mesaj catre imperii

  • Autor subiect DeletedUser12147
  • Data de început

DeletedUser12147

Micutul popor al tribului Oftic care se afla pe k-51 ultimele coordonate obtinute din satelit fiind (144|515) ,se afla intr-o grea incercare pricinuita de politicile imperialiste duse de triburile hraparete "care este" .Tinand cont ca natalitatea este o problema iar moratalitatea in randul micutului popor are un grad ridicat diplomatul micutului trib (adica "io")a fost insarcinat sa ceara sprijin de la marile puteri asadar deci : daca se poate prin mila si vointa marilor civilizatii imi permit sa cer ajutor 1 lance/1spada si un arc pentru a incerca sa pastrez independenta si traditiile acestui mic si pricajit popor aflat la rascrucea timpului.

Va rog ajutati un biet popor sa-si pastreze identitatea trimitand sprijin 1 lance /1 spada si un arc cu promisiunea ca luptatorii vostrii vor fii bine tratati de catre noi cei ce va vom oferi ospitalitatea noastra pe intreaga sedere.

In numele poporului pe care-l reprezint va multumesc anticipat.Nu lasati sa dispara identitatea si traditiile unui popor fi-ti alaturi de noi cu noi ,trecem prin clipe grele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)) chiar m-ai induiosat..si acum incercam sa socotesc cam de cata armata as avea nevoie sa va impart cate 1/1/1 pentru fiecare sat al tribului dumneavoastra, si cand sa il caut..am vazut un singur punctulet solitar intr-o imensitate de mare rosie
..sau e o gluma, sau am gasit prea tarziu acest post :eek:
 

DeletedUser

:)) chiar m-ai induiosat..si acum incercam sa socotesc cam de cata armata as avea nevoie sa va impart cate 1/1/1 pentru fiecare sat al tribului dumneavoastra, si cand sa il caut..am vazut un singur punctulet solitar intr-o imensitate de mare rosie
..sau e o gluma, sau am gasit prea tarziu acest post :eek:

un sat de 3000 de pct cu inamici invinsi de 5 mil...
 

DeletedUser12147

Intr-adevar avem doar o palma de pamant (un satuc mic) coordonatele sunt
k-51 [village](144|515)[/village] cred ca in primul post am zis k-55 si am gresit :((( si rugamintea era daca se poate un sprijin mic de 3 soldatei 1lance/1 spada si un arc doar de atat as avea nevoie ,sunt convins ca nici un jucator nu sta in 3 soldatei,dar mie mi-ar prinde tare bine,se mai combina cu gagicile mele din sat,ducem lipsa de barbatei in sat ca e razboi si sunt pe front ,saracii de ei.

pana in acest moment am primit sprijin de la 2 persoane,huh tot este ceva.O sa-i pun pe astia 6 la treaba ,acu's pe drum ,ii las un pic sa se odihneasca dupa ce ajung si apoi la treaba cu ei.

ps: nu conteaza distanta de la care vine sprijinul(rugamintea este doar sa nu fie mai mult de 3),va garantez ca deja am pregatit un party pt soldateii care vin in ajutorul tribuletului nostru si nu o sa cedam o palma de pamant in fata invadatoriilor.
 

DeletedUser

nu fiti zgarciti ...trimiteti o lance o spada si un arcas...n`o sa fiti nici mai saraci nici mai bogati...
 

DeletedUser12147

gagicile de la noi din sat sunt in extaz total,vin baietii ,dragii de ei,unii au un drum asa de lung.Nu pot decat sa le multumesc tuturor celor care au raspuns pozitiv si s-au gandit sa aline suferinta pricinuita de hapsanii "care este" vorba unui eminent om de stiinta inca in viata
deci revenind la subiect,care este si la stanga si la dreapta si la nord si la sud (de hapsani este vorba) de satucul cu 3 soldatei.Cum ajung cum trecem la combinatii :D
nu mai poate omul sa-si are ogorul in linistea iernii ; ca pac! se trezeste un berbecut sa se infiga cu cornitele in poarta satului.
ce s-a dus vestea pe k-51 ca am cele mai frumoase fete in sat si acum vor toti sa ...le peteasca? :p

ps: celor care au trimis mai mult de 3 soldatei,am sa le retrimit armata,cu rugamintea doar (daca doresc) sa retrimita doar 3 ,sunt suficienti.
o lance/o spada si un arc.

Multumesc mult.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus