manuta. despre noi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40892

:D:D:D

ce naiba faceti cu manutele alea?!! voi atacati organizat si tot voi pierdeti sate?!! :D:D:D stiu, de vina sunt conducatorii aia naspa din skin!! aia, care habar n-au de joc si trimit trupele aiurea!! :D:D:D


apropo , unde au disparut discutiille alea interesante si pline de viata?!! iar se doreste sa se ingroape forumul asta?!! haideti sa le dam de lucru...
 

DeletedUser29389

avem interdictie sa raspundem la arogante de prost gust, dar mie imi place riscul. :D
 

DeletedUser

lesinatilor , dormiti ? care mai e situatia la razboi ? care pe care mai bate....
 

DeletedUser

Cred ca se poate inchide topicul...prea multi mascarici fac spam aiurea aici , nefiind in stare sa-si faca propaganda propriului trib printr-un topic special.De fapt nici nu au propriul trib...astazi sunt intr-unul , maine fuzioneaza si sunt intr-altul.La inceput ii respectam, fiind adversari buni pe harta, dar datorita postarilor unora pe forum, mi-e sila ca joc alaturi de ei acest joc.Bafta celorlati, care nu fac parte din aceasta categorie.
 

DeletedUser19202

Cred ca se poate inchide topicul...prea multi mascarici fac spam aiurea aici , nefiind in stare sa-si faca propaganda propriului trib printr-un topic special.De fapt nici nu au propriul trib...astazi sunt intr-unul , maine fuzioneaza si sunt intr-altul.La inceput ii respectam, fiind adversari buni pe harta, dar datorita postarilor unora pe forum, mi-e sila ca joc alaturi de ei acest joc.Bafta celorlati, care nu fac parte din aceasta categorie.

prietene care postezi de pe nickul asta iti atrag atentia ca iti cam bati joc de numele lui illusion
prin postarile astea

am evitat sa postez eu pe cat posibil dar frustrarile voastre depasesc puterea mea de intelegere

in conditiile in care iti faci topic sa te lauzi ar trebui sa ai minte sa intelegi ca e posibil ca nu toata lumea sa fie de acord cu el si sa scrie acolo doar ode de vitejie, e normal ca unii sa aibe si alte pareri

e grav ca nu poti accepta asta..si preferi limbaj ca acesta

ca sa fim corecti nu avea rost topicul asta de la bun inceput

in alta ordine de idei voi oricum luati bataie la fel cum a luat noobs peste tot pe unde a jucat
ce nu inteleg e de ce acum spre deosebire de alte dati nu acceptati asta cu onoare si recurgeti la astfel de cuvinte?

sau poate pentru ca ce-am spus eu despre faptul ca cei vechi numai joaca e adevarat?:confused:
 

DeletedUser40272

pandev, voi (triburi conduse de tine, nu doar de tine) v-ati luat-o deja de 2 ori, A Team care avea un plan maret pe aceasta lume, care chiar dadea mari sperante si apoi HFG unde a fost spuma A Team-ului, daca pot spune asa...

Poate ai dreptate prin ce zici aici, sau poate nu, nu stiu...dar ar trebui sa ii lasi pe altii sa le dea peste nas cu texte de astea:

in alta ordine de idei voi oricum luati bataie la fel cum a luat noobs peste tot pe unde a jucat

No offence;)
 

DeletedUser

prietene care postezi de pe nickul asta iti atrag atentia ca iti cam bati joc de numele lui illusion
prin postarile astea

am evitat sa postez eu pe cat posibil dar frustrarile voastre depasesc puterea mea de intelegere

in conditiile in care iti faci topic sa te lauzi ar trebui sa ai minte sa intelegi ca e posibil ca nu toata lumea sa fie de acord cu el si sa scrie acolo doar ode de vitejie, e normal ca unii sa aibe si alte pareri

e grav ca nu poti accepta asta..si preferi limbaj ca acesta

ca sa fim corecti nu avea rost topicul asta de la bun inceput

in alta ordine de idei voi oricum luati bataie la fel cum a luat noobs peste tot pe unde a jucat
ce nu inteleg e de ce acum spre deosebire de alte dati nu acceptati asta cu onoare si recurgeti la astfel de cuvinte?

sau poate pentru ca ce-am spus eu despre faptul ca cei vechi numai joaca e adevarat?:confused:

Si eu care credeam ca vii iar cu texte din alea ieftine: POATE UN MODERATOR VEDE SI FACE ORDINE...etc etc....
Cat despre luat bataie, sincer sa fiu in locul tau a si baga teasta in pamant....
 

DeletedUser19202

Si eu care credeam ca vii iar cu texte din alea ieftine: POATE UN MODERATOR VEDE SI FACE ORDINE...etc etc....
Cat despre luat bataie, sincer sa fiu in locul tau a si baga teasta in pamant....

tu inactivule o sa ajungi si fata in fata cu mine aici pe 25 ..sunt curios atunci ce o sa faci ca vad ca acum tot ma bagi in seama
 

DeletedUser

Pentru redeschiderea temei, va astept pe privat cu motive temeinice :p
Pana atunci, topicul va ramane inchis!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus