mai Am o Intrebare:D

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mai am o intrebare:
De ce imi apare :"Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit" cand dau sa il atac???Ii prima oara cand imiapare asta.Ce trebuie sa fac???vreau sa ii iau satul si nu pot:confused::confused::D
 

DeletedUser

Jucatorul respectiv a incalcat o regula si din cauza aceasta adminii i-au incuiat contul temporar. Dupa ce va fi sanctionat pentru abaterea comisa, contul va fi descuiat, iar tu o sa il poti ataca
 

DeletedUser

aoleu si cred ca ia inchis contul din cauza mea:D
mo injurat si eu iam anuntat jignirea:D:))da macar daca vorbea frumos zic eu ca se putea rezolva problema dar .....

si macar sa nu mai lasam dinastia care incalca regulile si sa ii dam afara din joc ca sa nu mai triseze sa vorbeasca urat. Eu asa gandesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asa fac ei:cand vad ca sunt cuceriti incalca regurileca sa nu ii poti cuceri.
 

DeletedUser

da si dupa cat timp pot sa il atac ca tot imi apare asa si acu am si 7 atacuri :D:):)
 

DeletedUser7072

Asta daca nu e banat permanent !

dupa un anumit timp, daca nu isi accepta pedeapsa, satele lui se transforma in sate de barbari. deci nu exista ban permanent(eu unul nu am intalnit) ar fi si absurd dealtfel sa ai un jucator de 1 mil de punct in coasta pe care sa nu-l poti ataca niciodata


si in general banurile pt injuraturi trec repede. am depus si eu tickete de genul
 

DeletedUser

si nu poate cineva sa imi spuna cat mai dureaza???ca vreau sa il iau si ii tot incuiat, si am nevoi de sat ca ii cel mai mare din jurul meu (mai aproape ca altfel sunt multe in jurul meu).
 

DeletedUser

Asta daca nu e banat permanent !
Nu exista sat neatacabil decat temporar.

Ban permanent in sensul sa ii fie stears contul.
Daca iti e sters contul cum zici tu, satele devin sate de barbari. Si pot fi atacate.

Nu am auzit de banare doar pentru injurii. Cel mult avertisment.
Sunt aproape sigur ca a facut altceva mai grav.

@Imperiul Cody
Nu o sa-ti spuna nimeni cand devine atacabil, fii sigur de asta.
Cel mai bun lucru pe care-l poti face e sa simulezi mereu atacuri pe sat si sa vezi cand dispare interdictia de atac asupra lui.
Succes :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

acu vad ca are moralul la 91 deci sar putea sa devina sat de barbari , nu??
 

DeletedUser

am o intrebare :D da cine a pus restrictii la nobil, adik dece nu poate sa faca 50 de orea ca eu vrea usa ies dintr-un K si nu pot ca nu am sate libere si is inconjurat numai de aliati si nu po tsa ii atac, dac 52 de ore pana la acel sat s idaca ajung ma ajuta si altcineva sa il iau , dc:((:confused: nu ii mia bn sa lasati fara restrictii la timp???si apropo e adevarat ca daca ai nobil in sast iti creste mai repede adeziunea???

Scz pentru scris da m-a mgrabit:D
 

DeletedUser

Restrictiile sunt puse în funcţie de lumea pe care joci de exemplu pe lumea clasica nu este restricţie la nobil. şi te rog pe viitor sa verifici textul înainte de a posta un raspuns/intrebare.
 

DeletedUser

acu vad ca are moralul la 91 deci sar putea sa devina sat de barbari , nu??
Moralul e al tau si nu al satului pe care-l ataci. Si nu are nicio legatura cu posibilitatea lui de a deveni sat de barbari.
Probabil moralul a scazut pentru ca a crescut raportul dintre punctele tale si punctele celui ce detine satul in discutie.

eu vrea usa ies dintr-un K si nu pot ca nu am sate libere si is inconjurat numai de aliati si nu po tsa ii atac
[...]
si apropo e adevarat ca daca ai nobil in sast iti creste mai repede adeziunea???

Foloseste sate de tranzit. De la un alt membru de trib sau poate vreun aliat.
Si nu, nu iti creste mai repede adeziunea.
 

DeletedUser

Am si eu o intrebare. E adresata adminilor. Eu joc pe lumea clasica si a trebuit sa plec undeva pentru aprox. 12 zile si l-am lasat pe 8357801 sitter. I-am zis sa nu dea nici un atac. Nu m-a ascultat si i-a atacat pe khaosElf si pe dory12. Daca vreti, va trm rapoartele. Imi pare rau ca am scris asta aici, dar nu am stiut unde. Mi-am cerut scuze celor 2 jucatori atacati, dar totusi nu ma simt bine. 8357801 m-a scos din tribul in care eram, m-a bagat intr-un alt trib si mi-a schimbat numele satului in ATACATI-MA. Cer blocarea contului lui 8357801. Cu respect, Kool Ice din L clasica
 

DeletedUser431

nu cred ca au cum sa te ajute adminii....nu a facut nimic "ilegal".....altadata sa iti alegi cu mai multa grija sitterul...
 

DeletedUser

Nu au cu ce sa te ajute adminii. Tu ti-ai ales sitterul, actiunile sale sunt responsibilitatea ta. Nimeni nu o sa ii de-a vreo pedeapsa deoarece nu a incalcat nicio regula. E doar vina ta Kool Ice.:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus