Mesaje amuzante

DeletedUser

RAMM 35 astăzi la ora 10:33
man am o mare problema..stiu ca nu te intereseaza nu ma poti baga la voi in trib

cavalleras astăzi la ora 11:11
nu pot, ca nu am drepturi aici.

RAMM 35 astăzi la ora 11:12
ok..ce rau am picat in tribul asta..[ally]ForTuNe[/ally] sant vreo 3 jucatri care isi nobileaza colegi din trib

cavalleras astăzi la ora 11:15
trebuia sa te orientezi de la inceput.. :)

RAMM 35 astăzi la ora 11:16
pai nu m am gandit ca patesc asa ceva

cavalleras astăzi la ora 11:19
data viitoare o sa stii :p

Ma gandesc ca ma pacaleste, ca n-ai cum sa-ti ataci colegii de trib. Trebuie sa fii intai concediat si abia apoi atacat.. :D
Deci el - cum s-ar zice - e innobilat extern..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Simtul umorului e o calitate, nu un defect. Simtul ridicolului insa e o insusire pe care toti ar trebui sa o avem.
In general nu intru in polemici cu adolescentii teribilisti.. :)
Bafta mai departe.. in ceea ce faci.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Simtul umorului e o calitate, nu un defect. Simtul ridicolului insa e o insusire pe care toti ar trebui sa o avem.
In general nu intru in polemici cu adolescentii teribilisti.. :)
Bafta mai departe.. in ceea ce faci.

Umorul este un limbaj; un mijloc de exprimare. Simţul umorului nu este o calitate ci o formă de spirit, care poate sublinia caracterul comic, absurd, insolit sau ridicol al unor diverse aspecte ale realităţii.

Cât despre mesajul scris de tine, care ţi se pare atât de amuzant încât să-l exportezi pe extern.. eu cred că dacă lansăm un sondaj vei râde doar tu singur în colţul tău.
 

DeletedUser

N-am mai vazut un astfel de mesaj, despre "biserica :>".. foarte probabil sa nu fie adevarat. Dar e atât de neasteptat încat e amuzant, mesajul, în felul lui. :rolleyes: :))

Prostul nu e prost destul, pâna nu e si fudul. Nu asa e ? :))

Chiar nu e amuzant..

Si cum poti scrie REVANSA ca nume de trib când pot fi maxim 6 caractere în prescurtarea unui nume de trib ? FAIL

Nici n-are rost sa raspund unuia a carui singura distractie e criticarea posturilor altora in speranta ca si-ar putea construi o imagine de om dur in acest fel.
Nu ma intereseaza parerea ta, sincer. Mie mi s-a parut amuzant cum a pus el problema, daca tie nu ti se pare, nu razi. Daca vrei sa faci un poll in care sa pui ca subiect gradul de umor al postului meu, esti liber sa o faci.
Daca te framanta atat de tare respectivul mesaj, poti sa-l reportezi, sa primesc un avertisment de la Team Triburile, pentru postarea unui mesaj neamuzant :)
Nu iti mai raspund la un mesaj ulterior.
Bafta mai departe!
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Nici n-are rost sa raspund unuia a carui singura distractie e criticarea posturilor altora in speranta ca si-ar putea construi o imagine de om dur in acest fel.
Nu ma intereseaza parerea ta, sincer. Mie mi s-a parut amuzant cum a pus el problema, daca tie nu ti se pare, nu razi. Daca vrei sa faci un poll in care sa pui ca subiect gradul de umor al postului meu, esti liber sa o faci.
Daca te framanta atat de tare respectivul mesaj, poti sa-l reportezi, sa primesc un avertisment de la Team Triburile, pentru postarea unui mesaj neamuzant :)
Nu iti mai raspund la un mesaj ulterior.
Bafta mai departe!

Uh, m-ai lămurit.. interesantă "analiză" a mesajelor mele, însă nu ştiu cum ţi-ai dat seama că singură mea distracţie e criticarea posturilor altora subliniind doar 3 mesaje din câteva sute. Chiar te înşeli.

Cât despre "Nu îţi mai răspund la un mesaj ulterior", mi se pare foarte pueril din partea ta dar.. nu-i nimic, eu sunt adolescenta teribilistă pe care o eviţi. :eek:

Mulţumesc, baftă şi ţie mai departe!

Apropo, se pare că tipul a fost atât de amuzant încât l-aţi invitat în trib, cu sătucul lui de 2'000 de puncte.. super! :rolleyes:
 

DeletedUser

Titlu Sall << >>
Partener de discuţie Will-of-Fire


Will-of-Fire astăzi la ora 15:54
=))

Mesajele acestea au fost trimise de către Will-of-Fire mai departe.

Will-of-Fire astăzi la ora 15:51
Nu ajunge....

Amboss astăzi la ora 15:48
Pai de aia :))

Will-of-Fire astăzi la ora 15:46
De ce sa facem asta?

Amboss astăzi la ora 15:46
Atacati pe alti

Amboss astăzi la ora 15:46
Pai terminati

Will-of-Fire astăzi la ora 15:44
Dar voi aveti ce sa ne faceti?

Amboss astăzi la ora 15:32
Voi nu aveti ce face ?

Will-of-Fire astăzi la ora 15:24
Nu pot sai zic decat succes la atacat!

Amboss astăzi la ora 15:23
Men poti sa ** cu .Sky. e la tine in trib imi ataca un jucator asa aiurea




imi place de tine ca esti un razboinic ! app, cum este aerul acolo la margine? este mai rarefiat?
Cred ca asta este mult mai amuzant decat cele postate de tine !

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
Land of fire (296|638) K62 3,955 Will-of-Fire [Dacia] alinageorgiana [GSS] 2011-05-15 00:15:48
 

DeletedUser11365

X-Char astăzi la ora 03:45
trebuie mai intii de a ataca pe cineva sa-i spionezi toate satele sau cel putin cele care sunt apropiate si nu numai cu spioni da impreuna cu spionii trimiti si paladinul cu telescopul lui kalid ca sa vezi si trupele in deplasare apoi ataci pe toate satele odata ca sa nu inteleaga dusmanul unde ataci ca sa pierzi cit mai putine trupe, apoi dupa ce ii distrugi apararea ii ei satele unul cite unul

twistersynaps astăzi la ora 03:46
aha..ms de sfat..is la prima mea lume

X-Char astăzi la ora 03:47
eu la a doua da nu prea imi merge tot ma ataca alde tine cu multe sate deja:)

X-Char astăzi la ora 03:49
apropo de unde esti?

twistersynaps astăzi la ora 03:49
din cluj..tu?

X-Char astăzi la ora 03:50
Republica Moldova

twistersynaps astăzi la ora 03:51
aha..avem jucatori in trib din rp

X-Char astăzi la ora 03:53
am vazut, de faPT CHIAR IN CONDUCERE LA VOI SUNT DIN rm CA AM VAZUT PE PAGINA TRIBULUI VOSTRU FOTO CU MASINI RUSESTI CARE NU LE VEZI IN ROMANIA

X-Char astăzi la ora 03:55
masina aia rosie decapotabila e Lada 2106, iar cea albastra e Moskvitch

ciudat.....
 

DeletedUser

ma decat sa te ia la injuraturi ca il ataci, eu zic ca e preferabil un mesaj asa :|
 

DeletedUser39708

Editat TT...

gyovany1313 astăzi la ora 15:13
MAi nou am devenit moderator pe forumul tribului si nu sunt sigur, dar cred ca am si ceva rol diplomatic in trib.

Oricum e bine de stiut ca fiecare sat are un K! Eu unu va astept pe forum, unde voi deschide pe GENERAL un topic nou in care sa scrieti ca K aveti. Pt cei ce au nelamuriri in legatura cu ce vreau sa fac astept intrebarile voastre.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32745

:))))))))))
Eu stiam ca aia-s basca din LJP... dar ce sa ma mai mire, cand aproape toate triburile din top10 de pe k67 au alianta sau macar PNA:)))
 

DeletedUser39708

:))))))))))
Eu stiam ca aia-s basca din LJP... dar ce sa ma mai mire, cand aproape toate triburile din top10 de pe k67 au alianta sau macar PNA:)))

Sunt gaura de covrig astia , mor de ras la ei in trib !:))))))))))))


de unde esti din braila?
 

DeletedUser32745

Stau exact in zona centrala, dar nu-s in Braila acum:)
Ori si tu esti din Braila?
Nu numai aia-s coma... din pacate cam toti sunt asa.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Tribul .1.~Academy a declarat război tribului Frequently asked questions!

Nume război: Dependenti de triburi

Declaraţie:
Ati facut fuziune ca nu ne faceati fata.HAHAHA.Ne-ati atacat de pasti,dependentilor.Urmeaza Craciunul,trebuie sa ne pregatim de o noua runda!Chiar si cu pacea aia,o sa dati la secunda dupa pace.:).

Zambeste,maine va fi mai rau!

Care întelege partea cu "Chiar si cu pacea aia,o sa dati la secunda dupa pace.:)" ?
 

DeletedUser10929

Tribul SPARTANII a declarat război tribului Haiduciii!!

Nume război: Distrucere

Declaraţie:
Daca voi aveti ferme la noi , noi dc sa nu va facem pe voi ferme!!!!


argumentul lor e logic, titlul razboiului ma amuza :)
 
Sus