Moderator L20

Moderatorul lumii 20


  • Total votanți
    108
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8343

ia vedeti voi ce spune regula aia cu gramatica si observatiile pe forum :p
 

DeletedUser

nihilius. Şi eventual gabi23. Dar nu mai joacă, nu? Ceilalţi nu îmi plac, sau nu ştiu cine sunt. Cei de care zic sunt cel puţin inteligenţi, că în rest nu e treaba mea să mă pronunţ. Oricum, rămâne cum am stabilit.

Mai joc, doar ca am renuntat la a face parte din echipa triburile acceptand sa fac parte din echipa de pe grepolis.
 

DeletedUser

cer ca tpoicu sa fie inchis si sters sau mutat in arhiva.

multumesc
 

DeletedUser

pai de ce? ca a iesit bine... cine nu "candideaza", ia premiul cel mare :D
 

DeletedUser

"nu conteaza cine voteaza, conteaza cine numara voturile"?
:D
Tot Caragiale saracul...
 

DeletedUser4920

who the fck is ramoulad....wow super admini super forum pe lumea 20
 

DeletedUser

@mine Daca glumesc si-ti spun ca te votez! te votez! mi-e ca o sa iau puncte pentru off topic sau spam desi ma aflu intr-o discutie cu tine, la tema despre un moderator si unde tu spui ca vrei sa fii moderator :)...asa ca mai bine tac
@setzel este noua moderatoare de pe l20. Nu mai spama si fii on topic, oriunde :)
 

DeletedUser

dar lista asta de moderatori, adica cei pe care trebuie sa ii votam, este legala-legala?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Adi, lista din sondajul de fata nu atinut cont de doua lucruri : cei care joaca nu pot modera sectiunea respectiva (cazul meu) si cei care nu pot fi desemnati pentru ca au deja multa treaba. Asadar greseala a fost de partea autorului.

Eu zic sa apreciem cum se cuvine eforturile Ramonei depuse aici :) Nu veti regreta, sun sigur.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus