M.T. vs Die.

  • Autor subiect Regele Thomas
  • Data de început

DeletedUser

ahh... MT .. nu se laudau ei .. k o fost tribu din top 20 cu cei mai putin membrii ..si tzop o ajuns trib mamut >:) " grele e viatza "
 

DeletedUser

AN-MT intrece ca numar de membrii chiar si LR dar sa vedem ce o sa se intample
 

DeletedUser

ahh... MT .. nu se laudau ei .. k o fost tribu din top 20 cu cei mai putin membrii ..si tzop o ajuns trib mamut >:) " grele e viatza "

din cauza "vietii cele grele " confunda-si tribuletele

iote aici

Însuşiri
Porecla: Menthor
Prescurtare: M.T.
Numărul de membrii: 21
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 12.796.026
Punctaj total: 12.796.026
Punctaj mediu: 609.334
Rang: 20
 

DeletedUser

Nustiu de ce te certi cu ei Immunix...doar stiai ca vor aparea si cei care critica...ramane de vazut daca a fost o varianta buna Fuziunea....dar nu cred ca sunteti in masura sa commentati...cel putin nu acum:p
 

DeletedUser

ahh... MT .. nu se laudau ei .. k o fost tribu din top 20 cu cei mai putin membrii ..si tzop o ajuns trib mamut >:) " grele e viatza "

mt nu a ajuns un trib mamut si nu va ajunge niciodata ! mt k trib a incetat sa existe (sau va inceta) insa spiritul mt va fi mereu in jucatorii care au consacrat tribul ... acest nou trib format nu se numeste mt si nu are decat o mica legatra cu mt , dar sper k va ajunge la fel de bun k el , ptr. k sunt destule persoane capabile sa faca un trib cu adevarat bun din an-mt .


asadar domnule emil nu iti mai da cu parerea k ti-o dai total pe langa . din moment ce nu ii stii pe jucatorii adevarati mt , care au fost de la inceput , sau care s-au alaturat pe parcurs si au dovedit k merita sa ramana in trib nu ai dreptul sa comentezi la adresa lor .

dak nu s-ar fi lasat atatia jucatori buni , iti spun eu k mt ar fi fost in top , si unul dintre cele mai temute triburi ale lumii 3 , insa viata reala nu trebuie neglijata , ptr k aici este doar un joc ( cv mai special insa ) , dar tot un joc este si la un moment dat trebuie sa-l termini din cauza timpului care ne apasa mereu :)
 

cossu

member
Scor reacție
9
Eu nu am nik expresia asta: trib mamut sau nu..nu cont. asta...pe mine ma int. care va fi rel. diplomatica cu scitii..desi confidentiala...eu is curios cum au privit ei aceasta fuziune intre un trib aliat si unul dusman:)
 

DeletedUser

Cine a zis ca toti cei care au parasit M.T.-ul au intrat la inamicii Scitilor?
 
Sus