Mesaje amuzante L29

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37971

Bafta

Deci...
Haideti urmatorul care vrea sa comenteze ceva despre mine...
Despre varsta mea... despre alte chestii :)

Mai bine taci din gura si lasi impresia ca esti prost decat s-a deschizi gura si sa inlaturi orice urma de indoiala!
 

DeletedUser39591

Mai bine taci din gura si lasi impresia ca esti prost decat s-a deschizi gura si sa inlaturi orice urma de indoiala!

Ooo
Fanul meu :)
Ce de "jmecher" esti...
Ai vazut ca eu sunt "atacat" de toti si incepi si tu sa ma "ataci" ?
Esti "jmecher" de "jmecher" de "R0M@N!@" :)
 

DeletedUser37971

Eu nu te-am atacat niciodata pentru ca stiu ca mai mult de atat nu poti (desi incerci)...cat despre fan nu prea am ce invata de la tine asa ca slabe sanse...interesant este ca tipi in gura mare pe extern si incerci sa te afirmi desi pe harta nu ai cu ce si nici nu vei avea prea curand...am deschis iarasi topicul doar pentru a vedea daca intradevar stiam ceea ce vei raspunde si exact asa a si fost...in ciuda incercarilor tale tot mediocru esti si ai sa ramai...tiparul obisnuit:gura mare si ...si atat!
 

DeletedUser39591

Eu nu te-am atacat niciodata pentru ca stiu ca mai mult de atat nu poti (desi incerci)...cat despre fan nu prea am ce invata de la tine asa ca slabe sanse...interesant este ca tipi in gura mare pe extern si incerci sa te afirmi desi pe harta nu ai cu ce si nici nu vei avea prea curand...am deschis iarasi topicul doar pentru a vedea daca intradevar stiam ceea ce vei raspunde si exact asa a si fost...in ciuda incercarilor tale tot mediocru esti si ai sa ramai...tiparul obisnuit:gura mare si ...si atat!

La fan ma referi ca ma adori si ma critici...sau scrii mereu ceva despre mine :D
Ma urmaresti... :eek:

Tzepes...vrei sa da-i si tu cu parerea despre mine ? :)
 

DeletedUser20561

Haba,nu iti ajunge ma cat isi bate lumea joc de tine?Termina odata cu prostiile astea si stai in banca ta.
Nu te-ai saturat sa te tot certi si sa te tot certi ... si sa te tot certi .. ?
 

DeletedUser37971

FAN:Admirator entuziast, pasionat, al unei vedete, al unei mișcări artistice; simpatizant



Din ce stiu nimic din ce inseamna acel cuvant nu are legatura cu noi doi...un sfat benefic pentru "vedeta" din tine: inainte de a mai posta pe aici mergi acasa,deschide o carte citeste-o ,vizioneaza un film "rumega" putin la ce ai vazut (in speranta ca vei invata ceva) apoi sa vii sa vorbesti cu mine
 

DeletedUser39591

FAN:Admirator entuziast, pasionat, al unei vedete, al unei mișcări artistice; simpatizant



Din ce stiu nimic din ce inseamna acel cuvant nu are legatura cu noi doi...un sfat benefic pentru "vedeta" din tine: inainte de a mai posta pe aici mergi acasa,deschide o carte citeste-o ,vizioneaza un film "rumega" putin la ce ai vazut (in speranta ca vei invata ceva) apoi sa vii sa vorbesti cu mine

Pai esti simpatizantul meu ;)
 

DeletedUser33394

Haba,nu iti ajunge ma cat isi bate lumea joc de tine?Termina odata cu prostiile astea si stai in banca ta.
Nu te-ai saturat sa te tot certi si sa te tot certi ... si sa te tot certi .. ?


pai treaba este ca nu se cearta nimeni cu el..! deoarece nu se coboara nimeni la mintea lui..!
ii se spune doar adevarul si el tot nu intelege.. el crede ca suntem fani lui daca ii spunem ca este un copil. "....."
"Sfatul bun dat unui om fara minte piere precum fumul."

Din ce stiu nimic din ce inseamna acel cuvant nu are legatura cu noi doi...un sfat benefic pentru "vedeta" din tine: inainte de a mai posta pe aici mergi acasa,deschide o carte citeste-o ,vizioneaza un film "rumega" putin la ce ai vazut (in speranta ca vei invata ceva) apoi sa vii sa vorbesti cu mine

"De fiecare data cand deschizi o carte inveti ceva "
haba tu inveti ceva cand intri pe extern si comentezi.?

P.S:Nu am nevoie de replay de la tine.!Pentru ca deja se stie foarte bine ce va urma asa ca.
Text original revendic
Mai bine taci din gura si lasi impresia ca esti prost decat s-a deschizi gura si sa inlaturi orice urma de indoiala!
 
Ultima editare de un moderator:

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
FAN:Admirator entuziast, pasionat, al unei vedete, al unei mișcări artistice; simpatizant



Din ce stiu nimic din ce inseamna acel cuvant nu are legatura cu noi doi...un sfat benefic pentru "vedeta" din tine: inainte de a mai posta pe aici mergi acasa,deschide o carte citeste-o ,vizioneaza un film "rumega" putin la ce ai vazut (in speranta ca vei invata ceva) apoi sa vii sa vorbesti cu mine

C'mon, nu fi dur cu pustiul. O sa boceasca.
I-ar trebui o carte de Lb. Romana cu poze ... altfel ... in zadar :(
 

DeletedUser20561

Gata bai,lasati-l si voi acum.Nu il mai provocati.Ca deasta si face asa.
Lasati-l in pace.
 

DeletedUser40439

O fi el copil dar voi ganditi mai prost ca el , dracu nu v-a invatat nimeni ca un om cu cat il bagi mai mult in seama cu atat mai maret se crede?ia sunati-va mamele!
 

DeletedUser37971

C'mon, nu fi dur cu pustiul. O sa boceasca.
I-ar trebui o carte de Lb. Romana cu poze ... altfel ... in zadar :(



jason nu sunt dur...il cunosc de pe lumea 22 cand incepuse sa joace...mi-a fost coleg de trib ,un pusti, care promitea pe atunci...apoi in urma unui razboi a ajuns intr-un anturaj dubios si plin de fite si acum avem rezultatul:p...ma rog tot ce i-am zis a fost spre binele lui daca nu vrea sa asculte sa ii fie de bine:p
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Revendicule, pe fiecare lume a fost cate un ... ingamfat sa ii zicem asa. Oricat s-au chinuit unii sa ii faca sa inteleaga ca-s patetici si ca lumea ii ia la misto, au realizat ca si-au batut gura degeaba.
O sa vada mai tarziu, poate in joc sau poate pe forum, cat de tare il costa "maretia" pe care el crede ca o are.
Daca nici de tine nu asculta ... e grav.

In fine. Sper ca atunci cand mai arunc si eu un ochi pe-aici, din postura de out-sider, sa citesc si eu un mesaj amuzant, sa imi mai puna un zambet pe fata cand e plictiseala la munca.

S-auzim de bine,
jason.
 

DeletedUser39591

FAN:Admirator entuziast, pasionat, al unei vedete, al unei mișcări artistice; simpatizant



Din ce stiu nimic din ce inseamna acel cuvant nu are legatura cu noi doi...un sfat benefic pentru "vedeta" din tine: inainte de a mai posta pe aici mergi acasa,deschide o carte citeste-o ,vizioneaza un film "rumega" putin la ce ai vazut (in speranta ca vei invata ceva) apoi sa vii sa vorbesti cu mine

De ce sa citesc o carte ?
Daca mereu e acelasi sfarsit...
Binele invinge raul (in povesti...basme...)
In legende sunt morale... si se intimpla ca cel rau sa fie pedepsit...
In amintiri ... povestiri... sunt nazbatiile la cineva... deobicei trebuie sa fie ceva amuzant...
In snoave = amuzament...
Sa continu-i ?
La filme aceleasi lucru...
Deja cand ma uit la un film...stiu si singur ce se va intampla... nu e greu de ghicit...acum nimica nu e interesant...
Si incerc sa ma amuzez aici pe triburile...
Sa vorbesc cu voi :) asta e amuzamentul meu...


pai treaba este ca nu se cearta nimeni cu el..! deoarece nu se coboara nimeni la mintea lui..!
ii se spune doar adevarul si el tot nu intelege.. el crede ca suntem fani lui daca ii spunem ca este un copil. "....."
"Sfatul bun dat unui om fara minte piere precum fumul."



"De fiecare data cand deschizi o carte inveti ceva "
haba tu inveti ceva cand intri pe extern si comentezi.?

P.S:Nu am nevoie de replay de la tine.!Pentru ca deja se stie foarte bine ce va urma asa ca.

Omul care ma considera barosan,
Neata...
Fraza aia veche "nu ma cobor la mintea ta" :)
Ah... ce nostalgie :)
Ce adevar mi se spune ?
Ca a zis unul "i s-a acordat multa atentie" si repeta toti din urma la ala ?
Pai si daca eu zic o prostie... si toti o repeta din urma mea... e adevarat ?
Da ?
Nu stiam...
Eu cand intru aici... si vad ca cineva a scris o postare la tema care am postat o postare...parca inima imi cade... :)
Ma intreb... "iar ?"
Si ma uit la ce a scris...daca e de bine... mai rad un pic...daca e de rau... ii raspund :)
Si ce va urma ?
Referitor la chestia cu atentia...probabil eu n-am inteles-o...dar daca eu am scris o postare si cineva a pierdut 1-2 minute sa o citeasca...sa-mi acorde o atentie...s-o citeasca...la asta va referiti ?
Ca mi-a citit cineva postarea ? sau la ce ?
Daca eu o sa citesc postarea la cineva...i-am acordat atentie... ?
Sau acum ? :confused:

C'mon, nu fi dur cu pustiul. O sa boceasca.
I-ar trebui o carte de Lb. Romana cu poze ... altfel ... in zadar :(

Ma consideri ca tine ? :))
Daca faci ceva...nu inseamna ca toti o fac :)
Eh...ce sa mint...toti plangem...daca nu pe din afara...in suflet plangem:) dar incercam sa ascundem...
De ce sa am carte de limba romana daca am deja una si e pe sfarsit?
Vrei sa zici ca nu umblu la scoala ? ma compari cu tine ? :)
Sunt sigur ca ai terminat deja scoala...

Gata bai,lasati-l si voi acum.Nu il mai provocati.Ca deasta si face asa.
Lasati-l in pace.

In zadar incerci "sa ma aperi"
Lasa-i pe lupii astea sa arate de ce sunt in stare:)


O fi el copil dar voi ganditi mai prost ca el , dracu nu v-a invatat nimeni ca un om cu cat il bagi mai mult in seama cu atat mai maret se crede?ia sunati-va mamele!

Revin din nou la chestia cu atentia...
La ce va referiti? ca mi-ati citit o postare si mi-a zis cineva ca e buna si incepeti cu "acordarea atentiei" ?
P.s te repeti...poti fi un pic mai original ?

jason nu sunt dur...il cunosc de pe lumea 22 cand incepuse sa joace...mi-a fost coleg de trib ,un pusti, care promitea pe atunci...apoi in urma unui razboi a ajuns intr-un anturaj dubios si plin de fite si acum avem rezultatul:p...ma rog tot ce i-am zis a fost spre binele lui daca nu vrea sa asculte sa ii fie de bine:p

Uite...cand eram newbie atunci... m-ai invatat tu multe...
Atunci... acum ce ma inveti? ce-mi zici ?
Ma urmaresti la toate temele si incerci sa zici ca eu is asa... ca bla bla bla ?
Asta e spre binele meu ?
Si daca sa vorbim despre lumea 22 (scuzati pentru off topic)
Nu tu mi-ai zis sa ma duc in LEX ?
Nu tu mi-ai zis sa plec din trib ca`s departe de voi ?
Si in caz de atacuri... nu putea-ti sa ma ajutati ?
A fost spre binele meu... da ?
Daca ramaneam "ce i-am zis a fost spre binele lui daca nu vrea sa asculte" - asta nu era de prisos :)
Eu m-am atasat de acel trib...si am mers incontinuare cu ei :)


Revendicule, pe fiecare lume a fost cate un ... ingamfat sa ii zicem asa. Oricat s-au chinuit unii sa ii faca sa inteleaga ca-s patetici si ca lumea ii ia la misto, au realizat ca si-au batut gura degeaba.
O sa vada mai tarziu, poate in joc sau poate pe forum, cat de tare il costa "maretia" pe care el crede ca o are.
Daca nici de tine nu asculta ... e grav.

In fine. Sper ca atunci cand mai arunc si eu un ochi pe-aici, din postura de out-sider, sa citesc si eu un mesaj amuzant, sa imi mai puna un zambet pe fata cand e plictiseala la munca.

S-auzim de bine,
jason.

Omule...eu is pe extern cum zici tu "ingamfat" :)
O sa vedem mai tarziu cum sta treaba...
Ca oricum voi renunta...

Sa ascult de revendic ?
Tu macar stii despre ce e vorba ?
El si-a facut o impresie despre mine ca este/era (nu stiu daca mai joaca) in tribul dusman si merge mai departe cu ea :)
Nu te baga daca nu stii nimic despre lumea 22 si ce e acolo...

Mai bine taci din gura si lasi impresia ca esti prost decat s-a deschizi gura si sa inlaturi orice urma de indoiala!

Va las voua sansa de a tacea...
"Desteptul renunta primul"
Haideti...renuntati :)

Kimo...
Hai...mai zi si tu ceva...
Zi ca mi-ati acordat multa atentie...
Zi ceva despre varsta mea...
Zi ca sunt penibil...
Zi ca sunt aia...bla bla bla

P.s revendic...cred eu... ca ar trebui sa zici macar un mic multumesc...
Deoarece... cred ca daca nu eram eu pe extern...si nu scriam la tema 22... tu nu ma urmarea-i...si nu ajungea-i sa te uiti ca pe extern mai sunt si alte teme decat cea de la lumea 22...
Ce zici... am dreptate ?
Nu eu te-am atras cu postarile mele ? :)

P.s2 cel mai mare teeext scris de miiiiiiiiiiiineeee
10561582.gif


10404797.gif
10404797.gif
10404797.gif
10404797.gif
10404797.gif
10404797.gif
10404797.gif
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus