Marele Imperiu Roman - MIR

  • Autor subiect DeletedUser32664
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32664

Pe lumea 29 o sa reinfiintez acest trib care a fost un trib de elita pe lumea 7. Dupa cum multi dintre voi stiti a terminat pe locul 2 la inchiderea acelei lumi!
Cine vrea sa joace alaturi de acest trib pe lumea 29 sa isi noteze numele aici si o sa primeasca invitatie de la mine sau de la Lord Gandalf.
 

DeletedUser41801

va fi cu preinregistrare....pt ca e ceva organizat:p...deci directie necunoscuta....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32664

posibil o sa vina si Diablo
Momentan MIR o sa existe cu siguranta! Cei care vor sa joace sa ma anunte sa la dau invitatie! Ce o sa se mai intample v-om vedea pe parcurs ;)
 

DeletedUser41917

Sucess Lord cu tribul, si mai intra si pe mess:D


Vorbesc cu intemeitorul tribului TSL , poate rezolv sa ii chem:)
 

DeletedUser42019

As vrea sa particip!

zuzanz .. si daca se poate si cativa prieteni de-ai mei:)
 

DeletedUser20561

Imi place ca tu cauti doar membrii buni.Iti zice zuzanz ca vrea sa vina cu inca cativa si tu accepti imediat...
 

DeletedUser41700

Ce sa zic, nu am avut onoarea sa va cunosc, sper sa o am. Poate avem noroc si serverul ne va pozitiona in apropiere. Am auzit cate ceva despre voi, as fi incantat si daca ati fi dusmani si daca ati fi aliati.
 

DeletedUser32664

Ce sa zic, nu am avut onoarea sa va cunosc, sper sa o am. Poate avem noroc si serverul ne va pozitiona in apropiere. Am auzit cate ceva despre voi, as fi incantat si daca ati fi dusmani si daca ati fi aliati.

o sa vedem la momentul potrivit ce o sa fie!
Bafta tribului tau!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus