Mete&ykz

DeletedUser

1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.
danimaxxx, data viitoare cand imi vei mai edita un mesaj, o voi considera sfidare.
 

DeletedUser

Nici nu mai intru pe forum ca primi galben dar nu stiu unde gresi te simti vinovata ca-ti facui observatii si trb sa ma penalizezi
Am intrat si eu pe forum sa mai vad lumea dar nu sa schimbat deloc fratilor triburile nu se joaca in forum ci in joc acolo se vede adevarata valoare si ce skill ai pa all vam pupat cu mansalieru =)) nu mai vb peste topicurile moderatoriilor ca nu le convine ce scriu si ce spun ....

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nici nu mai intru pe forum ca primi galben dar nu stiu unde gresi te simti vinovata ca-ti facui observatii si trb sa ma penalizezi
Am intrat si eu pe forum sa mai vad lumea dar nu sa schimbat deloc fratilor triburile nu se joaca in forum ci in joc acolo se vede adevarata valoare si ce skill ai pa all vam pupat cu mansalieru =)) nu mai vb peste topicurile moderatoriilor ca nu le convine ce scriu si ce spun ....

:)) Mare e gradina!

P.S.: Tribul din care faci parte acum, KILLER, e facut de tine? :))
 

DeletedUser7711

Ne-ai face un bine .


Apropo romana :
- nu se scrie prescurtat "trb" "pt" etc
-citeste si tu inca o data propozitia sa vezi cate dezacorduri faci
-Invata Limba Romana
 

DeletedUser7711

Dap ... Uitate jos :


Cei care nu respectă valorile
morale nu sunt bineveniţi în KILLER.



OMG
 

DeletedUser4920

Cei ce doresc in silent sa treaca pe la mine cu lada de bere singura obligatie morala :))



P.S Joke
 

DeletedUser

tot betziv esti mah? ai mah voie sa bei?zi rpd fara sa te gandesti ...catzi ani ai? :)))):D

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Mai cosminel dute la tayfun si spunei te quierroo si lasa-ma




P.S esti caine

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hahahahahahaha :))))

ce delfin bah.... bah fii atent...daca nu imi trimitzi resurse pe L2 patzesti ce a patzit tayfun treaba ta :))

---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

E interesanta faza,deschidem topicuri,cu oricare razboi.Da fiecare are dreptul,va rog redeschideti altul si spuneti ca sunteti aliatii cei mai de pret de pe l5 din cel mai aprig razboi descris tot de voi.Din partea mea tot succesul.
 
Sus