mesaje de la oameni prost crescuti

DeletedUser10129

acest thread a fost deschis fiindca tu nu ai somn niciodata. nu am nici cel mai mic chef sa ma iau in gura cu oameni imaturi si prost crescuti, martzian, de la tine astept sa-ti ceri scuze fiindca ai deschis threadul fara acordul meu :(
 

DeletedUser

acest thread a fost deschis fiindca tu nu ai somn niciodata. nu am nici cel mai mic chef sa ma iau in gura cu oameni imaturi si prost crescuti, martzian, de la tine astept sa-ti ceri scuze fiindca ai deschis threadul fara acordul meu :(

Nu trebuia sa aibe acordul tau pentru a deschide acest topic.
 

DeletedUser

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Daca scopul topicului este de a lansa atacuri la persoana, topicul va fi inchis.
 

DeletedUser4932

sal a spus:
Ciompac în data de 06.06. la ora 19:30
am nevoie de...nimic de la voi si de la tine care esti un sef de kkat...am pirdut un sat acu am mai pierdut unu si urmeaza si ultimu...mai inainte iti spusesem sa imi dai drept de circulara dar vad ca te-ai facut ca ploua...esti de tot kkatu...dar voi avea eu grija de totzi prieteni mei........

Ciompac în data de 10.06. la ora 21:37
ai citit si ai ramas asa nu? asa o sa pierdetzi si voi la fel ca mine nici macar nu sti sa ceri scuze...crezi ca esti vreun dumnezeu sau ce? acu ca am luat-o de la capat vreau sa fiu ajutat de tri si sa m-i se dea si mie niste resurse macar sa ma ridic si sa imi revin sau si asta e greu?

lees în data de 10.06. la ora 21:50
sti care este problema, habar nu ai sa joci pentru ca alfel ai fi avut cu ce sa iti apaeri satele
dupa cate imi aduc eu aminte ti-am trimis sprijin cand ai avut nevoie, numai ca tu ai fi vrut la nesfarsit
nu am de ce sa imi cer scuze pt ca nu stiu cine pe cine a ajutat mai mult

Ciompac în data de 10.06. la ora 23:33
auzi ma bulangiule ...ca altfel nu am cum sa iti spun si cind iti spun asa asta inseamna ca iti place sa te [f*** in c**] ci p*** mea ii spui u ca nu stie sa joace? crezi ca vb cu copii de la tine de la bloc? sau ce? bai kakat cu ochi eu mai am si munca ba m*** in c** .eu cind am venit de la munca aveam un sat luat si al doilea sat era cu adeziunea la 56 ce dracu vroiai sa fac sa ma f** in c** sau ce? mai dute dracu de papagal ce esti ...cine p*** mea te-a pus pe tine in functia asta ?nu vezi ca esti de tot cacatu? lasate dracu de joc si iate de altceva...eu joc pe toate lumile tu unde joci? si potzi sa ma dai la admini sau unde vrei tu ca ma doare in c** de tine ma sa sti...nu meritzi nici macar un scuipat de la mine..........

lees în data de 10.06. la ora 23:35
nici nu o sa ai vre-odata sansa

Ciompac în data de 10.06. la ora 23:38
atunci pot sa ma pis pe tine ? macar atat sa fac si eu pentru tine ca vad ca esti fetitza nu sti sa raspunzi ca un barbat...si acu ca m-am racorit potzi sa dai drumu la praduiala la admini...ma doare in p*** de tine si de tribul tu...

lees în data de 10.06. la ora 23:40
nu ma pun la mintea la toti .....
dupa cate vad eu nici pe la scoala nu ai fost prea des
asa ca iti meriti soarta


intre timp a fost depus tiket de 2 ori
1.daca injur un admin sunt incuiat definit
2.daca injur un jucator sunt incuiat 24 ore intru iar injur si tot 24ore pedeapsa
rugaminte catre admini de ce nu ne puneti si pe noi in postura voastra??? si noi tot oameni suntem de ce trebuie sa suportam injuraturile altora la fiecare 24ore????

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.
Stii ce urmeaza. Se pare ca n-ai stat destul in vacanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pentru ca un admin nu prea poate sa blocheze un user, sau asa mi se pare normal. In schimb tu poti sa dai "blocheaza expeditor" si sa ai cea mai mare satisfactie trimitandu-l la margine.
 

DeletedUser7072

intre timp a fost depus tiket de 2 ori
1.daca injur un admin sunt incuiat definit
2.daca injur un jucator sunt incuiat 24 ore intru iar injur si tot 24ore pedeapsa
rugaminte catre admini de ce nu ne puneti si pe noi in postura voastra??? si noi tot oameni suntem de ce trebuie sa suportam injuraturile altora la fiecare 24ore????

scuze de interventie. de plictiseala am aruncat un ochi si aici. daca raportezi o jignire se blocheaza automat expeditorul deci nu poate reveni in 24 de ore cu o noua jignire
 

DeletedUser4932

scuze de interventie. de plictiseala am aruncat un ochi si aici. daca raportezi o jignire se blocheaza automat expeditorul deci nu poate reveni in 24 de ore cu o noua jignire

da dar poate nu ma injura e mn injura pe altul si pe altul si tot asa.
 

DeletedUser

uitati-va pe toate lumile si la prietenii lui ciompac veti gasi pe....,George spune tu cine este Ciompac,,,,
 

DeletedUser

lol

ce vb acolo mai?

un jucator poate fi banat definitiv pentru injuraturi si alte abateri de la reguli.

in caz k nu este banat definitiv jucatorul, scrieti direct la proprietarii jocului, in germania :))

eu knd am avut probleme de acest gen sau mai grave, am scris direct acolo si s-a rezolvat fara comentarii.

in lumea 2 la englezi am fost banat impreuna cu un oras intreg datorita faptului ca aveam toti legatura FiberLink, adica la fiecare conexiune la net se schimbau ipurile, si cam 800 oameni am fost banati.

si-au dat seama ca nu are cum sa fie frauda cu atatea conturi, multe cu premium pe ele si toti am fost debanati la final deoarece lumea era inghetata cu 800 jucatori giganti banati. nu aveai ce ataca pe harta, totul era banat, in total am avut 980 milioane de puncte cei 800 jucatori

habar nu aveau ce este o conexiune FiberLink, pana nu s-au trezit cu cateva mii de cereri si pana nu le-a picat serveru zilnic datorita romanilor :)

pana nu am scris la proprietari, toti am ramas banati :)

chiar hoodoo ii bana personal pe veci pe tw.net, aici cred k carmi se ocupa cu treburile astea

asa k, se poate, daca dovedesti k ai dreptate
 

DeletedUser

eutanansia (NMS) : sa-ti iau mortii in p**a de m**st...l-ai pus p-a kkt-ul ala sa ma atace....be***ea-i p**a de c**at,,,
eutanansia: o sa mi-o s***ti toti...



ASTA DUPA CE UN JUCATOR AL MEU I-A CAM USURAT SATELE ;)) CRED CA ERA FOARTE NERVOS =)) chiar nu aveam nici o treaba cu conflictul lor =))
 

DeletedUser

huh

vai mai, la englezi asa ceva nu se intampla.

acolo stiu cineva care a avut 7.8 mil de puncte si knd a izbucnit cel mai mare razboi, in 5 ore nu mai avea nici un sat :)) tipu era peste tot si nicaieri, avand cateva sate pe fiecare continent, sate imprastiate peste tot, negrupate

pai tipu acela , incredibil, dar a reinceput, si are acum are 2 mil de puncte iarasi, i-au luat si interviu cei dei staff si da lectii si al cei mai mari jucatori.

ei, tipu acela, nu jigneste pe nimeni, k e calculat.

acolo daca cineva face asa ceva, il purifica adminii cu totul :))

aici ca sunteti printre romani, si stiti sa vb romaneste, toti incepeti sa injurati, dar acolo, mucles k o iei in freza si mai si faci infarct cand vezi k respectivu nu intelege romaneste si te-ai chinuit sa copiezi o injuratura de pe google

apropo, cei care injura, de regula sunt copii, frustrati de varsta, varsta la care apar cosuri si alte treburi.

stiati ca proprietarii jocului, au dorit sa creeze un joc care sa se adreseze copiilor, dar spre norocul lor, majoritatea jucatorilor, nu mai sunt copii :)

de ex, lumea 6 la englezi, e plina numai de romani, englezi foarte putini sunt

si ultima propozitie : fiind angajati la diferite firme, nimeni nu are chef sa intre sa verifice contul si sa se trezeasca injurat de copii a caror ora de culcare a trecut de mult, asa ca se vor trezi adminii la un moment dat, si vor incepe sa baneze copii care nu au cei 7 ani de bun simt "de acasa"

trebuie banati si cu asta basta, sa mearga sa vb asa cu parintii lor
 

DeletedUser

iuanel.ionutz am inteles k ai jucat pe server la englezi
dar nu mai critica admini romani k nu sunt la fel de buni k cei englezi,
dak nu-ti convine sa joci pe ro. nu mai juca nu te obliga nimenea,dar sincer ai postat de 2 ori si ai inceput sa critici admini romani si sa ii lauzi pe cei din anglia
 

DeletedUser

---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.


Pentru iuanel.ionutz. Stim sa aplicam regulamentul si aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tanti Dolores vegheaza :D...nu scapa nici un ,,k" ..si vaideeny2689 sefa :D..scuze colegu dar legea e lege :)
 

DeletedUser

bla bla bla :D

---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
A si venit "amazoanca", inarmata cu warnul propriu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lizard, editeaza rapid ca vine amazoanca lui Mater Dolores innarmata cu warnul lui Bloom :p
 

DeletedUser

Liz şterge că îl banează adminii şi noi rămânem cu gura căscată...

Edit::D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu poate sa ii dea warn sau ban lui Liz..He is the Lizard King..He can do anything :))
 
Sus