Mentori si Mentorat L43

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Mi-a dat un ucenic statistica lui Bad rulzz la farm:))). maxim 20-30 k pe zi ...cred ca Bad inca e la faza de farmat cu paladinul.Daca asa ii invata sa joace ,va scoate fermele perfecte din ucenici :eek:
 

DeletedUser

Mi-a dat un ucenic statistica lui Bad rulzz la farm:))). maxim 20-30 k pe zi ...cred ca Bad inca e la faza de farmat cu paladinul.Daca asa ii invata sa joace ,va scoate fermele perfecte din ucenici :eek:

Daca ma innobileqza astia, ma inviti in trib ca sa pot sa pic langa tine? :)) +ca sa fii mentorul meu :)
Am flama :*
 

DeletedUser46877

Inca nu mi-a aparut nimic , nici mentor nici ucenic ...
Oare cand se rezolva cu repartizarile in grupe?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Inca nu mi-a aparut nimic , nici mentor nici ucenic ...
Oare cand se rezolva cu repartizarile in grupe?


Din pacate, nu stim nici noi cand se vor finaliza repartizarile. Tot ce putem spune este ca o sa mai dureze o perioada.
 

DeletedUser

Cum se face repartizarea?sau cum iti poti cauta/alege un mentor/elev ? Nu de alta..dar eu am vechime 7 ani, dar asta nu inseamna ca mai stiu sa mai joc :))
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Cum se face repartizarea?sau cum iti poti cauta/alege un mentor/elev ? Nu de alta..dar eu am vechime 7 ani, dar asta nu inseamna ca mai stiu sa mai joc :))

Repartizarile respective sunt facute automat, treptat. Nici la acest moment nu au fost finalizate repartizarile pe toate lumile, pentru toti jucatorii etc.

In principal, sunt cateva conditii in functie de care o persoana este repartizata intr-una din cele doua categorii - mentori si ucenici (in functie de vechime, de numarul minim de sate detinute pe unul din servere intr-o anumita perioada etc). Momentan, nu iti poti alege personal un mentor/ucenic, acesta iti va fi alocat automat, in mod aleator.
 
Sus