Mesaje amuzante L5

  • Autor subiect Malignantlyhuman
  • Data de început

DeletedUser

:)) un papagal poate fi dresat sa repete ce spun altii.... o persoana care copie ce scriu altii pe un forum ce specie o fi oare???

legat de "cel mai destept cedeaza"... Da, cedeaza conturi ca unii cumpara... SI, dintre Rugayah si Rugzila, cea mai inspirata (am inlocuit cuvantul din proverb ca nu vreau sa sune a jignire, nici pe departe...) a fost Megara ca a scapat de cont... tu inca pierzi vremea pe acest joc jucand pe conturi new age si rugandu-te de unii si de altii de prin alte triburi (care au reusit sa ramana pe lumea 5) sa te sprijine... si sa le tii sprijinul blocat degeaba... mari fapte vitejesti nu ai demonstrat, decat un comportament de mahala, cu jigniri inutile si o ura impresionanta pentru Pavone... si ai dreptate.... ala mai inspirat cedeaza... Pavone nu te baga in seama ;););)
 

DeletedUser14300

hihihi...din mesajul lui pavone reiese clar, ca cedeaza pt ca nu o tine ...nu poate purta o dicutie contradictorie pe extern fara sa-si ia vacanta:D:D:D nicidecum nu cedeaza din cauza moralei din proverbul amintit de tine;)

aluzia la cedat sau cumparat conturi...presupun ca era pt colegii tai;) eu una nu am avut niciodata astfel de pasiuni asa ca am excud din discutie:confused::confused::confused:

la faza cu inspiratul...Rugayah sunt eu si am fost la fel de inspirata ca si Megara cand am scapat de cont...undeva prin ianuarie-februarie:D:D:D in timp ce Rugzila e probabil cosmarul vostru care inca nu va da pace si din cauza caruia inca ma mai visati pe inspe mii de conturi si de prin newage si de pe la voi...ma mir ca inca nu m-ati visati si pe conturile din wanted si sla:D:D:D sau prin life sa le dati si alora razboi de frica mea:D:D:D

sprijin...la ce sa am nevoie?...pe Rugayah mai sunt 20-30 de sate in granitza si o mie si ceva la caldura in mijlocul newage-ului:D:D:D

comportamentul meu rezumat de tine in cateva cuvinte jignitoare...de unde l-ai dedus??? din schimbul de replici dintre mine si pavone in urma carora ea isi lua vacantza si eu nu? in cazul asta plange-te moderatorilor si nu mie...ca eu au taxat-o pe sfanta pavone si nu pe mine care sunt o mahalageoaica si jignesc:D:D:D

eeeee... nu ma baga pavone in seama:D daca ar avea cu ce ar face-o:D:D:D...minciunile i-au expirat, imaginatia al fel...plus ca nu prea mai are loc de intors:D:D:D...aici si-o ia, iar de la voi de pe forum sau de la intalnirile vostre...ajunge totul la mine:D:D:D daca nici in prieteni nu mai poate avea incredere cum sa mai deschida gura fara sa zboare porumbelul???

De traducator nu am nevoie. Inca nu am uitat ce am invatat 12 ani(limba romana) Am inteles foarte bine ce ai spus, iar eu am spus ceea ce tu nu prea ai inteles. Ai spus ca arati de 15 ani, in concluzie pe 2 picioare arati de 30.
Din pacate, m-am inselat. Am vazut o poza de-a ta si pot spune ca esti mult mai batrana de 30 ani;)

:)))) mi-ai dat search in google?...cred ca ai gasit o poza cu strabunica;) ca si bunica arata mai tanara de 30...e o mostenire de familie:D:D:D

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completări sunt considerate "post hunting" şi sunt interzise.
În cazul în care doriți să corectați sau să aduceți completări mesajului dumneavoastră vă rugăm folosiți opțiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tot ce ai insiruit tu mai sus sunt motive pentru actiunile tale... in opinia ta, asa este... uita-te in jurul tau si spune cine mai e de acord cu tine :)) ?

iar legat de cumparat conturi nu la tine ma refeream ci la cel ce a cumparat pe Alexxionutz ;) dar facem deja offtopic... :)
 

DeletedUser

hihihi...din mesajul lui pavone reiese clar, ca cedeaza pt ca nu o tine ...nu poate purta o dicutie contradictorie pe extern fara sa-si ia vacanta:D:D:D nicidecum nu cedeaza din cauza moralei din proverbul amintit de tine;)

aluzia la cedat sau cumparat conturi...presupun ca era pt colegii tai;) eu una nu am avut niciodata astfel de pasiuni asa ca am excud din discutie:confused::confused::confused:

la faza cu inspiratul...Rugayah sunt eu si am fost la fel de inspirata ca si Megara cand am scapat de cont...undeva prin ianuarie-februarie:D:D:D in timp ce Rugzila e probabil cosmarul vostru care inca nu va da pace si din cauza caruia inca ma mai visati pe inspe mii de conturi si de prin newage si de pe la voi...ma mir ca inca nu m-ati visati si pe conturile din wanted si sla:D:D:D sau prin life sa le dati si alora razboi de frica mea:D:D:D

sprijin...la ce sa am nevoie?...pe Rugayah mai sunt 20-30 de sate in granitza si o mie si ceva la caldura in mijlocul newage-ului:D:D:D

comportamentul meu rezumat de tine in cateva cuvinte jignitoare...de unde l-ai dedus??? din schimbul de replici dintre mine si pavone in urma carora ea isi lua vacantza si eu nu? in cazul asta plange-te moderatorilor si nu mie...ca eu au taxat-o pe sfanta pavone si nu pe mine care sunt o mahalageoaica si jignesc:D:D:D

eeeee... nu ma baga pavone in seama:D daca ar avea cu ce ar face-o:D:D:D...minciunile i-au expirat, imaginatia al fel...plus ca nu prea mai are loc de intors:D:D:D...aici si-o ia, iar de la voi de pe forum sau de la intalnirile vostre...ajunge totul la mine:D:D:D daca nici in prieteni nu mai poate avea incredere cum sa mai deschida gura fara sa zboare porumbelul???



:)))) mi-ai dat search in google?...cred ca ai gasit o poza cu strabunica;) ca si bunica arata mai tanara de 30...e o mostenire de familie:D:D:D

Mereu te bagi tu in seama.
Eu am spus ca tu bagi raca in toti.
Si chiar nu stiu cati ani ai sau cum arati,tu spui ca arati ca la 15 ani dar mintea tot de 15 ani o ai?
Ca sunt curios cata experienta ai tu :)))
 

DeletedUser4978

Nu cred ca esti asa de importanta incat sa fii gasita cu un search;) Din pacate sau din fericire, un coleg de trib a pus o poza cu tine si cu sotul tau si sincer...e exact cum am spus eu mai sus;) Nu stiu cati ani ai, nu ma intereseaza, dar sincer...cel putin in poza aia, arati mult mai batrana de 30 de ani;) Daca spui ca e o trasatura de familie...nu cred ca as vrea sa vad o poza cu bunica ta:))))
 

DeletedUser

off rugayah, intru dupa 3 luni pe forum si tot despre mine te gasesc vorbind...fascinatia asta dom'le n-are limite
vino fata la o cafea la mine si iti povestesc in detaliu totul, ca sa nu mai fie nevoie sa-mi tragi de limba prietenii, de ce sa te mai obosesti, iti zic eu direct tot ce te intereaza...caci vad ca te intereseaza f mult persoana mea. probabil ca-mi stii si nr de la lenjerie...tu si cu aliat...va pot face cadou una bucata, ca tot vin sarbatorile... sa va simititi si voi mai aproape de pavone, ca tot visati atat la ea.

se pare ca prieteniii cu care te laudai ca te sprijina te-au cam parasit, au cazut pe banda satele tale....lasa fata, ca ramai alaturi de mine...nu fi trista

pe megara au ajutat-o adminii sa "scape" de cont...tu ai fost mai isteata si ai ramas inca in joc. dar din nou iti zic, nu fi trista, sunt aici :)))
si cred ca merit macar o cutie de bomboane (deh, spre deosebire de altele eu inca imi permit ) pt faptul ca te-am ajutat sa scapi de toate conturile alea care-ti erau povara.

haide fato, te astept la o cafea, ca sa vezi ca nu-ti port ranchiuna ca depui ticket dupa ticket si ma banezi pe extern...daca as face si eu ca tine ai fi intr-o vacanta continua dar eu sunt toleranta fata de cei saraci cu duhul....calitatea mea :)))

este fara zahar si fara cofeina ...cafeaua...special pt tine...
 

DeletedUser

Necitit #1427 Ieri, 04:10:56 Sus Reply With Quote Multi-Quote This Message Quick reply to this message
off rugayah, intru dupa 3 luni pe forum si tot despre mine te gasesc vorbind...fascinatia asta dom'le n-are limite
vino fata la o cafea la mine si iti povestesc in detaliu totul, ca sa nu mai fie nevoie sa-mi tragi de limba prietenii, de ce sa te mai obosesti, iti zic eu direct tot ce te intereaza...caci vad ca te intereseaza f mult persoana mea. probabil ca-mi stii si nr de la lenjerie...tu si cu aliat...va pot face cadou una bucata, ca tot vin sarbatorile... sa va simititi si voi mai aproape de pavone, ca tot visati atat la ea.

se pare ca prieteniii cu care te laudai ca te sprijina te-au cam parasit, au cazut pe banda satele tale....lasa fata, ca ramai alaturi de mine...nu fi trista

pe megara au ajutat-o adminii sa "scape" de cont...tu ai fost mai isteata si ai ramas inca in joc. dar din nou iti zic, nu fi trista, sunt aici ))
si cred ca merit macar o cutie de bomboane (deh, spre deosebire de altele eu inca imi permit ) pt faptul ca te-am ajutat sa scapi de toate conturile alea care-ti erau povara.

haide fato, te astept la o cafea, ca sa vezi ca nu-ti port ranchiuna ca depui ticket dupa ticket si ma banezi pe extern...daca as face si eu ca tine ai fi intr-o vacanta continua dar eu sunt toleranta fata de cei saraci cu duhul....calitatea mea ))

este fara zahar si fara cofeina ...cafeaua...special pt tine...

:)))
Asta chiar a fost tare rau:))
DAr nu vezi ca rugayah nu mai ** de mult timp.
 
Sus