Mesaje amuzante L3

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6553

salut a spus:
flavius04 astăzi la ora 21:28
salut te rog frumos ma poti ajuta cu ceva am nevoie de ceva sprijin......cei de la mine din trib mau bagat la inobilare interna pt ca eu..am colaborat cu cativa jucatori de la voi dn trib si leam zis cand o sa ii atace si leam trimis sprijin.....pls am nevoie de ceva sprijin pe cele doaua sate......te rog..poti sa ma ajuti..?nu conteaza cand vine sprijinul...dar daca poti sa vina cat mai repede....te rog ajutama..


ce e funny ... e ca l-a primit jumatate de harta :) (#_*)
 

DeletedUser13691

din cate vad nu sunt singurul care nu are somn... ahahahaha
dute la somnic mai love... lasa fetele in pace chiar daca sunt travestiti...:))
 

DeletedUser

onofreimihai în data de 07.12. la ora 16:25
vreo 200.000 resurse de fiecare daca se poate..:D Stima si respect

~ ti-as da cu placere daca ai mai schimba si u intrebarea.

de fiecare data cand cere resurse tot mesajul ala il primesc... copy+paste... m-o mancat undeva sa ii zic in real life ca ii trimit resurse ca am magaziile pline.

onofreimihai în data de 02.12. la ora 19:34
buna am si eu o intreebare.... cand am inobilat un sat dece nu ma lasa sa imi iau armata de akolo.... sau dupa cat timp imi revine armata akasa...sau ce se intampla cu armata mea?
si vreo 200.000 resurse de fiecare daca se poate..:D Stima si respect

acest mesaj la mai primit si un prieten. oare cati l-au mai primit?
 

DeletedUser6553

aa a spus:
binee astăzi la ora 18:54
te rog mult plss ma invitati in trib ca sunt prea slab cu tribul asta plsss ca sunt atacat si ma fost plssssssss ma invitati ijn trib plss va rog mult ma
inviti in trib chiar daka nu se mai da invitatii pls faceti o exceptie plssssss


ce m-a amuzat asta la prima citire :))
 

DeletedUser4863

Priviti si voi membri T.D.K cum cersesc sate.

Bai astia din T.D.K dupa cum am precizat in toate mesajele mele sunteti doar copii de 14-17 anishorii si atii crescut pe spinarea altora.
Priviti mesaj.

Sal fanfane a spus:
terminaor 1 în data de 05.01. la ora 16:59
Te rog eu mult lasa mie satele astea ca stau degeaba aicea.ms mult
Si mai aveti sclavi ca asta 1 este sorel18 daca nu ma insel un xerox fara egal.

Asa ca Zana Maseluta nu mai imi veni mie cu plugusoru pe forum cu T.D.K sunteti si o sa ramaneti un TRIB Profitor

PS: nu ma intereseaza comentarile eu demonstrez realitatea.
 

DeletedUser

loveisintheair daia pierdeti voi in fata noastra si cand atacam pierdeti cu suta pe zi de sate, ca suntem vai de steaua noastra...mi-ai trimis 2 atacuri azi...speram si eu ca se inmultesc sa am cu ce sa ma distrez da m-ai dezamagit...poate la anu daca o mai exista tlw :p
 

DeletedUser

Priviti si voi membri T.D.K cum cersesc sate.

Bai astia din T.D.K dupa cum am precizat in toate mesajele mele sunteti doar copii de 14-17 anishorii si atii crescut pe spinarea altora.
Priviti mesaj.


Si mai aveti sclavi ca asta 1 este sorel18 daca nu ma insel un xerox fara egal.

Asa ca Zana Maseluta nu mai imi veni mie cu plugusoru pe forum cu T.D.K sunteti si o sa ramaneti un TRIB Profitor

PS: nu ma intereseaza comentarile eu demonstrez realitatea.

1 singur jucator din T.D.K. nu inseamna tot tribul T.D.K.
asa ca las'o balta ca iara primesc avertisment ...
ce vrei sa demonstrezi thoamneeee
iti dai seama daca un player din tdk iti zice sa ii lasi lui satele...
asta inseamna ca tot tribul T.D.K. este un trib de profitori :-j
ce minte ai thoamneeee
 

DeletedUser4863

Ce minte am ?

Nu iti place ca spun adevarul sau ce....
Eu spun lcr in fata nu stau sa ma feresc, recunosc ca sunteti peste noi.

Dar din ce cauze ne sunteti superiori.

1- Ati recrutat de la noi copii.

2-Am suferit o despartire.

Asa ca spor la treaba daca ai ceva de comentat despre colegii din tribul TLW te rog sa o faci public.;)
 

DeletedUser

ce am recrutat ma? :)))))))))
mai loveisintheair 1 la mana in ultima luna am primit peste 20 de cereri de la voi sa intre la noi...daca vroiam sa recrutam jucatori pana acum nu mai aveati 20 de insi...si jucatori mari nu 100k. Dar noi va recrutam doar satele si atata.
2 ultimii jucatori recrutati au fost alexutzz si cu night altii mai care? alexutzu l-am recrutat ptr ca are multi prieteni la noi pe care i-a ajutat cand trebuia si e un jucator bun...iar night e un jucator care a dovedit ca merita sa intre in tdk...un jucator mai bun ca 95% din tlw chiar daca e un copil...
si ce love iti place sa fi regele copiilor sa nu comenteze unu in fata ta? sa-i innobilezi cum vrea inima ta? te ajutam si noi in cateva luni nu o sa mai ai ce sa recrutezi...

si ca sa fim ontopic
mesaje amuzante sunt alea de genu de ce ma ataci ...ce ti-am facut ...iti dau sate da lasa-ma...aceste mesaje le-am auzit de la toti pe care i-am atacat din tlw singuru care a tacut si a luptat a fost trinigotabago sau cum se scrie.
 

DeletedUser4863

Am sa-ti raspund cat se poate de clar.


Eu n-am dat pe nimeni niciodata de cand joc triburile la innobilat intern,asa ca te rog frumos sa stai calm.Si nu cred ca mi-am tratat vrun coleg de trib cu spatele.


Night coller jucator bun.....cat sprijin a primit de la noi cand a fost atacat de catre voi?
Aici da dovada de jucator bun ? poate pentru tine TRADATORI si Fricosii sunt considerati jucatorii buni.


Recunosc- am innobilat intern doar persoanele care sau lasat de joc nu am fortat pe nimeni sa imi lase sate.
Si daca nu ma insel 1-2 persoane innobilate de catre mine inntern pentru indisciplina sau spion.
Asa ca te rog frumos sa nu mai vorbesti despre mine lucruri care nu sunt reale.
Eu nu am mancat niciodata ..... pe forumul extern am venit cu probe sau am spus ce o sa se intample...Verifica toate mesajele mele de pe forum si ai sa vezi ca asa s-a intamplat de fiecare data.
Asa ca te rog frumos Laur daca esti bucurestean si ai caracter sa-ti retragi cuvintele.
Multumesc frumos pentru intelegere.

PS: laur daca ai probe dc nu le etalezi aici ?
 

DeletedUser6376

Nu mai vorbesc cand eram siter la 18sim ,cate mesaje de genu' am primit cu milogiri .....,le'am pus la descriere,daca s'a uitat cineva,dar nu cred ca a tras cineva un semnal de alarma.
Da si mie,da si mie : ( parca erau niste copii sarmani si vedeau pe unul cu punga de chipsuri in mana :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus