Mesaje amuzante L3

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sa suparat facaletul...cand v-am zis eu sa nu-l mai luati la misto :)
 

DeletedUser

da' uite-te si tu immunix ce triburi infiinteaza si c texte are in cap=))
esti baiat destept, razi si tu de el:D
 

DeletedUser

xxxxx astăzi la ora 06:29
ba mai atacat, miai cucerit satul da am depus plangere la suport ca eu am pna cu tribul tau, fa cum faci si mi dai satul inapoi

Bineinteles ca la noi nu apare nici o alianta/PNA:D
 

DeletedUser

doamne fereste, oare cati n00bi mai exista si care nu intzeleg ca PNA-urile si Aliantele nu tin de regulile Triburile.ro, sa'l pedepseasca diplomatul, cred ca saracul Suport e deja pe burta la cate mesaje am vazut pe forumul triburilor mele anterioare si aici:D:D
 

DeletedUser

s-au mai inatamplat cazuri de genul asta cand pe harta iti aparea ca si qqm ai avea pna sau alianta dar ei te atacau. in general triburile mici pun l;a alianta si pna triburi ft mari doar pt a atrage lume. :D:D
 

DeletedUser9549

de exemplu A~SWAT...cika e academia swatului mama....
si cand colo...nici macar nu stim ca exista:)):D:rolleyes:
 

DeletedUser

bhai poi pana la urma swat are vreo academie??? ca sunt 2 triburi care au la profilul lor citez: academy of swat. :-?
 

DeletedUser

so: facaletul loveste din nou:

nush daca e adevarat, dar cred ca e fraiereala, adik ce face facaletul de obicei

A infiintat un nou trib cu numele Academy of Scitii
Are la profilul tribului aceeasi imagine ca si Scitii
Plus ca tribul are ceva membri, cred ca daca e fraiereala, are membrii doar din cauza numelui tribului
Surpriza: Scitii nu are nicio academie trecuta la profil, plus ca un trib cu putini membri si tari rau de tot nu si'ar face o academie:D
 

DeletedUser9549

swat..sincer...e un trib total dezorganizat.....e praf...
majoritatea sunt bata....cika ei respecta regulile...inca sefii su spus asta
si cand colo fix ei le incalca:|
,,,,
scitii e doar de imagine:))):rolleyes:
 

DeletedUser5981

Dinastea tot gasesti peste tot. Mai era nu stiu care care avea prieteni pe aia din top 30 :rolleyes:De avea tot ceva academie de sciti.
N00bi nai ce zice.
 

DeletedUser5981

A da =)) iam dat mesaj ceva gen...Ii pe bune? el DAA siigur nu vi si tu?

intradevar a pacalit pe cineva din moment ce era unu de 100.000 de mii de puncte in trib =))
 

DeletedUser9549

aline....daca le zic la aia n00bi...injur n00bi adevarati:)
robotii..nici asa...
mai degraba habarnisti.....******..si etc;)
:rolleyes:
(sunt cipri;));)
 

DeletedUser

De ce te agiti atata? Ai de 12 ori mai multe puncte decat el. Ia-i satul.
Daca are multi spioni, inseamna ca are putine trupe defensive si/sau de atac, deci spor la nobilat si Hristos a Inviat!

Stiati ca:
Madalin2009 a schimbat pana acum 32 de triburi. :D


Pune toate triburile kare au "disparut" din senin si au fost desfiintate fara sa stiu eu nik si zicea direct "Blah blah blah a desfiintat tribul":mad:
Afff..... daca stiti la cate invitatii de la mamuti primesk... daca acceptam acum eram in mamut, nu mai ieseam! :(
Si nu mai joc pe .ro oricum...
Am sitteri.
Erm.

ERM? a spus:
aline....daca le zic la aia n00bi...injur n00bi adevarati
robotii..nici asa...
mai degraba habarnisti.....******..si etc

(sunt cipri)

Esti domnu sitter de pe l4??=))
Adik ciprihellraiser?:))
 

DeletedUser

Te-ai trezit dupa 2 luni sa dai o explicatie. Mai accepta si tu din invitatiile alea ca sa nu-ti bata cineva recordul. :)
 

DeletedUser

Incredibil... =))

Diplomatie a spus:
Binary astăzi la ora 01:17
Dragi tovarasi si pretini.... dupa cum observati [ally]TRACIA[/ally] a revenit pe firmament. Stiind k voi ati fost mari dujmani (cel putin unii membri ai vostri) ai nostri ni se pare normal si ar fi memorabil k acum sa ne fiti aliati.
Fara urma de respect asteptam raspuns!

P.S. Refuzul va fi catalogat k o agresiune impotriva noastra si incepem prapadul.

A propos, noi deja v-am trecut la aliati k ne e lene sa muncim de 2 ori pt aceeasi kestiune.
Ne rezervam totusi dreptul de a va mai atak din cand in gand, de proba, sa va testam vigilenta.
Sa nu uit, dak vreti fuziune neaparat, va asteptam la noi in trib. Veti fi astfel si voi predatori tracizati dar makr independenti si nu akdemie k acum. :D

[ally]Binary[/ally],

mare jmenar, pishiker, ciupitor si nervos sef al [ally]TRACIA[/ally]

TylicaJr astăzi la ora 01:21
ce vrei mah? ce e asta mama ce trib mare e tracia asta ? ce vrei ?

Binary astăzi la ora 01:25
Nu face pe jmekeru k te pleznesc.. ciocu mic si trasnmite mesajul meu diplomatilor vostri k vad k balauru s dat coltu urmrit de fat-frumos. A propos, trasmite-i te rog din partea mea Ilenei Cosanzeana sa vina aksa c-o ia mama lu proces verbal. merci ;)

[player]Binary[/player],

mare jmenar, pishiker, ciupitor si nervos sef al TRACIA

TylicaJr astăzi la ora 01:26
bah canta la alta masa lasama ca nu inteleg ce vrei

Binary astăzi la ora 01:28
Moshu, sincer acum, tu nu ai invatat sa citesti?.. Mai du-te odata la clasa I. Balauru a renuntat asa k nu stiu kre e diplomatul vostru. Ce tre sa fak un pandar k tine e sa transmita mesajul meu diplomatului vostru, kre o fi el.
Simplu, kiar si cu nivelul tau de inteligenta e de inteles!
Acum fi baiat bun si fa ce ti-am spus.

TylicaJr astăzi la ora 01:29
bah nu facem aliante cu nimeni mai ales cu un trib ca al tau bafta

Binary astăzi la ora 01:32
Bafta tie mai... cred k esti km nou in PDT asa-i?.. nu de alta dar vad k nu ai auzit de tracia... poate de toxaris iti mai aduci aminte... datoria ta de recrutor (functie de cacao dar asta e, cineva tre s-o faca si p-asta hehe) e sa transmiti mesajele diplomatilor altor triburi sefilor tai. Ce vrei, e vina mea k io-s propriu meu sef si u sti sclav?!..
Acum ciocu mic si da mesajul meu diplomatului vostru pana nu ma superi.
Fi baiat bun si, in loc de bataie, poate-ti dau o akdea.

TylicaJr astăzi la ora 01:34
marsh mah si lasama pleca dreacu si lasama canta la alta masa nam auzit de nicio tracia sunt sigur ca a fost un trib varza

Binary astăzi la ora 01:37
varza ai fost tu de knd te-ai nascut.. si ai grija cum vb copilu pana nu te dau pe mana adminilor... io ti-am vb frumos. Si normal k n-ai auzit, esti incepator pe L3.Acum transmite mesajul diplomatului si ia-ti adio de la akdea. Neobrazatule!!!

TylicaJr astăzi la ora 01:38
bah ma lasi mah si iti promit eu iti mai dau 3 zile pe lumea asta ....sef varaza al traciei la fel de varaza si tribu paa

Binary astăzi la ora 01:40
3 zile... sa-mi knti prohodu lautare... dar s-ar putea sa nu-ti ajunga 3 zile... te-oi crede tu bun dar esti genu kre da in gropi sau kre manank bataie pe strada si nu stie de ce :))

TylicaJr astăzi la ora 01:41
marsh

Binary astăzi la ora 01:41
ce faci moshu, iar te uit in oglinda si vorbesti singur?! =))

TylicaJr astăzi la ora 01:41
marsh

Si aici, Neobrazatul m-a blokt... pakt, i=ar fi placut raspunsul... mwahahahahahaaha

Incredibil, sa nu-si dea seama deloc ca de la primul pana la ultimul mesaj, totul a fost numai caterink.... =)) Frate, sincer, asa ceva mai rar.. ma mir numai k m-a blokt atat de tarziu =))
 

DeletedUser

a vrut sa demonstreze kt de noob este el (Binary)... sa stii shi u manee..... TylicaJr nu este diplomatul tribului PDT ...dak erai umpik mai atent la profilul tribului scrie k vlad-10 este diplomatul tribului PDT :)) =))
 

DeletedUser

si ce te lauzi binary? ai cu ce in mesajele astea? cred ca nu el e neobrazat, el inca a avut o reactie normala, si a fost politicos ca nu ti-a spus cate ceva de dulce;) cred ca thread-ul era pentru mesajele amuzante primite, nu pt. cele date, in care te dai mare;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus