Milestones

DeletedUser523

Deja am inteles dar ms si de explicatia ta, e foarte buna si ea si va fi folositoare altora cu siguranta!Esti tare dragut!
 

DeletedUser12762

Si daca ai iesit din spital simti nevoia sa iti etalezi prostia pe extern?:confused::confused: Daca nu intelegi stai in banca ta si priveste pana intelegi.

ma desteptulei... daca erai asa tare si intelegent la ale tale,, trebuia sa postezi la sfirsit sau la inceputul postului o explikatie pentru cei care nu inteleg sau care vor sa inteleaga...
asa ca numi zice mie ca sa stau in banka si sa ma uit pina inteleg...

eu tot pot sati dau multe si marunte si sa te pun pe tine sa te uiti ka boul la poarta noua si sa nu intelegi nimik,,,, de asta ar trebui sa dai si explikatie ca oamenii sa inteliaga postarile tale...
 

DeletedUser

ma desteptulei... daca erai asa tare si intelegent la ale tale,, trebuia sa postezi la sfirsit sau la inceputul postului o explikatie pentru cei care nu inteleg sau care vor sa inteleaga...
asa ca numi zice mie ca sa stau in banka si sa ma uit pina inteleg...

eu tot pot sati dau multe si marunte si sa te pun pe tine sa te uiti ka boul la poarta noua si sa nu intelegi nimik,,,, de asta ar trebui sa dai si explikatie ca oamenii sa inteliaga postarile tale...

Uite nici tzepes nu a inteles si a intrebat.Nu a inceput sa-si bata joc de topicul asta asa cum ai facut tu.
 

DeletedUser12762

am spuso in gluma ca sati dai siama ca nimeni nu pria intelegia si era binevenita o explikatie la ce ai postat...
bafta si ai grija;)
 

DeletedUser

Felicitari primului jucator ajuns la 10k inamici invinsi ca agresor!
 

DeletedUser

Hmmm...pacat ca nu sa mai continuat... ar fi fost interesant.. De ce nu sa mai continuat?
 

DeletedUser523

Poate ca ErwinRommel nu mai e printre noi si nu s-a gasit cine sa-i continue ideea...
 
Sus