M.T. vs Die.

  • Autor subiect Regele Thomas
  • Data de început

DeletedUser

cum ziceau Paraziti:
"ti-am zis sa stai in genunchi si tu deja incepi sa sugi ,acadele"

wueiii mama....
da nene' ce legatura are Die. cu acadele...sunt fetitze pe acolo...dar chiar asa de dulci?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
:D

bahh da multe zic parazitanii ashtia...ar trebui sa reperezinte triburile.ro:D:D:D
 

DeletedUser

ba.. ce va place voua sa imbarligati treburile.. stati ma calmi ca nu e nici un razboi .. 2 triburi au gasit de cuviinta ca nu mai are rost sa pastreze un PNA atat tot.. nu e nici un razboi .. deci asta micu a lu Regele Thomas shezi bland si nu mai deschide teme deampixu ..
 

cossu

member
Scor reacție
9
dupa cate stiu eu..exista refugiati din swat care se adapostisera sub umbrela PNA-ului cu MT..ceea ce nu era normal..tintele sunt ei...pentru a nu sta linistit si sa-si sprijine fostii colegi...era anormal...
 

DeletedUser7458

cred ca este teapa cu razboiul asta..

scorul este 4 - 0 pentru die.

adica 4 sate s-au luat in timp de o saptamana!!

topicul trebuia sa se numeasca mai degraba die. vs scitii unde in decurs de 24 de ore scorul este 21 - 5 in favoarea celor din die.!!
 

DeletedUser

si cu Scitii e aceasi poveste.. 2 triburi care nu au nici o relatie diplomatica.. ATAT .
 

DeletedUser

Die. va ajunge sa piarda exact pentru aroganta cu care trateaza ceilalti playeri...indiferent de cine ii va fi adversar.
Au cazut imperii din aceleasi motive...:)
 

DeletedUser8914

re:)

Die. o sa va rupa pe toti!
Credeti ca DIe. sunt singuri?Va insealati!

are perfecta dreptate , si in plus una este aroganta de pe forum una este prietenia din joc ! ... die nu sunt nici odata singuri ! sunt puternici singuri dar alaturi de inca cativa aliati din top10 ? :)...
 

DeletedUser

Die. va ajunge sa piarda exact pentru aroganta cu care trateaza ceilalti playeri...indiferent de cine ii va fi adversar.
Au cazut imperii din aceleasi motive...:)


Aroganta tribului Die. ? ... fata de jucatori ... daca spuneai fata de alte triburi era mai echilibrata acuzatia ta, nu incurca 1 - 2 - 50 de jucatori cu tot tribul, orice jucator indiferent de trib are momente si momente cand se crede zmeu ( injura si multe altele pe cel care il ataca ... si cazuri peste cazuri cand se ajunge in astfel de situatii).

M.T vs Die ... un titlu de prost gust.
 

DeletedUser

fara sa fiu un fan a vreuneia dintre parti, totusi Die. au dreptate MT-ul s-a transformat in azil de refugiati SWAT si acest lucru le va face viata foarte grea
tot respectul pt membrii adevarati ai MT-ului ( PURPLE & company) insa este urat ca au luat-o pe urmele SWAT cu recrutarile
si inca ceva mi-a soptit o pasarica ca amicul ALIAT are un cont (cel putin) si in MT
(pt informatii suplimentare va astept pe privat :) )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)

M.T. este sursa de sate moka a celor din Scitii , cu totii stim ca M.T. este pe duca...putzini mai sunt activi in acel trib(mare pacat) , Scitii o sa foloseasca granitza destul de importanta a celor din M.T. ca sa vina spre noi !

Da ati ghicit in scurt timp M.T. va fuziona cu Scitii , iar restul satelor apartzinand jucatorilor inactivi vor fi nobilate intern...!

ANTS cel mai probabil va trebui sa aleaga o parte (prietenii stiu ce parte :) )
TLB sunt si raman aliatii Die. (cel putzin jumatate din membrii vechi TLB) !


p.s. este doar o parere nu ca as fi vorbit cu toate partile ...sau as fi spionat 1-2 conturi pe fiecare trib in parte...departe de mine:)

Numai bine,

Mr-Lush

aaa era sa uit Die. vs Scitii - asta ar fi un topic interesant de dat cu parerea!
 

DeletedUser6837

dar saboo tu nu mai joci taticule...de ce ne stresezi pe noi...postez unde vreau eu si cred ca nu incalc vreo regula a forumului...oricum nu esti tu moderator
 

DeletedUser

dragi jucatori tdk...va felicit ptr ajutorul dat celor din die de a ne separa tribul...dar acu eu va intreb pe voi...v-ati mai uitat la harta? sunteti inconjurati baieti de die si academia nou infintata...credeti ca mai aveti viata lunga si voi? eu zic sa va schimbati diplomatia nitel si sa faceti ceva in scopul asta...
 

DeletedUser

Ce sperati voi in tot felul de minuni..........Die. si TDK chiar se ajuta,se respecta si se inteleg.............nu stiu voi de ce nu intelegeti..........
 

DeletedUser4195

M.T. este sursa de sate moka a celor din Scitii , cu totii stim ca M.T. este pe duca...putzini mai sunt activi in acel trib(mare pacat) , Scitii o sa foloseasca granitza destul de importanta a celor din M.T. ca sa vina spre noi !

Da ati ghicit in scurt timp M.T. va fuziona cu Scitii , iar restul satelor apartzinand jucatorilor inactivi vor fi nobilate intern...!

ANTS cel mai probabil va trebui sa aleaga o parte (prietenii stiu ce parte :) )
TLB sunt si raman aliatii Die. (cel putzin jumatate din membrii vechi TLB) !


p.s. este doar o parere nu ca as fi vorbit cu toate partile ...sau as fi spionat 1-2 conturi pe fiecare trib in parte...departe de mine:)

Numai bine,

Mr-Lush

aaa era sa uit Die. vs Scitii - asta ar fi un topic interesant de dat cu parerea!
un domn inteligent a pus punctul pe i ,,insa dvs domnule ar trebuii sa va dati seama de ce toata lumea e cu ochii pe die ..daca nu va spun eu ,,e un joc in care trebuie sa-ti respecti cuvintul-regulile die nu prea face asta ,,nu acuz un player sau altul ,sunt sigur ca die are playeri care respecta regulile insa tribul pe ansamblul lui nu a facuto si nu cred ca o va face de accea mai toti sunt atenti la tribul die
 
Sus