mica problema

  • Autor subiect DeletedUser355
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser355

Din regulile forumului:

"Discutiile despre sanctiunile primite in joc/forum se vor face de asemenea numai prin sistemul de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita ca atare."

Thread inchis.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Buna ziua

Va vorbeste Zeus.

Domnul meu, vad ca dumneavoastra nu ati fost destul de lamurit.

Cum puteti dumneavostra sa spuneti ca anuntand ca veti face doua conturi ati trait cu impresia ca jucati corect.
As vrea si eu sa vad ca v-a raspuns careva dintre admini ca da, sigur, puteti sa va faceti 2 conturi, chiar 3, ca doar sunteti blue82, nu?
Daca doriti neaparat sa va faceti cunoscut nu trebuie sa va etalati aici cu astfel de probleme hilare.
In ceea ce priveste prezenta mea pe lumea 1 tin sa va informez ca nu mai joc de foarte mult timp pe lumea 1 iar pe lumea 2 contul meu are 0(zero) puncte.

In speranta ca, acum, in ceas tarziu ati inteles de ce ati fost banat va urez succes mai departe.
 

DeletedUser

Prostia omeneasca:O??

ba baiatule tu ai toate cestile in vitrina???tu chiar crezi k daca depui ticket inseamna ca este si regulamentar...pai hai sa depunem toti tiket k ne facem 30 de conturi ...si daca se poate sa fie si toate in acelasi continent...cu minele la 30...4-5 nobili pe ele si pline cu ofense...ca doar am depus ticket:)):)):))
 

DeletedUser

Acelasi motiv ca mai sus.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus