Mod de Vacanta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am si eu o intrebare legata de modul de vacanta.Azi impreuna cu cineva am atacat un inamic in speranta de al cuceri.Acum intrebarea este acel cineva cu care am atacat mi-a dat mie sitter ca sa continui atacul (am voie sa atac de pe contul lui?) atata timp cat eu nu mai atac deoarece am auzit ca nu sunt permise atacurile combinate si as vrea sa stiu daca in aceasta situatie mai este valabila regula.
 

DeletedUser36512

Buna ziua! Daca se poate vreau si eu un raspuns in ceea ce priveste perioada de sitting pe un cont. Daca a stat pe siiter 60 de zile din 120 am inteles ca nu se mai poate ataca. Intrebarea mea este dupa ce revine proprietarul acele zile se reseteaza? Si daca da, in cat timp? Sau in functie de ce? Am cautat in regulament si nu am gasit un raspuns care sa-mi rezolve dilema. Multumesc!
 

DeletedUser

poti ataca doar satele proprii
daca revine proprietarul si ramane pe cont acel contor se reseteaza , banuiesc ca fiind el pe cont in momentul in care au trecut 60 zile de la prima zi de siter aceasta se scade din total samd a 2 a .... a 3 a ....
 

DeletedUser38023

poti ataca doar satele proprii
daca revine proprietarul si ramane pe cont acel contor se reseteaza , banuiesc ca fiind el pe cont in momentul in care au trecut 60 zile de la prima zi de siter aceasta se scade din total samd a 2 a .... a 3 a ....

WoW! Tu o sa ajungi moderator.. :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus