Mesaje amuzante L8

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4920

~BS~ este un trib de jucatori foarte agili s-h-i experimentati!
Scopul nostru este sa stapanim lumea 8 impreuna cu neamurile nostre!



Una din academiile burn am ras bine de dim cu asta :D
 

DeletedUser6637

~ROMA~ a fost infiinţat de către GLAD CL. Dacă ai întrebări adresează-te GLAD CL.
_________________________________________

-=VECHII LEGIONARI -=LR=- SUNT AICI=-
__________________________________________

-=AVE ROMA=-
**********************
-=LR=- ESTE ROMA INSASI
DECI-~ROMA~
& ACADEMIILE STORM+~=LR=~+
DAC+-=AF=-+-HHH-+
-=RL=--protejate de noi
TOATE FORMIND IMPERIUL ROMAN
_______________________________________
DACA ESTI MAI TARE DE CIT ULTIMII 2 POTI INTRA LA NOI FRATE ASA CA CERE O INVITATIE CA NU STRICA

Deci baietii astia au 6 academii deja :))
 

DeletedUser

~BS~ este un trib de jucatori foarte agili s-h-i experimentati!
Scopul nostru este sa stapanim lumea 8 impreuna cu neamurile nostre!



Una din academiile burn am ras bine de dim cu asta :D

nu mai rade mah nene ca poate pune toate neamurile pe tine...=)):D:D:D:D
 

DeletedUser

sal a spus:
adrianobv astăzi la ora 11:18
salut hai la noi in trib...nu iti promitem averi sau alte bogatii ci multa distractie alaturi de noi...avem experienta de pe celelalte lumi si sper ca impreuna sa facem o treaba foarte buna...daca vrei sa vii trimite-mi un mesaj si in 24 de ore vei primi o invitatie(am zis 24 de ore pt ca **** cand apuc sa vad mesajul) numai bine!

si io care credeam ca daca intru la ei in trib ma imbogatesc:)
 

DeletedUser5596

Acest trib a fost intemeiat de d.eceball in data 04:10:2008 la ora 17:00


Daca ai intrebari adreseazale lu : d.eceball , c.leopatra

Multumim pt sustinere

*****
*****
*****
*****
*************
****FORCES****
*************
*****
*****
*****
*****
*************
*******************
*************************
***************************
IMNUL TRIBULUI FORCES

cateva despre tribul nostru:TRIBUL NOSTRU ESTE CEVA DE GENT TRACIC DUPA CUM SE STIE TRACII ERAU AL 2LEA POPOR DIN LUME DUPA INDIENI LA ACEA VREME SI ERAU CEI MAI BUNI RAZBOINICI DIN LUME PROBLEMA ESTE CA EI NU AU PUTU FI UNITI IN TOTALITATE , CEL MAI MARE NEAM FIIND GETODACII .
EU d.eceball CA REGE AL GETODASIEI REPRODUSE DE MINE INCERC SA FAC CEEA CE AR FI INSEMNAT UNIFICAREA TUTUROR TRACILOR ADIK CHIAR DACA NU VA FI CEL MAI MARE VREAU SA FIE CEL MAI PUTERNIC TRIB DIN LUME POATE ALATURI DE ALTI FRATI AI NOSTRI CARE SUNT FAMILIA DIVIN 1 ,2 SI 3 SI POATE SI ALATURI DE TRACII CARE TOT DIN NEAMUL NOSTRU SUNT DAR PACAT CA NU SUNTEM MAI APROAPE UNII DE ALTII

Nu stiu cu cine a facut asta istorie si limba romana dar l-o pacalit groaznic...
 

DeletedUser

Acest trib a fost intemeiat de d.eceball in data 04:10:2008 la ora 17:00


IMNUL TRIBULUI FORCES

cateva despre tribul nostru:TRIBUL NOSTRU ESTE CEVA DE GENT TRACIC DUPA CUM SE STIE TRACII ERAU AL 2LEA POPOR DIN LUME DUPA INDIENI LA ACEA VREME SI ERAU CEI MAI BUNI RAZBOINICI DIN LUME PROBLEMA ESTE CA EI NU AU PUTU FI UNITI IN TOTALITATE , CEL MAI MARE NEAM FIIND GETODACII .
EU d.eceball CA REGE AL GETODASIEI REPRODUSE DE MINE INCERC SA FAC CEEA CE AR FI INSEMNAT UNIFICAREA TUTUROR TRACILOR ADIK CHIAR DACA NU VA FI CEL MAI MARE VREAU SA FIE CEL MAI PUTERNIC TRIB DIN LUME POATE ALATURI DE ALTI FRATI AI NOSTRI CARE SUNT FAMILIA DIVIN 1 ,2 SI 3 SI POATE SI ALATURI DE TRACII CARE TOT DIN NEAMUL NOSTRU SUNT DAR PACAT CA NU SUNTEM MAI APROAPE UNII DE ALTII

Nu stiu cu cine a facut asta istorie si limba romana dar l-o pacalit groaznic...

Tribul asta e si pe L4 :D si culmea tribul meu este in razboi cu asta :p de-abia astept sa-i desfiintam si pe L8 :D
 

DeletedUser

2376 Ghostangel 180 1 180
2377 Paul1991 NTW 186 1 186
2378 carabinieru GI 180 1 180
2379 Dark Shield 183 1 183
2380 eroul lumii SoD 181

Nu e ciudat ??
 

DeletedUser

sal a spus:
dflorin12 în data de 28.10. la ora 22:15
Salut vecine! as dori sa te invit in tribul meu.
[ally]~RW~[/ally] doreste sa se dezvolte pe K44 si tu indeplinesti aceasta conditie..
Ce zici, te bagi, ca sa fim mai multi aici in zona? ;)
In functie d rasp tau, iti voi da sau nu invitatie.
deci "tribul ~RW~ doreste sa se dezvolte pe K44 si tu indeplinesti aceasta conditie.."...mi se pare mie sau lipsesc cateva cuvinte?
Daca vrea sa ma invite "Salut vecine! as dori sa te invit in tribul meu."...de ce mai zice ca in functie de raspuns voi fi invitat...hmmm...ce inseamna sa dai copy/paste cu ochii inchisi.
 

DeletedUser

Tampitii Incurabili
Însuşiri
Porecla: Tampitii Incurabili
Prescurtare: T.I
Numărul de membrii: 16
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 1.258
Punctaj total: 1.258
Punctaj mediu: 78
Rang: 572
Homepage:
Membri
Membri T.I » Tampitii Incurabili
Porecla Rang Puncte Sate
sagetator28 (canar fara pene) 1 184 1
undercover94 2 149 1
FrEzAtHu (Oaia neagra) 3 80 1
undercover69 (viitoare divortata) 4 75 1
plouazilnic 5 75 1
undercover4 6 74 1
undercover68 (si raman dator) 7 74 1
undercover78 (nevasta lu' 68) 8 74 1
undercover10 (M-ODO) 9 73 1
undercover82 10 70 1
undercover7 (BuzZ) 11 66 1
yori (victima melcilor) 12 66 1
Carbo1 13 54 1
undercover999 14 50 1
Th3 D3vil 15 49 1
iulias 16 45 1

:)) no comment bann la tot tribul(mai era un trib pe l7 format din 100 si ceva de multiaccount-uri ale unui singur jucator ;)
 

DeletedUser

alooooo...vreau să citesc şi eu mesaje amuzante...să râd..nu să văd cum vă spune-ţi voi măreţiile pe aici..
 

DeletedUser

foarte inteligent esti, altii se chinuie poate sa stranga membrii,iar distractia ta e sa le strici munca facuta.
sa iti zic eu cateva idei?
+20 ani :Get a life, Get a job,
-14 ani: iesi afara, joaca v-ati ascunselea, pac-pac, sotron sau ce mai e
intre 14-20 : get a girlfriend
Penibil

deci sa inteleg ca si tu esti printre cei care fac triburi deastea.am fost si eu in locul tau,toti or fost.ceea ce faceti voi nu se cheama triburi,ci adunarea maselor de jucatori,care la prima amenintare vor fugi.
90% din triburile de acum sunt triburi din astea si eu am putut foarte usor sa intru in decurs de o ora in vreo 3 triburi si in unul dintre ele am primit si drepturi.mie mi se pare penibil ca sa te dai breaz cand cu asa ceva,si mai zici de mine.pentru voi este necesare optiunea invitarea intregului K

cine esti si cine te crezi ca esti sa imi dai mie asemenea sfaturi?
 

DeletedUser

Who? NU a fost infiinţat de către - n00b -


Intemeietori:

- n00b -
xx--AdyTza--xx

nu a fost intemeiat de intemeietor:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus