mai Am o Intrebare:D

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

am o intrebare legata de nobili,
Am atact u nsat a distanta de 34 de ore cu morelul 55, si mia scazut la adeziune 20 , e prima oara cad scade asa de putin, dar nu asta e intrebarea , cu cat creste adeziunea pe ora pe lumea 5??? ca la amiaza avea 24 si a cu avea 52
 

DeletedUser

Am si eu o intrebare. E adresata adminilor. Eu joc pe lumea clasica si a trebuit sa plec undeva pentru aprox. 12 zile si l-am lasat pe 8357801 sitter. I-am zis sa nu dea nici un atac. Nu m-a ascultat si i-a atacat pe khaosElf si pe dory12. Daca vreti, va trm rapoartele. Imi pare rau ca am scris asta aici, dar nu am stiut unde. Mi-am cerut scuze celor 2 jucatori atacati, dar totusi nu ma simt bine. 8357801 m-a scos din tribul in care eram, m-a bagat intr-un alt trib si mi-a schimbat numele satului in ATACATI-MA. Cer blocarea contului lui 8357801. Cu respect, Kool Ice din L clasica

Fai propunere ca in viitor asa ceva sa fie sanctionat, cred ca este realizabil si ar schimba mentalitatea jucatorilor. Eu recunosc, i-am golit unuia satele :eek: , dar era doar 1 de cand ma stiu pe triburi. :D

Imperiul cody zicea ceva de avertisment, daca gasiti ca mesajul vostru nu este inteligibil, folositi functia de editare.

am o intrebare legata de nobili,
Am atact u nsat a distanta de 34 de ore cu morelul 55, si mia scazut la adeziune 20 , e prima oara cad scade asa de putin, dar nu asta e intrebarea , cu cat creste adeziunea pe ora pe lumea 5??? ca la amiaza avea 24 si a cu avea 52

s-a mai raspuns la o astfel de intrebare, in general adeziunea creste cu ratia:

(1*Viteza_Server) pe ora, cum L5 are 1.6 , cu 1.6 creste pe ora.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus