mitocania GD

DeletedUser

deranjati probabil,ca atacurile lor asupra TLD-ului nu au efecte majore unii membrii GD,in frunte cu zuper(era si normal)au deschis un topic p forumul lor in care membrii pot sa intre si sa arate cat de mitocani sunt,adica intra si fiecare injura cum vrea tld.desigur eu sunt in capul listei ,ceea ce ma flateaza dar,as ruga totusii adminii sa ia masuri impotriva acestor neandhertalieni.:mad:

acum ,simt ca trebuie sa i clarific niste chestii dl zuper in legatura cu "satul meu amarat de 3000pct":

1. esti prost informat.eu nu joc din primele zile
2.probabil ar trebui sa procedez ca multi dintre stimabilii tai colegi adica,sa trag tare sa am nsp mii d pct si o aparare "solida" d vreo 200sabii sui 200lancii la 4000pct nu?:confused:

PS sper ca macar cateva dintre atacurile T-A si GD ce vin spre mine sa nu fie fake uri:D
 

DeletedUser

nu lua in seama...tu fa-ti acolo armata ca in viitor astia care stiu cu adevarat sa joace vor avea castig de cauza....e ca si cu afacerile o strategie pe termen scurt iti aduce profit repede dar care se si duce repede...om strategie pe termen lune te face sa ai o batranete fericita.....si in jocul asta de asta ai nevoie de o strategie pe termen lung
 

DeletedUser

Rog adminii sa aplice regulile

Vad ca aveti informatii legate de forumul altui trib, lucru posibil doar cu ajutorul spionilor , astfel ca fac apel la admini sa baneze absolut toti jucatorii care au pe aceasi legatura de internet , un cont in tribul GD si un altul in tribul ~TLD~ . Iar despre ce se scrie pe trib, sunt opiniile private ale unora dintre membrii GD, si nu sunt publice sau adresate cuiva , pe forumul Triburile sau prin mesaj adresat.Ele isi gasesc locul in viata privata a tribului GD.Cu toate acestea , consider totusi ca nu e un lucru care ne face favoare si nu ne caracterizeaza jignirea altor triburi si nu face onoare geto-dacilor, si voi inchide topicul, dar nu il voi sterge, pentru ca jucatorii mei au libertatea de a se exprima liber, atat timp cat caracterul forumului este unul privat si nimeni decat cei din trib nu au acces la el.
 

DeletedUser

vai

tot tu esti jignit!:confused:
oricum sa vazut ce oameni inteligenti sunt IN GD.:rolleyes:
 

DeletedUser

Poate ca unul din membrii tai este bun prieten cu altul din alta parte si trage cu ei......spionajul de genul asta nu are de ce sa fie interzis.....se intampla si in realitate in razboaiele reale.....si de obicei opinia generala a unei tari de spre o alta tara este si cea oficiala...

Cazul doi poate fi ca unul din membrii GD este oripilat de ceea ce vede si s-a hotarat sa tina cu dreptatea si cu bunul simt....

na 2 cazuri contra 1...:p:p:p
 

DeletedUser

acel topic despre care vorbiti nu poate fi deschis decat de ZUPER numai el ar putea face asa ceva la ce carcater are....sau nu are...oricum pana la urma tot GD-ul e de vina ca fiindaca adaposteste niste fugari...si acum stau sa ma intreb oare care ar fi adevaratul motiv ? adica dc i-au primit astia din GD pe zuper si ai lui la ei in trib? nu cred ca un jucator ca H3ro nu ar fi observat din start ca zuper e doar un instigator un om fara onoare ...dar cine stie
Oricum zuper a reusit sa sifoneze bine imaginea GD-ULUI
 

DeletedUser

ia sa vedem

Vad ca aveti informatii legate de forumul altui trib, lucru posibil doar cu ajutorul spionilor , astfel ca fac apel la admini sa baneze absolut toti jucatorii care au pe aceasi legatura de internet , un cont in tribul GD si un altul in tribul ~TLD~ . Iar despre ce se scrie pe trib, sunt opiniile private ale unora dintre membrii GD, si nu sunt publice sau adresate cuiva , pe forumul Triburile sau prin mesaj adresat.Ele isi gasesc locul in viata privata a tribului GD.Cu toate acestea , consider totusi ca nu e un lucru care ne face favoare si nu ne caracterizeaza jignirea altor triburi si nu face onoare geto-dacilor, si voi inchide topicul, dar nu il voi sterge, pentru ca jucatorii mei au libertatea de a se exprima liber, atat timp cat caracterul forumului este unul privat si nimeni decat cei din trib nu au acces la el.

auzi draga nu te oftica asa......chiar daca eu de ex. am un cont in GD si un cont in alt trib(adica nu eu,fratemiu de ex.,colegul de camera etc.) si aceste legaturi SUNT DECLARATE ,where the hell is ure point dude????

forum privat sau nu,v-ati cam facut de kko la faza asta...asta pe langa faptul ca adapostiti fugari cu o nesimtire crasa...:D
:rolleyes:
 

DeletedUser

da dar cand padurea zica ca uscaturile sunt defapt flori de mai si padurea devina insasi o uscatura in conceptia multora....

conceptiile si parerile oamenilor sunt in general subiective..si tin de multe lucruri..in cazul nosru de tribul in care e unul sau altul...de relatia lor cu alte persoane.

intradevar topicul initiat de Zuper a fost unul de prost gust..dar cred ca era facut cu scopul ca "acele 10 uscaturi" sa se poate manifeste in liniste...intr`o societate ...iar GD e o societate toti oameni isi au locul lor...e exact ca in viatza reala..uniii au o exprimare ce lasa de dorit..altii sunt teribilisti...dar asta nu inseamna ca trebuie marginalizati..trebuie invatati..si facut in asa fel..ca in cele din urma si ei sa se integreze
 

DeletedUser

lol

ce sa inveti un copil care are IQ-ul modest si vocabularul limitat la cele cateva sute de injuraturi auzite pe maidan?:D
loool...lets be serious

Daca vroiau sa se manifeste puteau sa-si faca forum in afara jocului si sa injure akolo...;)
 

DeletedUser

auzi draga nu te oftica asa......chiar daca eu de ex. am un cont in GD si un cont in alt trib(adica nu eu,fratemiu de ex.,colegul de camera etc.) si aceste legaturi SUNT DECLARATE ,where the hell is ure point dude????

forum privat sau nu,v-ati cam facut de kko la faza asta...asta pe langa faptul ca adapostiti fugari cu o nesimtire crasa...:D
:rolleyes:



3 cazuri contra 1... ;)
 

DeletedUser

hahaha!

conceptiile si parerile oamenilor sunt in general subiective..si tin de multe lucruri..in cazul nosru de tribul in care e unul sau altul...de relatia lor cu alte persoane.

intradevar topicul initiat de Zuper a fost unul de prost gust..dar cred ca era facut cu scopul ca "acele 10 uscaturi" sa se poate manifeste in liniste...intr`o societate ...iar GD e o societate toti oameni isi au locul lor...e exact ca in viatza reala..uniii au o exprimare ce lasa de dorit..altii sunt teribilisti...dar asta nu inseamna ca trebuie marginalizati..trebuie invatati..si facut in asa fel..ca in cele din urma si ei sa se integreze

deci acum GD e un fel de centru de reeducare pt cei cu probleme de integrare in societate?:eek:
 

DeletedUser

deci acum GD e un fel de centru de reeducare pt cei cu probleme de integrare in societate?:eek:

deci chiar nu am postat aici..ca sa ma cert cu toti...eu doar v`am zis pct meu de vedere....



Sa aveti o seara frumoasa si linistita
 

DeletedUser

Da nu te certi cu nimeni dragutza...vezi pe cineva ca tipa sau injura(cum mai fac unii)??
 
Sus