<<Mason si pe cine apara masonX(

DeletedUser

buna ziua dragi colegi...vreau sa stiti pe cine apara maretul trib mason.
sunt sitter la un prieten pana incepe scoala si azi am inceput sa ii culeg si lui sate...am inceput cu "gangstakill"
sa vedeti ce trupe a avut el la primul atac:
Agresor: Bogdan-20CM
Sat: 20CM RECORDS (674|431) K46

Număr: 0 0 xx 0 x x 0 0 0 1 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: gangstakill
Sat: the best city (672|430) K46

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
:eek::eek:


Modificare de adeziune Aprobare scăzuta de la 100 la 69




La al doilea atac:
Agresor: Bogdan-20CM
Sat: 20CM RECORDS (674|431) K46

Număr: 0 0 x 0 x x x 0 0 0 1 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: gangstakill
Sat: the best city (672|430) K46

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
:eek::eek:


Modificare de adeziune Aprobare scăzuta de la 72 la 40

si apoi se trezeste unul din mason:

gelusb a spus:
astăzi la ora 18:19
lasa-l in pace pe aliatul nostru ca daca nu ai de-a face cu noi si crede-ma ca nu te vad bine

poi pe cine apara?=)))asta e sat?da bun de ferma sau innobilat ca are 3k puncte.
felicitari mason:)tineti-o tot asa si o sa faceti camping la marginea harti cu asemenea aliati:) sunt mandru de voi.primul trib care mi-a ridicat interesul de pe l7.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Interesant, insa nu cred ca toti membrii <<Mason sunt asa, sau poate sunt :D:D:D

Oricum, foarte frumos raport. Sa stapanesti sanatos satul respectiv.;):cool:
 

DeletedUser

ms amice,daca apuc sa ma il iau,ca presupun ca sunt intariri pe drum.ai dreptate nu toti mebri mason sunt asa.insa daca era activ as fi inteles.:|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10829

mason are razboaie cu multa lume:D
chiar sunt curios cum se vor descurca pe acesta lume, eu cunosc de pe L4 tribul acesta, poate ei nu ma cunosc pe mine, dar eu ii studiez in fiecare zi, peste tot culeg informatii despre ei.
Din cate stiti cei ce jucati L4 sunt un trib bun, dar parerea mea (doar parerea mea fara sa jignesc pe nimeni) e ca sunt cam infumurati:D
Oricum cred ca vor face o figura frumoasa pe L7
 

DeletedUser

nu stiu:confused: statistica arata faptul ca acestia cresc:| la ce te referi cand spui ca merg in jos?:confused:
 

DeletedUser10829

sai meninte pe L7 nu stiu, da pe L4, va veni vremea cand vor fi invinsi (asta v-o garantez), deci si pe L7 cred eu ca sunt de batut, de fapt orice trib este de batut indiferent ce jucatori ar avea
 

DeletedUser

poi asta depinde de caracterul jucatorilor din tribul respectiv.Daca nu se bat cu pumnul in piept ca is the best...probabil nu vor atrage dorinta celorlalte triburi de ai da jos...si la nevoie se poate gasi un trib aliat de incredere...un trib frate:p
 

DeletedUser

mason :))...ce n-as da sa am si d-aia pe langa mn :))...deocamdata mda...k astia sunt multi si ...restu stiu toti :))..
revenind la subiect..eu unu nu stiu nimic despre tribu asta..pt k nu prea am mai jucat Tw..dar din cate observ pe forumuri..sunt cam suspecti astia..pakt k sunt departe de mn..m-au lasat fix in mijloc cu ingerasii astia din MdA(asta *** tin ** minte harta)..ne pune cnv la curent? k eu unu nu am chef( p.s. fara acuarele d-alea ieftine :)) )
 
Sus