Mia fost urat contul

DeletedUser

Eu ma numesc razvanmrzrazvan si cred ca mia fost furat contul de catre skorpion!Ajutati-ma!
 

DeletedUser

Daca el ti-a furat contul:eek::eek:Dumnezeu sa il ajute.:D Player ID

Profil
Vârsta: 10
Genul: masculin
Localitate: Galati
Profilul

Text personal
ALIATI:E.W asta e satul meu!!!RazvanBoss (756|667) K67
Razvan a scris:
Nu te pune cu mine k nu te vei simti ** la noapte fam ta va muri!

http://www.portalroman.com/avatare/pozes/65.jpg

cel mai tare mi s-a parut profilul:)Vedem ca este satul tau:)...din fericire e si singurul,dar daca vrei sa sugerezi ca vei ajunge moooooarrreee,atunci bafta la cucerit:)padurile de langa sate:)au mult lemn sa stii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4991

hai ca iti "urez" si eu contu : `aho aho copii si frati ` mai incolo nu mai stiu :))
 

DeletedUser

Eu ti-am furat contu , cry me a river :)

Furacios mai esti mai:D...dar nu si acum :rolleyes:eu sunt cel care a furat contu :confused::eek:...arestati-ma ,torturati-ma tot nu dau contu:eek: e prea valoros:cool::D

apropo parca erao melodie cry me a river ,dar nu stiu cine este autorul :confused:..poti sa dai un private?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

Furacios mai esti mai:D...dar nu si acum :rolleyes:eu sunt cel care a furat contu :confused::eek:...arestati-ma ,torturati-ma tot nu dau contu:eek: e prea valoros:cool::D

apropo parca erao melodie cry me a river ,dar nu stiu cine este autorul :confused:..poti sa dai un private?:D

Până la urmă vi-o furaţi voi.

ps.Madonna-Don't cry for me Argentina.
 

DeletedUser13067

Cry me a river e melodia lui Justin...
dati-i contu` inapoi :)) furaciosilor!
 

DeletedUser

Daca mai faci gura iti fur si viitoarele conturi :)

LE furam mai ! :)) vai si ce rau esti papusel ,ai avut nevoie de ajutor? este sistemul de ticket:)) noi nu putem sa iti gasim parola,ma duc sa dorm putin m-a luat o durere de cap cand am vazut postul tauX(
 
Ultima editare de un moderator:
Sus