Mesaje amuzante L3

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mh...nam vazut cine stie ce pe aici care sa ma amuze ^^
haideti sa va zic niste poante super dp L5 :)

>>ii dau lu unu msj sa vad dak este activ: Esti?
il innobilez si dupa o sapt imi rasp d la marginea hartii: Ce?


>> Text original sal
szharell astãzi la ora 19:44
sal.iti dau 1000 de lemn pe 1700 de argila,vrei ?? suntem si aprope

Malignantlyhuman astãzi la ora 20:01
nu te pot auzi, tu trebuie sa vorbesti mai tare ALARMA MEA PENTRU NOOBI FACE PREA MULT ZGOMOT

szharell astãzi la ora 20:35
am spus ca iti dau 1000 de lemn pe 1700 de argila !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1. este topic pt asta pe l5,
2. nu vad nimik amuzant in treaba asta :confused:
 

DeletedUser

Atacul a trecut...
A venit doar cu 78 de spioni. Si-a luat-o. Multumesc celor care m-ati ajutat!

vampy1 cred ca in loc sa imi trimita sprijin, a apasat pe Ataca.
Trupele lui ma vor ataca peste 5 ore si ceva...

omg :)))))
 

DeletedUser

Facaletul loveste din nou

Facaletul loveste din nou :D

Piciri a spus:
sal a spus:
facaletul astăzi la ora 14:38
Ai vrea sa intri in familia noastra? Scitii+ScitiA si sa fii protejat de catre Scitii ? Atunci vino in tribul nostru! Aici vom fi foarte uniti si foarte buni! Vom forma o familie extraordinara! Daca vrei sa intri zi doar atat: Da-mi o invitatie! Daca nu vrei sa intri spune asa: Nu vreau sa intru!

Piciri astăzi la ora 15:54
da-mi o invitatie

facaletul astăzi la ora 16:21
Ti-am dat!

Piciri astăzi la ora 16:33
mie frica sa parasesc tribul daca o sa afle talibanul o sa ma innobileze; si mai ales amun-ra are boala pe mine; crezi ca ma poate sprijini tribul tau?

facaletul astăzi la ora 16:34
POate las ca o sa vb eu cu ei sa te lase in pace Amun-Ra imi e aliat

Piciri astăzi la ora 16:34
crezi ca poti vorbi cu ei?

facaletul astăzi la ora 16:35
da

amune vezi ca vorbeste cu tine, sa imi dai si mie measjul :))))


Amun-ra a spus:
sal a spus:
facaletul astăzi la ora 16:39
Vezi ca Piciri vrea sa vina la mine in trib! Sper sa nu il ataci! Noi suntem aliati si te rog sa nu il ataci! Acum vrea sa vina la mine in trib! In academia tribului Scitii si vreau sa fie cat mai tare academia lor!

Amun-ra astăzi la ora 16:47
Plecarea lui Piciri va fii tratata ca inalta tradare si va aduce furia tribului TLB asupra sa si inclusiv a tribului in care se refugiaza.

Nimic nu il poate salva de la Inobilare Interna!!!

Sper sa nu te amesteci in treburile Talibanilor si sa il inviti in trib!


Cu stima si respect,
[player]Amun-Ra[/player]

pentru cei fara simtul umorului Piciri nu este inobilat :rolleyes:
 

DeletedUser

Mesaj primit de colegii mei de trib. :D

iilie astăzi la ora 11:41
salut, eu iti propun tie si altor fosti colegi din apropiere sa se lase cuceriti de mine si sa jucam alternativ de pe cont ,am castiga timp si vati salva de la a fii cuceriti ,daca esti interesat de oferta mai discuta si cu alti prieteni si scriemi ,sigur talibanii vor incepe razboiul cu voi cat de curand ca vine die daca nu
 

DeletedUser7072

ferma??? a spus:
=ADY= în data de 17.04. la ora 17:27
cine sa devina ferma mai....? crezi ca ne sperii ca ne ameniti ca ne farmezi ...eu cred ca pot vb cu cei din tao si sa te farmam ca neai amenintat dar nu vreau ca nus baiat rau...in schimb tu ce faci vi si ne ameninti oricum nu o sa ne ai u ca ferma in veci vecilor...dar nui frumos sa ameninti inainte de a iesi dintrun trib...nuj parereea mea...

Blestemat în data de 17.04. la ora 18:04
am zis numai k ii voi farma pe cei mai mici, e absolut normal. doar am si eu nevoie de resurse nu?

dak o sa ajungi si tu mai mic k min te voi farma si pe tine. e logik jocului

=ADY= în data de 17.04. la ora 18:24
aha deci tu ca esti mic acum trebuie sa te farmez ca am nevoie de resurse buna idee ... ms pt sfat

Blestemat în data de 17.04. la ora 18:50
pai vezi k e riscul tau. eu nu te amenint sau ceva. dar s-ar putea sa suporti consecintele actiunii tale

=ADY= în data de 17.04. la ora 19:12
de la cine sa suport iti spun eu cat tribul tao un trib de onoare nu va sari pt 300 de puncte ale tale si dak ma superi incep sa te farmez

Blestemat în data de 17.04. la ora 19:16
cine a zis k te va ataca cineva din tao? am si eu prieteni, cunostinte de prin alte triburi. oameni care pt mine te-ar ataca si de la 100 de ore distanta. nimicuri din astea

~~~~~~aici ma dadeam si eu umpic mare in pene. un mic bluf nu strica[comment adaugat ulterior]


=ADY= în data de 17.04. la ora 19:19
nu ma sperie "nimicuri" dastea am si eu destule in tribul [ally]LR[/ally] una din ele este chiar cel mai bun prieten al meu [player]monstruxxx[/player] si mai sunt multi altii asa ca nu ma sperii !

Blestemat în data de 17.04. la ora 19:27
dar problema e ca ei nu m-ar ataca pe mine. nu prea sunt rentabil :D spre deosebire de tine >:) si oricum la ce moral probabil ca o sa aiba la mine o sa-i moara toate trupele numai in zid.

deci pregatesteti tribu moral. k vor deveni acusi ferme >:)

=ADY= în data de 17.04. la ora 19:29
pai normal dar tu crezi ca ii voi pune sa te atace acu:)) te lasam pana la 5000 atunci ca sa ia prada sooper eu iti voio distruge trupele tu doar mareste acel satuc sai nu ma sperii pe mn cu pretenii tai ca am multi in LR si o sai pun pe ai tai pt ca credema am akolo numai colegi si prieteni care credema ca ma vor apara defapt datorita lor jok triburile :))

Blestemat în data de 17.04. la ora 19:31
aha, toti aia 1000 din trib si academie is vecinii tai de bloc nu? cam inghesuiti stati :))

=ADY= în data de 17.04. la ora 19:33
mai nebunule nu toti aia 1000 ce ai :)) dar o mare parte suntem din localitatea asta si din altele vecine cu mare ma am fosrte bine si mai sunt altii de prin alte localitati care iam cunoscut vara trecuta in excursie si am id lor si vb mereu cu ei asa ca nu mai vb u ...

Blestemat în data de 17.04. la ora 19:33
deci nu toti 1000. numa vreo 500 sau cum?

=ADY= în data de 17.04. la ora 19:36
thoamne esti greu de cap ne cunoastem 42 suntem dein maneciu de unde sunt eu si inca vreo 20 din alte parti preteni cu care mam cunoscut si astia dak au probleme sare tot tribu pt ei

Blestemat în data de 17.04. la ora 19:40
sunt sigur. dar nu au ei probleme. ai tu. deci sar numai 62 daca am socotit eu bine. o nimica toata. + ca ei sunt in razboi deci poate mai scadem vreo 30 din aia 62. ajungem pe la 32. nimica toata joaca de copil

~~~ iara bluf. ma dadeam si eu umpic mai rotund decat sunt [adaugat ulterior]

=ADY= în data de 17.04. la ora 19:46
dak u zici ...numai gura e de tine... daca esti asa dur hai sa vedem carei mai bun???

Blestemat în data de 17.04. la ora 21:20
vad ca si de tine. de ce nu ma ataci tu?

=ADY= astăzi la ora 12:45
ok te atac tu mai provocat :D

Blestemat astăzi la ora 17:26
nu vad nici un raport cum ca m-ai fi atacat. sau mi se pare numai mie?

=ADY= astăzi la ora 17:29
pai nam de ce ca tea distrus regina :)) nam de ce sa te mai atac

Blestemat astăzi la ora 17:57
asta e parerea ta. nu ai auzit de dodge. fiecare vede ce lasa adversaru sa se vada :D

=ADY= astăzi la ora 18:03
aia da chiar frumos :)) dar trupe in deplasare nu aveai...

Blestemat astăzi la ora 18:05
posibil. nu stiu ce sa zic. dar satul meu pare destul de bine acum. am pierdut minim. si resurse deloc. deci nu ma doare. mai astept atacuri. promit sa ridic zidu. :D si trupele. astept sa vad de ce esti si tu instare. ca cea care m-a atacat nu a facut-o rau pt punctele pe care le avea. dar nici foarte bine. nici macar un berbec acolo de samanta?

Blestemat astăzi la ora 18:06
ma spionezi? de ce nu trimiti si topoare?

=ADY= astăzi la ora 18:07
pai mai intai sa vad cat de puternic esti =)))

Blestemat astăzi la ora 18:42
la ce concluzie ai ajuns? cand trimiti si topoarele?

=ADY= astăzi la ora 18:46
adevarul este ca nui greu sa ceri niste sprijin dar o sa te toc :))

Blestemat astăzi la ora 18:51
astept topoare. pana acuma ai dat si tu 500 de spioni. dupa niste calcule precare. la punctele tale ai ferma pe la 25. din care 1000 de locuri ai ocupate cu spionii. probabil mai vreo 3000 maxim cu aparare. asta daca sti sa joci(ma indoiesc). si mai ramane pt atac cat?
raspuns: prea putin

=ADY= astăzi la ora 18:53
dak u zici inseamna ca nu stii adevarat atac am putin dar aparare te inseli am peste 6000 din fiecare baietelu ;))

Blestemat astăzi la ora 18:54
ast ar fi greu de inteles cum. ai adunat toata apararea de la tot tribul?

=ADY= astăzi la ora 18:54
:)) mijto profilu dak esti asa tare ia farmeazama dak poti vedem noi carei mai tare

Blestemat astăzi la ora 19:02
pai lasa ca daca ai tu 6k din fiecare in sat. te las pe tine mai la urma. ii fac prima data pe astia mici. care ti-or trimis sprijin >:) ca sa imi faci fata mie. un jucator de nici 400 de puncte. tu vezi cat esti de penibil?

=ADY= astăzi la ora 19:04
penibil esti tu mai fraiere dak esti asa tare in gura hai sa ne intalnim sa vedem carei mai tare si in pumni ... ce zici? si cu ce sa ataci ma cu lanci si spade ... pleaca bah ca o sati para rau ca mai cunoscut xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx[aici tot e un mare beeep]


unii pun prea mare pasiune intr-un amarat de joc. si ce-i drept e destul de greu de inchipuit cum eu, un user de 356 de puncte. care nici nu am jucat o saptamana intraga pentru ca mi-am facut cont pe 3 din greseala si l-am lasat acolo numai pt a verifica ceva topuri(deci => ca sunt si intarziat cu dezvltarea) sa inspir atata frica si atata neliniste unui user de 2000 si ceva. care mai este si sef pe deasupra. incepe sa-mi placa lumea 3 :rolleyes:


singurul lucru pt care imi pare rau este faptul ca m-o blocat. ca voiam sa-i zic ca am deuntat jignirea si sa nu se sperie daca se trezeste blocat :D sau cl putin cu un mic avertisment acolo
 

DeletedUser6300

Am primit si io la incepput

Cica sa ii dau lu unu niste resurse ca face el cumva si imi creste punctele. E cel mai tampit mesaj pe care l-am primit.:D
 

DeletedUser6837

primesc azi niste mesaje de la intemeietorul unui trib de pe k77 si k76 eu fiind pe k42 si k41-))...in plus eu singur am cat ei toti la un loc si ink ceva peste...nu i-am dat numele din cauza ca nu vreau sa umilesc pe nimeni ci doar sa semnalez faptul ca exista si n00b-i pe aici


xxyyxx astăzi la ora 12:20salut vrei sa vi la mine in trib s ivei avea dreptul de intemaietorul tribului pls haide stima si respect
vasile mihai astăzi la ora 19:55nu vezi unde sunteti voi si unde sunt eu?suntem la cateva k-uri distanta ... ;)
xxyyxx astăzi la ora 19:56dadar vom invita si din zona aia in trib si daca vei veni si tu vei invita si tu si vor veni
vasile mihai astăzi la ora 20:05am multi prieteni in tribul asta si sunt un membru vechi...Nu pot pleca de aici..Mai invita niste jucatori de prin jur su dak intra ei intru si eu pe urma :D -normal ca replica asta a fost la misto nu aveam de gand sa intru la ei
xxyyxx astăzi la ora 20:06pai ciami pe prieteni tai si vi si tu..
vasile mihai astăzi la ora 20:07Nu ...ti-am zs ca eu nu plec din tribul asta..imi pare rau ...si in plus sunteti si mai slabi decat mine voi toti la un loc :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Titlu oh lol
Partener de discuţie alexcristi
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă


» Mărirea câmpului
» Micşorarea câmpului
madalin2009 astăzi la ora 09:17jucator de simcity mai vrei tribalhugs acuma dupa ce ma ataci? :)
:):):)
 

DeletedUser

intrebare...

asta e renumitul madalin de zicea tampeni pe forum?ca eu nul stiu:(:|
 

DeletedUser

El este. Daca ai suficient timp, cauta tot ce a scris pe forumul asta. Nu e mare diferenta intre tine si el.
 

DeletedUser

:D :D Asta asa e morbent ;) ... ai mare dreptate ... tocmai asta vroiam sa postez si eu ,ce'ai zis si tu :p:(
 

DeletedUser

Titlu oh lol
Partener de discuţie alexcristi
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă


» Mărirea câmpului
» Micşorarea câmpului
madalin2009 astăzi la ora 09:17jucator de simcity mai vrei tribalhugs acuma dupa ce ma ataci? :)
:):):)

vai madalin2009, eu te'am atacat cu 100 spioni, mi i'ai omorat pe toti, si?? spioneaza'ma u pe mn si sa vedem cine e mai tare, ok? oh lol, u ai inceput discutzia, si nu ma mai lua in ras k is mai mare dekt tn, ok? nu se vede ca ai bun simtz!!! daca vrei pot sa te atac cu ce am eu mai bun, si vedem noi cine mai rade, cine rade la urma rade mai bn, nu?
 

DeletedUser

De ce te agiti atata? Ai de 12 ori mai multe puncte decat el. Ia-i satul.
Daca are multi spioni, inseamna ca are putine trupe defensive si/sau de atac, deci spor la nobilat si Hristos a Inviat!

Stiati ca:
Madalin2009 a schimbat pana acum 32 de triburi. :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus