Mesaje amuzante L28

DeletedUser

postul meu de fapt era despre cat de prost a putut sa fie postul lui thor,nu pentru amuzament.
dar e mai greu sa inteleaga unul ca tine :)

postarea [nu postul:)))], mai nmircea este cum zici tu :D de altfel ca multi altii ,ma uit la tine si ma uimesc ! :p:p:p:D


app: postul ...este al pastelui ...dar am uitat pt tine este greu sa intelegi .............:eek::eek:
 

DeletedUser

da eu n am iesit aici cu nici un mesaj amuzant prietene,deci n am vrut nici sa amuz pe cineva,si nici n am zis ca as fi amuzant deci care e rostul POSTARII tale?
 

DeletedUser36524

Marcus Laurentiu în data de 30.03. la ora 15:28
Imi cer scuze ca deranjez ca poate ai treaba, dar vreau sa te incit la noi in trib. E frumos si mie imi place suntem ca fratii asa ca nu scriu pagini si te invit la noi hai

radykal astăzi la ora 12:31
Sa ma inciti la voi in trib =)) ??

Asta mi-a placut, sincer :))
 

DeletedUser

c e langa v pe tastatura, din graba probabil a scris asa...tu esti ala penal, ca nu ai fost in stare sa judeci situatia
 

DeletedUser17308

oricum mesaje cum se postau inainte rar se gasesc:)
am si eu vreo 2 care intra in topul celor mai amuzante:)
 

DeletedUser36524

:)) Normal ca am sesizat eroarea, dar mi s-a parut amuzant ce a iesit din aceasta greseala :))
 

DeletedUser

sadAS

Ahile TroY astăzi la ora 23:53
sa nu mai bagi trupe pe nici un sat,,maine o sa mai dau un val de atacuri...

Ahile TroY astăzi la ora 23:55
Noapte Buna...

branesti-zone astăzi la ora 23:56
Vino in tribul meu si ne vom atinge scopul!
Puterea va fi de partea mea si iti voi da si tie jumi , continente de sate vor fi doar ale noastre !
Ai fi prost sa dai cu picioru,intra fara sa gandesti ca daca gandesti esti prost !

Ahile TroY astăzi la ora 23:57
:))) + ca nu te ,mai pot ataca:))) ce vise:)) culcate ca visezi cu ochii deschisi:))
:)) ce ma amuza
 
Sus