Miri face trib

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Da, fac trib alaturi de cativa speederi si cativa jucatori de lumi normale...toti ai dracu rau :|

Nu stau sa dau detalii pentru ca nu le am...formam grupul si dupa facem restul :)

Suntem aprox. 15 pana acum, sariti cu mesaje private si reply aici.

PS: Selectia va fi una foarte stricta.

Seara buna.
 

DeletedUser

daca selectia este stricta atunci hai sa vad cum as putea fi selectat :D
 

DeletedUser

hy

As dori si eu... sa ma integrez astept.. sa vad criteriul de slecetie Multumesc!
 

DeletedUser

Daca aveti nevoie de zeu, sef si expert in gauri, da-mi un mesaj :cool:
 

DeletedUser

@iurka: avem nevoie de tine, dar sa joci serios :) ca in ultimul timp doar de caterinca si gauri te tii.

@n00b: haideti voi cu noi :)) nu stiu care voi.

@vladseria: Ma uit la numele tau, ma uit la avatar, la semnatura :) daca imi place esti in trib, inseamna ca ai caracter :))


Momentan va trec pe toti pe lista, dar nu aveti locul asigurat...este posibil la un moment dat sa va intreb cu ce va laudati, pentru a-mi da seama daca ramaneti sau nu pe lista.
 

DeletedUser15142

Cu Gaura, voi care sunteti?

Facem serios un trib pe 27 ca e viteza 1 si pot sa ma ocup si de scoala si incepem de la zero, jucam serios.

@Vladseria, adica No More War sau Make Love Not War?:)
 

DeletedUser

uneori!? da era stomacu' nu burta... stii ca aveam eu probleme cu stomacul :D
 

DeletedUser

Cu Gaura, voi care sunteti?

Facem serios un trib pe 27 ca e viteza 1 si pot sa ma ocup si de scoala si incepem de la zero, jucam serios.

@Vladseria, adica No More War sau Make Love Not War?:)

Exact, pai la asta ma gandeam si eu viteza 1, ai timp si de serviciu si de triburi mai intri de pe un telefon mai lasi sitter, oricum nu se compara cu Clasica, intr-o luna deja se ajunge la 1 milion pe putin..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus