....

parca imi e dor de elyte , voua nu ?
 
Ultima editare de un moderator:

liana

member
Scor reacție
35
Elite incearca sa se racoreasca pe l37 :))))
Sat: [coord]401|497[/coord]
Nivel zid: 14
Apărător:

[coord]399|499[/coord] --> Ora de sosire: dec 12, 2013 17:46:37 :727 [player]eliteykz[/player]
[coord]399|499[/coord] --> Ora de sosire: dec 12, 2013 18:23:38 :146 [player]eliteykz[/player]
 
Ultima editare:

DeletedUser43621

Să fac și o lămurire Shtaff (alex) nu mi-a dezvăluit nimic și nici nu am cerut niciodată asta , nici nu a fost cârtița mea sau altele pur si simplu eram amici pe vremea cand eram aliați si cu el imi petreceam Nopțile ... Pe joc au fost si momente mai rare cand i-am stat sitter dar ,atâta tot nimic mai mult !

A


bun venit in clubul tradatoriilor:)))

Cat despre acuzele care mi se aduc...sa va zic o poveste din biblie(nu sunt crestin).."Atunci cand Isus a vazut ca taranii vor sa o omoare pe Maria Magdalena cu pietre,el le-a spus asa: Sa arunce primul cel fara de pacat!"
Asa si in cazul meu...sa arunce cu acuze cel fara de pacat....Eu stiu multe si puteam face multe dar am zis ca pentru unii nu merita sa stric de tot lumea 28.
Dupa ce m-ati numit omul lui Marius,culmea tocmai pe el l-ati luat in trib,felicitari:))
Hai sa nu o lungesc....e bine sa revin dupa vacanta de 2 saptamani:))
 
Sus