Mesaje amuzante L11

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tu iti spui parerea din punctul tau de vedere! iar punctul tau de vedere... este foarte departe de adevar. din cauza pozitionari, vezi lucrurile foarte deformat!
serinus a renuntat la joc din cauza lipsei de timp. (asta o am pe un mesaj scris chiar de el)
el a vrut ca la plecarea de pe acest joc sa faca ceva de neuitat! a ales sa faca in asa fel incat sa le declaram razboi! si a tras dupa el intregul RAR in frunte cu babalacu.
acum el e in stergere de cont, iar cei care au ramas in RAR, duc asa cum pot si ei, razboiul cu INQ-ul.
nu pot sa nu recunosc ca este un macel total ce se intampla acum in razboiul ala... dar vina nu este a noastra!
lipsa de intelegere si dezinteresul lui serinus fata de strategiile tribului INQ, au dus aici!
eu stiu ca tu ai face orice sa scoti inq-ul tap ispasitor pt tot ce se intampla "rau" pe L11... dar de data asta... nu noi suntem cei lipsiti de caracter!
serinus demola satele... de mai bine de 2 saptamani!

bine,bine,dar cu capra ce ai avut....tot nu ai dreptate in a ataca tribul rar....ca fosti aliati,care v-au fost de ajutor,nu trebuia sa-i atacati...dar cum voi sunteti sedati ca incoronati ai L11,ati uitat de caracter.....
sper sa fiti asa doar aici pe joc....sper....
 

DeletedUser

si spuneai ca este un macel ...cum sa nu fie cand ei au trupele in granita cu WAR.....ce marsavie....
 

DeletedUser37258

ei au avut ocazia sa intre in inq! sa iti arat mesaje de genul "pana la ultimul sat in rar!"
RAR-ul are decat 2 jucatori pe granita cu war (serinus si babalacu) deci aveau trupele acolo ;)
unde crezi tu ca aveau majoritatea jucatorilor din inq, trupele?
 

DeletedUser

alo....cum sa ma fac inteles?....daca divortezi de femeie,ii tai si capul?...ce o tot smotocesti...sau cum e ** romanului:si f.....si cu banii luati...ati contorizat rezultatele rar-ului cu war?.....si fink ca ia trimis lui zgubea 30 de sate de aparare a mai contat?....va tot ascundeti dupa coada de matura...si cu NOI ati facut la fel...urmeaza martinezul acuma sa-l atacati...
 

DeletedUser37258

am explicat mai sus cum sta treaba cu RAR.
cu cei din "NOI" am intrerupt relatiile diplomatice din cauza lui lucasCage, care a ignorat in repetate randuri rezervariile colegilor mei.
dar asta nu inseamna ca ii ataca cineva! la fink e alta treaba... stim ca nu mai este el pe cont si am vazut ca are sprijinul in t3@p@!
 

DeletedUser

Kapetanos99: sal
24Arys11: sal
Kapetanos99: citeste forumuleicul-NCHS family pls
Kapetanos99: la sugestii/idei
Kapetanos99: spunemi parerea ta
24Arys11: ok
24Arys11: asta faceam
Kapetanos99: poi e buna ideea mea?
Kapetanos99: platim cu trupe
Kapetanos99: am putea lua si din alte triburi
24Arys11: ce sa platim k trupe.. ?
Kapetanos99: jucatorii sa vina
Kapetanos99: k sa ne intarim
24Arys11: si noi le trimitem lor sprijin si ramanem noi astia mici fara trupe...
24Arys11: noi avem nevoie de trupe.. !!
Kapetanos99: poi nu,k adunam de la toata conducerea trupe
24Arys11: aoleu..
Kapetanos99: eu am multe trupe si dau eu sungur
Kapetanos99: singur*
24Arys11: bai..
24Arys11: fii atent
Kapetanos99: am aproape 15000 de lancieri.ar ajunge pentru un jucator de 100000
24Arys11: sorry mai vorbesc k cnv..
24Arys11: un jucator de 3 mil pct - 6 mil.. nu are ce sa faca k trupele tale..
Kapetanos99: bha eu nu am doar lancierii.mai am peste inca 10000 de alte trupe
Kapetanos99: asta ar tine piept unuia de 5 milioane
24Arys11: bah.. eu am pe fiecare sat care se numeste Handbracke cate 5500 lancii, 5500 sabii, 1200 arcasi, 1200 cai grei si 150 catapulte ! numara cate sate se numesc handbracke si vezi cate trupe am !!
Kapetanos99: bhaaa vezi ca "jucator" (nu am vrut sa dau numele) imi mai trimite o groaza de trupe,care ajung in 30 de ore
24Arys11: daca dai trupe la aia de 100.000 pct nu rezolvi nimik !! Tu ai nevoie de trupe k esti mik ! Pastreaza-le !
Kapetanos99: cam 3000 din fiecare.asa se construieste un sat de aparare
Kapetanos99: am mai multe decat tine in 4 sate
24Arys11: fara cai grei !!!
Kapetanos99: da dar la numar am mai multe
Kapetanos99: stai k le numar acum
Kapetanos99: la numar sunt 25.000
Kapetanos99: impreuna
Kapetanos99: oftica?
24Arys11: nu conteaza nr !! Conteaza populatia si eficientza !!! Un cal greu face cat 6 sabii !!!
Kapetanos99: bv
Kapetanos99: hai k am treaba
Kapetanos99: nu te supara
Kapetanos99: dnd
24Arys11: ok nu ma sup stai lin, bft !

Era mandru k era poreclit "Garcea" :D
: )) :D

E de pe mess dar cred k merita.. :D
 

DeletedUser

am explicat mai sus cum sta treaba cu RAR.
cu cei din "NOI" am intrerupt relatiile diplomatice din cauza lui lucasCage, care a ignorat in repetate randuri rezervariile colegilor mei.
dar asta nu inseamna ca ii ataca cineva! la fink e alta treaba... stim ca nu mai este el pe cont si am vazut ca are sprijinul in t3@p@!

stiu ca stiti ca fink nu este pe cont,dar tot la fel de bine stiu ca a trimis sprijin lui zgubea.....si tot la fel de bine stiu ca va trebuie un motiv ca sa va aratati "caracterul".....sa inchidem acest subiect despre motivele acestor razboaie.....
sa discutam si despre altceva....
 

DeletedUser30946

vrajeli de 2 lei si eu v-am dat sprijin si am rugat o gramada sa va ajute asa ca e nula treaba .....uitati-va la caracterul vostru si mai coborati din pom bre .. a da chitila va avaea cel mai mare malll ..coboara baa din malllll ca viata nu e asa de roz :))))
 

DeletedUser

vrajeli de 2 lei si eu v-am dat sprijin si am rugat o gramada sa va ajute asa ca e nula treaba .....uitati-va la caracterul vostru si mai coborati din pom bre .. a da chitila va avaea cel mai mare malll ..coboara baa din malllll ca viata nu e asa de roz :

e,saracul Darwin daca ar trai si ar vede cine a coborat din pom,n-ar mai scrie acea celebra lege....dacat maimuta pe pamant,mai bine om in pom....stai si reflecteaza.....si ca sa nu uit,la mine viata e roza:D
 

DeletedUser30946

da si la maimute fundu e roz ce sa inteleg dragule :)))))stai treaz te-ai dat pe ierbburi legale ?!?!?!?!!?!?
 

DeletedUser

da si la maimute fundu e roz ce sa inteleg dragule :)))))stai treaz te-ai dat pe ierbburi legale ?!?!?!?!!?!?

si se pupa intre ele,acolo unde este roz intens.....si o vorba romaneasca zice asa: poti sa ma pupi in ***,pe langa ***,dar sa fie drept in ***?:eek: la mine e mai negru,nu e asa roz ca la voi.....

sper sa ne oprim aici cu aceste comentari inutile....
 

DeletedUser30946

florinele nici nu sti cat de mic o sa fii :))))) am banuit eu ca esti g...nu ca as avea ceva impotriva dar tocmai tu perversu de pe chitila
si nespalat :)))))))))))bai cand te duci cu scodita la spalatorie baga si ***.....poate te ajuta aia cu spuma si presiune :))))
 

DeletedUser30946

sa nu ne oprim imi place daca ai alte subiecte si doresti sa discutam cu cea mai mare placere raspund cu aceeasi moneda
 

DeletedUser

florinele nici nu sti cat de mic o sa fii :))))) am banuit eu ca esti g...nu ca as avea ceva impotriva dar tocmai tu perversu de pe chitila
si nespalat :)))))))))))bai cand te duci cu scodita la spalatorie baga si ***.....poate te ajuta aia cu spuma si presiune :))))

mai eu am ce sa spal si este usor,dar ca sa speli metroul e mai greu:)
 

DeletedUser

eu ma opresc....cel mai destept cedeaza...nu ca asi avea pretentii si la tine...

scuza-ma 14-floris14 da nu prea ai dovedit ca ai fi destept nici cat pekyneza mea din curte :( chiar ma intrebam cand vei rabufni si vei incepe sa te comporti tipic tie : jignind .

:confused:care e faza cu metro-ul???

nu are statie in chitila , e doar in stadiul de proiect . daca s-ar grabi realizarea ei s-ar fura groapa in care trebuie construita :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus