Mesaje amuzante L28

DeletedUser

Mao Qing în data de 23.02. la ora 15:06
Sunt [player]Mao Qing[/player], unul din conducatorii tribului [ally]= cu 0[/ally].
Te intreb frumos....esti sigur de declaratia de razboi?
Pentru a va ierta de copilarismul aratat va facem o oferta de pace...dar avem niste conditii de pus.
Aveti grija...e singura oferta de pace pe care v-o facem.Si crede-ma..peste cuvantul meu nu trece nimeni in trib.

Asadar conditile noastre:
1.recompensa in maxim 2 saptamani de resurse.Cate....mai vedem.in functie de cate avem nevoie.
2.Scuze oficiale prezentate fiecarui membru al tribului meu.
3.Promisiunea ca pe viitor ne veti deveni academie....si veti lupta alaturi de familia[ally] = cu 0[/ally] sub indrumarea noastra.


Vi se par exagerate conditile?Mi se pare stupid motivul razboiului.
Aveti 24 de ore sa acceptati oferta de pace altfel pana la disparitia unuia dintre triburile noastre razboiul va continua.daca pana maine la ora 15 nu primim raspuns, orice mesaj venit ulterior aceste ore se va ignora complet nefiind interesati de eventualele propuneri ce vin din partea voastra.

Cu sitma, [player]Mao Qing[/player]...conducator in [player]= cu 0[/player].

[/u]
:))
 

DeletedUser

alexstelistu97 în data de 23.02. la ora 15:52
ba nimicurilor voi ne declarati noua razboi? :)) ati puso daca nu acceptati oferta de pace a lui [player]mao qing[/player].credeti ca noi suntem niste amatori ca voi? :))

Brew Master în data de 23.02. la ora 15:59
îmi pare rău că suferiți.

alexstelistu97 în data de 23.02. la ora 16:01
o sa vedeti voi cu cine va puneti ;) dar mai tarziu ;) imi pare rau sa va zic dar sunteti amtori cum sa declari razboi? la un trib pt simplu motiv ca a plecat un jucator? :)) acu esty sh uh pentru prima oara intemetor sh vrei sa faci pe sefu

Brew Master în data de 23.02. la ora 16:04
desigur. așteptăm.

alexstelistu97 în data de 23.02. la ora 16:06
** cel mai bun sa castige

Brew Master în data de 23.02. la ora 16:08
transmite-i lui Mao Qing că mesajul său a ajuns în rubrica mesaje amuzante, de la noi de pe forum. și mesajul tău desigur a făcut la fel ;)
o zi bună îți doresc.

alexstelistu97 în data de 23.02. la ora 16:08
:)) ba baieti chiar mi sa pus pata pe voi

sunt tari ăia :D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
@brew master Eu nu vad nimic amuzant in ceea ce a scris Mao Qing, si v-as sfatui sa nu-l lasati sa creasca :). Spor in razboi.

PS: Nu fac parte dintr-un trib aliat sau acelasi cu el, doar il cunosc de pe o alta lume...
 

DeletedUser8715

capturefp.jpg


Sa inteleg ca s-au schimbat regulile jocului?
 

DeletedUser

da , barbarii sunt la putere :p
face parte din tutorialul ala de inceput

gata , verde la atacuri :D:D:D:D:D
 

DeletedUser

si eu m-am razgandit daca nu m-a bagat in seama , deh , e inalt fotoliul ala de la cotroceni :p
 

DeletedUser

NU ESTE UN MESAJ AMUZANT dar il pun doar pt informare
sacaluxxxx astăzi la ora 09:19
Dragi colegi.Colegul nostur [player]bossozaur[/player]are nevoie de sprijin.cei din ,,marea albastra,,sunt rugati ca sa trimita si ei 10 lanci + 10 spade ar fi suficiente,pana se repune baiatu pe picioare cu trupe..hai sa aratam ca suntem uniti si sa l ajutam. cu respect [player]sacaluxxx[/player].hai sa stabilim o ora cand ar trebuie sa ajunga trupele cam in jurul orei 12:00 *** ati calcula sa i ajunga ca sa faca fata atacurilor

Cat de noob e asta ... :|
 

DeletedUser

bossozaur ala e dracu01 , l-a curatat 1 astazi da' nu mai stiu cine
 

DeletedUser37971

scorpionul24 astăzi la ora 20:08
vad ca mai spionat ....sincer zi daca ai ceva cu mine ma las de triburi si iti las satul si gata
 
Sus