M-a inurat unu ce pateste acum??

  • Autor subiect DeletedUser2889
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2889

brutusmondialul astãzi la ora 20:28
sa am************* . si sati dau la ****** de ce mai concediat ma ********* . nu aveati nevoie de jucatori . ******* de ****.

Sunt comandant in Wrath pe lumea 3 si dupa ce l-am concediat am primit mesaju asta. Omu a fost direct farmat de vecinii lui!! Putin ma intereseaza ce-a patit vreau doar sa stiu ce pateste in acest caz!! Astept raspuns:|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1627

Pentru a raporta o jignire în cadrul mesajelor private existã opþiunea "anunþã jignirea" situatã sub corpul mesajului.

Respect,
Eek!
 

DeletedUser1939

Concret, nu se intampla nimic, eu am raportat vreo 3-4 astfel de mesaje si nu s-a luat nicio masura!
 

DeletedUser

De unde stii tu ca nu s-a luat niciuna?
In prima instanta se da avertisment.
 

algernon

member
Scor reacție
0
te contrazic , vokiel
pentru astfel de jigniri nu se da avertisment, doar apare un nou sat de barbari pe harta.rog un admin sa ma corecteze daca gresesc
:)
 

DeletedUser177

ba se da si ban, in acesta caz cred k admin va da ban direct, injuriile sunt clare, nu ma indoiesc dak vei raporta adiminii il vor bana, vor avea grija sa fie banat, asta dak vei raporta, bineinteles. :[
 

DeletedUser

daca il raportezi til trece in prima faza pe "Blocheazã expeditorul" apoi pauza nimic am patit pe 2 asa tipu si acum e pe harta
 

DeletedUser

nu mi se pare corect sa il baneze doar pt faptu asta , sunt unii care doar atat pot sunt prea L-) ca sa descurce altfel , un avertisment merge si daca se repeta atunci ban
 

DeletedUser

cred ca varianta corecta e cea al lui aristokrat, cu avertisment si blocare. sunt convinsa ca cel care m-a injurat cand i-am luat primul sat, m-a injurat si la al doilea, dar eu nu am mai primit nimic :D.

da' GeyGey, unu la mana nu trebuia sa intrebi in sectiunea asta. doi la mana, mai bine intrebai oricum printr-un tichet. si trei la mana, de copy paste-ul ala chiar te puteai lipsi :)
 

DeletedUser1563

Daca ar tine de mine i-as reduce zidul la 0, trupele si minele la 50% din cat erau aluia care a injura. Dar nu depinde de mine.

Probabil ca o sa primeasca avertisment.
 

DeletedUser

Ha ha ha... brutusmondialu :))))))))) dat afara din scitii pentru tradare :)

Bwhahahahhahahahahaha live long ... die young!
 

DeletedUser

Ma bag si eu in seama. Pe L2 m-a injurat unul mai rau decat in mesajul care a deschis discutia si a trebuit sa-l inobilez ca altfel si la ora asta era pe harta lamga mine. Nu stiu daca mai am mesajul dar il caut si-l afisez daca-l gasesc.
 

DeletedUser

Ma bag si eu in seama. Pe L2 m-a injurat unul mai rau decat in mesajul care a deschis discutia si a trebuit sa-l inobilez ca altfel si la ora asta era pe harta lamga mine. Nu stiu daca mai am mesajul dar il caut si-l afisez daca-l gasesc.

Daca tot il postezi... cenzureaza si tu partiile mai nasoale... sa nu iti iei avertisment... si mai ales ca mai sunt si domnisoare care citesc pe aici. ;)
 

DeletedUser

Mor de somn... normal ca sunt confuz... la 8 ani... cum ai vrea sa fiu? :)

Si am senzatia ca in laptele asta de la scoala pun astia somnifere :)

Nu sombifere, bromura. Are efect mai puternic si mai extins asupra partilor copului. Ca au auzit cei de la minister ca acuma copiii ajung mai repede la maturitate. Si le este frica sa nu vina cu plozi la scoala in clasa a II-a. :D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus