Modalitati De Crestere A La Wassaby-genralul Suprem Triburile

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

din penibil in mai penibil, cu accente catre cel mai penibil, nush cine a fost cu ideea de inventare de forum pt triburi, de forum extern, in afara de pachetele alea grefice, nici un lucru util nu am aflat de pe el
 

DeletedUser2829

Mircea daca tot ai fost un conducator asa de bun, d c toata lumea a plecat in CIRC si nimeni nu a ramas langa tine??? Frate daca te-ai lasat de triburile, scuteste-ne de posturi pe forumul extern.
 

DeletedUser2404

08.05.
18:50 Vycky a fost concediat de către wassaby.
iti arat sa te convingi ca a fost dat afara dar e ultimu raspuns pe care il dau la afirmatiile tale neinteresante. oare nu te plictisesti sa mai faci alte conturi? in final ce vrei sa demonstrezi? ca circ continua sa creasca in lipsa ta?nu inteleg unde vrei sa ajungi si nu dai deloc dovada de "sclav destept"... asa exprimi tu desteptaciunea? o sa ajungi sa faci lumea sa nu mai intre pe forum ca nu o sa vada decat posturile tale si miile de conturi facute.


P.S. sper sa te saturi odata sa mai jignesti tribul circ. ms
 

DeletedUser

A fost concediat si dupa wassaby mi-a trimis vorba sa nu-l primesc in TLD, ma rog nu direct, probabil pt. ca stia ca il trimit la plimbare :)
 

DeletedUser2404

dupa cum am zis se pe cealalta tema, gandeste inainte sa scrii. atacurile asupra ykz nu este considerat ultimul plan facut de wassaby, la ultimul plan facut s-au luat peste 50 sate te asigur eu. cat despre k75 trebuiau sa se organizeze singuri ca noi nu aveam posibilitatea sa trimitem srijin la 100 ore distanta, avem si noi frunturi aici. din cate ai observat wassaby nici nu prea a mai luat sate, el ajutand tribul cu atacuri/sprijin, daca era cum zici ca tribul ataca sa ia el sate goale trebuia sa fie in top acum. mai vrei raspuns la vreo intrebare? la urma sper sa ne lasi
 

DeletedUser2404

freesoul daca lua sate moka golite de trib, si daca punea tribul sa atace pentru el nu crezi ca trebuia sa fie in top? parerea ta
 

DeletedUser2786

nu stiu pe ce loc e si nici nu-mi pasa. doar ca astia de iau asa multe si nu impart sunt aiurea. wassaby vad ca citesti posturile/ :p bravo :D
 

DeletedUser2404

wassaby
Puncte: 891.058
Rang: 221
atatea puncte are. stii ca ma cunosti iti zic eu ca wassaby ataca mai mult pentru colegi decat pentru el, daca noi goleam sate pentru el oare acum nu era in top20 cum e jigsaw pe locul 3? a fost si pe primu loc pana ai venit tu tare cu tribunul
 

DeletedUser

Daca la facultate nu ai invatat sa folosesti limba romana ( ai invatat sa folosesti limba ta in fundul altora) iti dau o problema de matematica poate te descurci mai usor(doar esti director executiv ce naiba:D:D:D )

Rang Porecla Cucerit
81 wassaby 2,69 Mio.

Fa un calcul maestre sa vezi cate trupe am rupt. Sa moara de ciuda cel care nu a facut innobilari interne in acest joc.

Ultimul post ca mai am si alta treaba. Va rog sa continuati distractia fara mine. Eu raman pe margine sa privesc cum se agita altii.

Aproopo MB tatuajele tale sunt semn de barbatie? Dar na ce sa ii faci. Tre sa iesi in evidenta si in viata reala cu ceva:D:D:D Din cate vad in joc lumea te stie doar de pe forum.


Paaa distrctie placuta.
 

DeletedUser2786

ma pupi in fund? ma duc sa ma sterg acum, sau mai incolo?!

@tecknorock.....nimeni nu ajunge sus fara sate moka,dar eu macar recunosc :d
 

DeletedUser2404

poi una e sa faci innobilari interne si alta e sa zici ca tribul ataca pentru el si el ia sate goale. eu la asta ma referam. nu cred ca s-a intamplat vreodata ca noi sa atacam, sa golim si el sa ia satele, poate invers de f multe ori
@freesoul la faza cu limba romana wassaby nu se referea la tine daca nu ti-ai dat seama, cu tine n-are nicio treaba
 

DeletedUser2786

Daca la facultate nu ai invatat sa folosesti limba romana ( ai invatat sa folosesti limba ta in fundul altora) iti dau o problema de matematica poate te descurci mai usor(doar esti director executiv ce naiba:D:D:D )

Rang Porecla Cucerit
81 wassaby 2,69 Mio.

Fa un calcul maestre sa vezi cate trupe am rupt. Sa moara de ciuda cel care nu a facut innobilari interne in acest joc.

Ultimul post ca mai am si alta treaba. Va rog sa continuati distractia fara mine. Eu raman pe margine sa privesc cum se agita altii.

Aproopo MB tatuajele tale sunt semn de barbatie? Dar na ce sa ii faci. Tre sa iesi in evidenta si in viata reala cu ceva:D:D:D Din cate vad in joc lumea te stie doar de pe forum.


Paaa distrctie placuta.


p.s invata sa scrii
p.p.s degeaba omori ca prostu armate si nu iei sate. un luptator bun omoara putin si cucereste mult. n00b-ule :d
 

DeletedUser

ma pupi in fund? ma duc sa ma sterg acum, sau mai incolo?!

@tecknorock.....nimeni nu ajunge sus fara sate moka,dar eu macar recunosc :d

da bre,dar cate sate mocca?hai sa o lasam incolo d treaba:eek:
si eu am sate mocca dar nu 80% din totalul satelor mele-poate un 30-35% maxim
 

DeletedUser

MB, esti cam in plus pe forumul asta, sincer!:| Circul e un trib mult mai bun fara tine :) L1 e un loc mai bun fara tine :) forumul ar fii absolut perfect fara tine
si de wassaby nu cred ca ai avea de ce sa te legi doar fiindca iti este net superior :)


Salutari si respecte cui merita:)
Teo :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus