Mesaje amuzante L9

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20480

da :))
la fel de destepti ca aia..eu ce nam luat din innobilare interna..am luat de la R-S-A :))
la inceput erau B-A
si luam sate de la ei...la inceput se si sprijineau..dar tot degeaba :)
aceasi poveste ca la IMMO..o infiintat 2 jucatori vechi de pe L4 tribul...apoi so bagat "veteranii" in seama..ailalti 2 cand o vazut ca ce tampiti is oamenii,so lasat..si o ramas sub o conducere fenomenala...ca si IMMO :))
 

DeletedUser20480

IONUTCVA astăzi la ora 20:35
Bine, bine!
Sa tii bine biletul pentru....Mexico!
Apropo, vezi ca sunt la oferta acum parcele la margine, rezerva-ti cateva!
Gizmo13 astăzi la ora 20:36
ok..zimi te rog zona..prefer o zona muntoasa...
stai sa caut...
K80 este potrivita pt tine!
Stii de ce imi pare cel mai rau?
Ca probabil acolo o sa te duca fostii tai colegi, actualii tai dusmani!
Gizmo13 astăzi la ora 20:43
:)
ai sperante prea mari in ei ;)
 

DeletedUser26523

Gizmo13

Asta este profilul lui Gizmo13 :

Daca esti prieten cu Modeus , scutestema de orice fel de conversatie...cu persoane ca ei..nu merita sa iti pui capul la cearta...te obosesti numai...mai bine ** singur..si e mai bine decat sa tii orice fel de conversatie cu el


Invat si eu cum se joaca acest joc faimos...deci va rog sa nu ma atacati..mai am prea mult de invatat..nu ajung la asteptarile voastre,de aceea nu o sa atac pe nimeni...am in fiecare sat 100 de lancieri si 50 de spade..chiar crezi ca ai vreo sansa???cu atatea trupe in fiecare sat...rezistam si unor val de atac de la Irak ...si tot aveam inca toate satele...


Author a scris:
Modeus în data de 05.06. la ora 01:12
ok, discutia s-a incheiat inainte de a incepe.
nu vezi motivul, nu? esti tare ciudat mai baiatule...forumul extern nu iti spune nimic, nu?
ok
bye bye




Deci sper ca vati tras concluzia...sa Nu luati legatura cu el..e prea inteligent sa poarte o conversatie...de aceea incheie orice fel de conversatie inainte de a incepe una...

Iar Modeus nu este altcineva decat fostul sau coleg care o sa-l faca varza acum.
A avut BA 5-8 fuziuni?Cand o fi visat el asta?
Saracul de el, de frica nici nu-si scrie varsta la profil, de frica sa nu fie marginalizat.
 

DeletedUser8140

eu duc conversatii destul de lungi si de ridicate din punct de vedere intelectual si pe forumul comun intern si pe cel extern, poate cei care nu inteleg chestiile discutate zic ca nu se poate discuta. Intradevar, amuzant!
 

DeletedUser

eu deja fac cu nervii ( poate ca nu mai am rabdare indeajuns :|) dar am impresia ca sint inconjurat doar de incepatori pe L9 care de abia acum au descoperit jocul asta ,le explici ,le intra pe o ureche si le iese pe amandoua (asta in cazul incare citesc ceea ce ai scris ) ...
 

DeletedUser

la cei cu care joc in trib exceptind colegii de pe l2 ,la vecinii din triburile aliate sau adverse ...
 

DeletedUser

exemplu
oq13 în data de 01.07. la ora 19:40
pentru toti juc.din K23 de urgenta curatati si innobilati satele lui beau ,stiu ca e greu si ca nu sint nobili dar avem nevoie de ele !

Assasin-ro în data de 01.07. la ora 23:11
beau e inactiv?

oq13 în data de 01.07. la ora 23:12
cauta-l pe harta ! a intrat in immo :|

Assasin-ro în data de 01.07. la ora 23:14
vai , deci am pierdut 2 luycruri...un foarte bun jucator si recrutorul tribului.....imi pare sincer rau :(


respectivul juc .(beau ) a fost inchis ,nu s-a descuiat 2 saptamani si i s-a sters contul ,celalalt coleg nici macar nu a avut curiozitatea sa verifice pe harta ce s-a intamplat ( aveam razboi cu immo,si putea fi un viitor dusman...)
 

DeletedUser20480

IONUTCVA
Junior Member

Adaugă data: 03.07.2009 #663 Astăzi, 19:06:45 Sus
Asta este profilul lui Gizmo13 :

Daca esti prieten cu Modeus , scutestema de orice fel de conversatie...cu persoane ca ei..nu merita sa iti pui capul la cearta...te obosesti numai...mai bine ** singur..si e mai bine decat sa tii orice fel de conversatie cu el


Invat si eu cum se joaca acest joc faimos...deci va rog sa nu ma atacati..mai am prea mult de invatat..nu ajung la asteptarile voastre,de aceea nu o sa atac pe nimeni...am in fiecare sat 100 de lancieri si 50 de spade..chiar crezi ca ai vreo sansa???cu atatea trupe in fiecare sat...rezistam si unor val de atac de la Irak ...si tot aveam inca toate satele...


Author a scris:
Modeus în data de 05.06. la ora 01:12
ok, discutia s-a incheiat inainte de a incepe.
nu vezi motivul, nu? esti tare ciudat mai baiatule...forumul extern nu iti spune nimic, nu?
ok
bye bye




Deci sper ca vati tras concluzia...sa Nu luati legatura cu el..e prea inteligent sa poarte o conversatie...de aceea incheie orice fel de conversatie inainte de a incepe una...

Iar Modeus nu este altcineva decat fostul sau coleg care o sa-l faca varza acum.
A avut BA 5-8 fuziuni?Cand o fi visat el asta?
Saracul de el, de frica nici nu-si scrie varsta la profil, de frica sa nu fie marginalizat.



e chiar asa frate..sa mor e chiar asa frate ;) :))
si mai terminati breee cu atatea laude..uitate pe tine...cate puncte ai ma??miar furusine cu atatea puncte pe suflet...sa dau din cioc ca un papagal ....mai bine taci in sufletul tribului ;)
si veziti de linistea si treaba ta
 

DeletedUser8140

hai ca iar ma distreaza smiley :)) m-au invitat la ei si m-am dus :)) da uitati ce-mi zice :))

JimmyMacel astăzi la ora 14:11
Doamnelor si domnilor,

Ma bucur ca am onoarea de a juca in continuare cu voi si mai ales cu unii priteni (smileyx). Sper ca pe durata aceasta sa colaboram cat mai bine si va rog primiti sincerele mele salutari din rdt, cu care se pare vom face schimb de talente.

Spor!

smileyx astăzi la ora 14:52
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
jimy chiat teia plictisit rau

JimmyMacel astăzi la ora 14:53
categoric, ma bucur ca m-ai deblocat :))

smileyx astăzi la ora 15:25
auzisem eu ca se fac smecherii dar sa intri intrun trib si sa ai circulra fara sa iti dea nimeni dreptul asta
ce admin te tine jimy ?

JimmyMacel astăzi la ora 15:26
de ce ti-as zice?

JimmyMacel astăzi la ora 15:26
ma sustine Chcuk Norris

smileyx astăzi la ora 15:27
))))))))
nui nimik cunosc si eu si tot aflu

JimmyMacel astăzi la ora 15:27
de cont premium ai auzit? :))

smileyx astăzi la ora 15:28
da sigur contu premium iti da drept de circulara in trib

JimmyMacel astăzi la ora 15:30
:)) =)) te faci de ras serios, nu mai zi asta :)) intreaba pe cine vrei :)) pe forumul global :))

JimmyMacel astăzi la ora 15:39
mna ai aflat cine ma sustine? :))

smileyx astăzi la ora 15:49
da ma bine
 

DeletedUser25931

@lceroP astăzi la ora 17:55
Salut!
N-ai vrea sa vii la mn in trib? Abia l-am intemeiat dar am experienta! M-ai am un cont pe lumea 9 s sunt un jucator destul de avansat.
Marele avantaj in acest trib este ca potiface ce vrei. Nu este neaparata nevoie sa trimiti sprijin unui coleg daca nu vrei sau nu vei fi concediata daca esti absentra s nu lasi sitter...s, mai presus de toate, orice dorinta ai avea, imi poti trimite un mesaj s va deveni realitate!
Asa ca hai! Alatura-te tribului~WOF~*!
 

DeletedUser

@lceroP astăzi la ora 17:55
Salut!
N-ai vrea sa vii la mn in trib? Abia l-am intemeiat dar am experienta! M-ai am un cont pe lumea 9 s sunt un jucator destul de avansat.
Marele avantaj in acest trib este ca potiface ce vrei. Nu este neaparata nevoie sa trimiti sprijin unui coleg daca nu vrei sau nu vei fi concediata daca esti absentra s nu lasi sitter...s, mai presus de toate, orice dorinta ai avea, imi poti trimite un mesaj s va deveni realitate!
Asa ca hai! Alatura-te tribului~WOF~*!

foarte tare asta..ce trib mai e ala care are ca scop sa nu fie unit
 

DeletedUser25931

in plus...mai ma face si fataX(X(X(....=))=))...ca acum am vazut....:)):))
 

DeletedUser9858

Wirver în data de 17.07. la ora 13:06
Rugam conducerea ca jucatorul quyntus sa nu fie acceptat.este refugiat si va fi inobilat.


Cu stima ,
W

cel mai tare mesaj din RDT
 

DeletedUser

Wirver în data de 17.07. la ora 13:06
Rugam conducerea ca jucatorul quyntus sa nu fie acceptat.este refugiat si va fi inobilat.


Cu stima ,
W

cel mai tare mesaj din RDT

astai mesaj la misto,smileyx tu chair nu stii cine e wirver?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus