Mete&ykz

DeletedUser7711

Da corect ... nu am fost atent eu ... defapt tu ai pierdut satele acelea nu le-ai luat . Greeala mea .
 

DeletedUser

Da corect ... nu am fost atent eu ... defapt tu ai pierdut satele acelea nu le-ai luat . Greeala mea .

:)) Cum le-a pierdut daca sunt tot la ea? Mai, a trimis fata 5 nobili sa fie sigura ca ia satul, drept urmare si-a innobilat sate proaspat luate. Poti sa spui ca le-a pierdut, in favoarea ei :D
 

DeletedUser7711

Da ma de aia . Laso moale ca nu stii ce scrii . Uite aici :

3050 methalelf 266.267 ---> eu zic ca e cam mult pentru 60k nu ?



Apropo Hazard ... mult sprijin ai mai trimis/primit pe sate de ai scorul ala la aparator .


2604 Hazard88 135.376

Jucatorule .
 

DeletedUser

Daca trm 4 nobili unu dupa altul dar mai fast il lua asa cu 5 nobili ia murit unu :)
 

DeletedUser

Ala e scorul la agresori si eu zic ca e destul de decent pentru 7 sate (2 pierdute, recunosc). Cat despre milionul ala la aparatori, esti si tu unul din cei care dau dodge cu trupele primite sprijin? :))


2380 methalelf 148.841 - minune! ai cu vreo 20k mai mult :D
 

DeletedUser

Daca trm 4 nobili unu dupa altul dar mai fast il lua asa cu 5 nobili ia murit unu :)

imi trimit nobilii la 2 secunde unul de celalalt, nu stiu cat de 'fast' e asta in viziunea ta, dar tin sa-ti reamintesc ca un nobil poate lua intre 20-35 adeziune, asa ca exista posibilitatea reala ca 4 nobili sa nu fie deajuns...daca mai e si putin ghinion...

e criminal raportul cu 3 adeziune,eu una prefer certitudinea
 

DeletedUser

Daca trm interval la vro 3-4 secunde ii ei satul cu 4 nobili daca depasesti timpul cu vro 3-4 secunde nu-l ei din 4 daca ai atacuri unu dupa altul si calculeze si demersul nobilor sunt 99% sa-l ei cu 4 nobili mie nu mi sa intamplat nicodata sa nu-l iau de fiecare data atac cu 4 nobili si da sucess
 

DeletedUser

Daca trm interval la vro 3-4 secunde ii ei satul cu 4 nobili daca depasesti timpul cu vro 3-4 secunde nu-l ei din 4 daca ai atacuri unu dupa altul si calculeze si demersul nobilor sunt 99% sa-l ei cu 4 nobili mie nu mi sa intamplat nicodata sa nu-l iau de fiecare data atac cu 4 nobili si da sucess

si in limba romana cum suna ce-ai incercat tu sa exprimi acolo?
 

DeletedUser

sa il iert eu ca e agramat?:))))))))))))))))

sa-l ierte societatea, nu ma simt asa generoasa la ora asta..
 

DeletedUser7711

Of of of sunteti rai cu Neinfricatul si Liderul suprem Danimaxxx ...


Cereti scuze acum :)))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.
Partea a doua este valabila pentru danimaxxx. Incearca sa scrii un text lizibil, sa il recitesti inainte de a-l posta, si daca esti convins ca e inteligibil, atunci sa-l postezi.
 

DeletedUser

vrei sa-ti spun pe engleza sau e prea complexa propozitia si nu intelegi o boaba :)
 

DeletedUser

Mater Dolores scriu fara bb codes da dar na-m inteles aici

Incearca sa scrii un text lizibil, sa il recitesti inainte de a-l posta, si daca esti convins ca e inteligibil, atunci sa-l postezi.

ce inseamna lizibil ca nu prea stiu gramatica :D
 

DeletedUser

LIZÍBIL, -Ă, lizibili, -e, adj. Care poate fi citit (cu uşurinţă); citeţ. – Din fr. lisible.


LIZÍBIL adj. v. citeţ, clar, desluşit.
sursa: dexonline.ro

 

DeletedUser

Partea a doua este valabila pentru danimaxxx. Incearca sa scrii un text lizibil, sa il recitesti inainte de a-l posta, si daca esti convins ca e inteligibil, atunci sa-l postezi.

Eu cred ca ar merita o serie de avertismente pana acum... nu cred ca are un singur post in care sa nu fiii gresiit cevaaaa....
 

DeletedUser

aha tu vroiai sa vb cu mn franceza combinata cu latina fancezo-latina acum inteleg :) dar eu sunt roman si trb sa-mi explici lucruri de cls 5-6 cu gramatica eu nu am depasit nivelu de francezo-latina

un moderator trebuie sa fie mai presus decat un jucator un jucator nu vb mult el face fapte in joc cand un moderator se ocupa de ingrijirea formului
 
Ultima editare de un moderator:
Sus