Mesaje Amuzante

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser39475

Nu are cum sa o vezi, nici nu o vei vedea vreodata. Tu parca si pe l30, la inceput de lume tot postai pe extern si pe harta erai blana, daca nu ma insel.
Lupul isi schimba blana, dar naravul niciodata. :)
 

DeletedUser

Dada. Lumea 30 pentru mine...esec total...(am avut probleme in viata reala si am fost inactiv 2 sapt) . A fost o chestie de inactivitate nu de nestiinta intr-ale jocului. Eh, imi rezerv dreptul sa fiu n00b :D Nu se stie niciodata ce minune se poate intampla pe harta...
 

DeletedUser42505

Hai bre jaxule,nu fi rau :)
Toti au sanse egale :D (ce cuvinte scot din mine) :))
 

DeletedUser39475

Cand sinceritatea e consoderata o boala grava, tu consideri societatea actuala o sclava. :D Nu bre Jax? :)
 

DeletedUser

Nu are cum sa o vezi, nici nu o vei vedea vreodata. Tu parca si pe l30, la inceput de lume tot postai pe extern si pe harta erai blana, daca nu ma insel.
Lupul isi schimba blana, dar naravul niciodata. :)

Blana? o fi ramas de la vikingi de la craciun:D
 

DeletedUser39475

Pe tine bre, daca nu vi cu mesaje amuzante te innobilez pe harta. :))
 

DeletedUser

Da sa traiti:D sa astept sa ma mai injure cineva sau sa ma blesteme ca si acum am frigiderul plin de carne:D app de cand ne a blestemat ala sa murim in accident de masina merg pe jos:D
 

DeletedUser42505

Pe mine de cand m-a blestemat ala sa-mi moara nevasta,am divortat
 

DeletedUser39475

Da sa traiti:D sa astept sa ma mai injure cineva sau sa ma blesteme ca si acum am frigiderul plin de carne:D app de cand ne a blestemat ala sa murim in accident de masina merg pe jos:D

Imi aduc aminte. Era tare suparat pe noi. :))
 

DeletedUser

Asteptam la geo sa vedem ce se intampla cu ala ce la blestemat sai dea dzeu handicapul lui:)))))
 
Sus