mi se pare prea de tot

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Un vecin deal meu togmai sa logat ieri pe lumea 4 si ce sa vad minele la lvl 10.. deci totusi dation colo de treaba ca asa puteam si eu sa stau pana acum si ma logam si aveam bn mersi minele la lvl 10...
 

DeletedUser

pai da inceput nou dak nu-ti convine si le vei avea si tu la 10:p
 

DeletedUser

au dreptul cei care incep mai tarziu sa primeasca bonusuri, adica niste cladiri la un nivel mai mare. Pentru ca nu ar fii corect ca tu sa ai resurse, zid, cazarma, etc. si el atunci sa inceapa de la zero. Ar fii o tinta usoara si nu ar avea nici o sansa.

De acord cu 'king of darm'. Da inceput nou. :D
 

DeletedUser

da mad a totui asta sa fi facut macar dupa o luna de jok parerea mea...
 

DeletedUser

eu joc de 2 sapt si am minele la 20:))....asa ca nu e greu de facut o mina:p
 

DeletedUser

:))
Dar stii ca n-au trecut 2 sapt de atunci,nu?
Ia numara pe degete sa vedem cate zile sunt!:D
 

DeletedUser

pai nu mah ca eu sunt ferma pt un vecin;)...si fac mine pt el ca ma protejeaza el;)....si in leg cu 2 sapt....numai de 1 sapt si 1 zi am inceput...odata cu vacanta ca acu am si e timp.....dar asa aproximez eu ...in plus:)
 

DeletedUser

pai nu mah ca eu sunt ferma pt un vecin;)...si fac mine pt el ca ma protejeaza el;)....si in leg cu 2 sapt....numai de 1 sapt si 1 zi am inceput...odata cu vacanta ca acu am si e timp.....dar asa aproximez eu ...in plus:)

Account pushing? :D :D :D :D :D

nici mie nu-mi plac trupele.. :(

gandestete cum arata magazia aia mare mare mare, plina de lemn.. argila.. si fier .. mama mama :D :D :D
 

DeletedUser

alta metoda. trupe la inceput de joc de atac sau lancieri (cara mult)

apoi farmezi toata zona si aduci resurse acasa ca sa faci mine :D sau sa ai magazia plina. :)
 

DeletedUser

alta metoda. trupe la inceput de joc de atac sau lancieri (cara mult)

apoi farmezi toata zona si aduci resurse acasa ca sa faci mine :D sau sa ai magazia plina. :)

Pai si nimeri niste 4,5,6 zile dinastea de "pace de sarbatori" de "cara lancerii numai sampanie ,vin ,bere si manaca sarmale":D
 

DeletedUser

Crezi sau nu, Pacea e un lucru benefic, dacã ºtii sã-l foloseºti. Mâine dupã orele 16:00 toate Magaziile vor fi pline, iar dacã ai armatã destulã ºi-þi sincronizezi atacurile pt. 16:01, din prima poþi sã colectezi peste 10.000 resurse. Iar dacã vecinii tãi dorm, colectezi încã vreo 10.000 dupã aia. Hmmm... mi se pare mie sau eu vorbesc prea mult? :D
 

DeletedUser3643

ce o sa rad de tine cand o sa iti iei teapa maien al 16:01 ...va cadea pacea cel putin pe la 16:30
 

DeletedUser

Pacea va cãdea la 16:01 sau la 17:01. Maximum 16:02 sau 17:02. Nu la 16:23 ºi nu la 16:32. ªi dacã iau þeapã eu - iau þeapã toþi care atacã odatã cu mine, aºa cã nu pirerd nimic :D
 

DeletedUser

Pacea va cãdea la 16:01 sau la 17:01. Maximum 16:02 sau 17:02. Nu la 16:23 ºi nu la 16:32. ªi dacã iau þeapã eu - iau þeapã toþi care atacã odatã cu mine, aºa cã nu pirerd nimic :D

vedem cand intra pacea... daca intra tot cu intarziere ca data trecuta, tot asa va si iei.

Destul de evident ;)
 

DeletedUser

si cu magaziile pline dupa pacea asta e idee buna. si cum tot avem pace este timp destul ca sa construim, ssa facem trupe. etc.

eu am nimerit atac la 11:55 azi si am adus acasa 3000 resurse. :cool:
 

DeletedUser

"Crãciun : din data de 24.12 ora 12 :00 pânã în data de 27.12 ora 12:00

Revelion : din data de 31.12 ora 18 :00 pânã în data de 1.01 în jurul orei 16:00"


De craciun a fost specificat ca pana la ora 12:00...dar acum de revelion anuntul spune ca pana IN JURUL orei 16:00 tine pacea....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus