Mini jocuri pe triburile

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Propun ca pe triburile sa se puna un program in care membrii tribului sa poata juca sah, table etc.
 

DeletedUser41356

putem sa urmarim youtube de pe joc, sa dam likeuri mai rau decat pe facebook, bagam si sah, table, un remmy, poate chiar o masa-2 de poker, ca la o adica punem miza in pp-uri.
propunerea mea e sa bagam si un cinematograf, undeva in piata centrala, unde sa urmarim filme on-line, ca sa nu se plictiseasca trupele aiurea in sate cat dam noi like la cine stie ce ineptii.

contra, serverele merg in reluare cu ce avem acum, schimbam versiunile mai des decat... caseta din walkman (io-s de moda veche, port inca tabla) si de fiecare data aia merge, aia pica... ce dracu, jucam triburile sau o dam pe Sponge Bob si alte alea?

Peseu: optiunea ar fi valabila doar in trib? ca parca mi-as invita dusmanu la o tabla cat ne ardem intre noi =))
 

DeletedUser

putem sa urmarim youtube de pe joc, sa dam likeuri mai rau decat pe facebook, bagam si sah, table, un remmy, poate chiar o masa-2 de poker, ca la o adica punem miza in pp-uri.
propunerea mea e sa bagam si un cinematograf, undeva in piata centrala, unde sa urmarim filme on-line, ca sa nu se plictiseasca trupele aiurea in sate cat dam noi like la cine stie ce ineptii.

contra, serverele merg in reluare cu ce avem acum, schimbam versiunile mai des decat... caseta din walkman (io-s de moda veche, port inca tabla) si de fiecare data aia merge, aia pica... ce dracu, jucam triburile sau o dam pe Sponge Bob si alte alea?

Peseu: optiunea ar fi valabila doar in trib? ca parca mi-as invita dusmanu la o tabla cat ne ardem intre noi =))

Foarte buna ideea
Pai trupele alea toata ziua-s la lupta si muncitori....la muncit :rolleyes:
Ar fi mai bine ca la urmatoru update sa bage in sat si un cinema , la intrare sa ceara doar 5 lemn, argila si fier , un cazino ar merge .... sa se schimbe functiile de la ascunzatoare , acolo sa se duca aia ce joaca biliard in secret , un bordel ar fi fain tot pt soldati sa-i mai stimulam si noi putini...
auzi , da de ce sa nu facem si un site de socializare pt soldati , sa comunice si aia cu dusmani .... chiar mi-a mai venit o idee , sa dam like si noi ( auzi , oare dusmani ar vrea sa fim aliati daca le-as da like?)
Poate o sa vorbesc cu aia de la you tube , sa se mute pe triburile , ca sunt mai multi soldati decat oameni pe pamant , si asa o sa aiba mai multe vizualizari , doar ca aia cu netu o sa aiba probleme zic eu , ca jocu e din evul mediu , si netu s-a inventat cam 500-1000 de ani mai tarziu , da nu-i bai , ca o sa mearga cineva cu like , da mai dureaza pana ajunge , oricum , o sa ii cumparam o dacie , sau un bamveu....si saraci cai , nu le-o mai lacuit nimeni unghiile , nu au mai fost machiati , si lea-i vazut pedichiura?
si pentru cavalerie sa le cumparam tancuri....
si sa le dam un iPad 5325 ca sa poate controla sateliti....

Oricum , autorului ii zic bravo pt idee , e buna , ai din partea mea un mare(la propriu)CONTRA
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus