Moderator L20

Moderatorul lumii 20


  • Total votanți
    108
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Va rog adminii sa nu-mi dat warn sau jucatorii sa nu ma injurati . Acest topic va fi facut poll . Am facut altu ca primul nu merge editat sa fie facut poll de un SM .Deci in curand va fi acest topic poll.

Multumiri lui JustMe88!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

valy,puski si maru nu pot fi deoarece joaca...asa ca votul meu merge catre ingerasa(poate face cinste cu o bere pt asta :D )
 

DeletedUser523

De ce au fost pusi in poll si cei care joaca si nu pot modera:confused:
 

DeletedUser9103

Multumesc celor care m-au votat insa si eu joc pe lumea 20 si intentionez sa joc, daca nu devin ferma:p , asa ca am votat pentru o fata dulcica (JustMe88).

Tocmai de asta nu te-am votat pe tine, sa nu fiu singura ferma de pe l20 :)
Un vot micut si de la mine pentru JustMe88 :p
 

DeletedUser

Nu se poate de facut inca o data poll-ul si de sters din lista pe cei ce joaca pe 20?
 

DeletedUser

nu vad ce rost are pollul asta. oricum va fi moderator cel care va insista mai mult sa fie :)
 

DeletedUser

Justme88 e foarte rea, aveti grija daca o votati...
ps: alizeea, las ca te prind eu pe o lume unde joc serios si atunci sa vezi cum nu te las din atacuri :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

valy,puski si maru nu pot fi deoarece joaca...asa ca votul meu merge catre ingerasa(poate face cinste cu o bere pt asta :D )

Hihi, merci de aprecieri dar momentan nu as vrea sa preiau L20 pentru moderare asa ca o voi vota si eu pe dragalasa de Justme88.
va pup!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus