Modificare

  • Autor subiect DeletedUser19202
  • Data de început

DeletedUser19202

am si eu o propunere in special in folosul incepatorilor

General
-Conturile aflate în mod de vacanţă pe o perioadă mai mare de 60 de zile nu vor mai putea sprijini alţi jucători, în plus faţă de restricţia anterioară de a ataca, dacă acest lucru este activat în setările lumii respective.

am observat chestia asta in anuntul lui carmi privind implementarea noii versiuni de joc si zic eu ca ar cam trebui modificata daca nu stearsa nu de alta da poate unii chiar vor crede ca e asa (de altfel mai bine citesc regulamentul jocului de pe forum si isi dau singuri seama de diferenta)

asa ca fac propunerea sa corectati acolo sau sa stergeti
 

DeletedUser

si asta cu aceeasi ocazie:
-Când exista un număr negativ de trupe, nu se putea muta nicio trupă. Acum este din nou posibil acest lucru.
eu inca nu am reusit sa mut - (minus) 300 de topoare
 

DeletedUser39696

cum adica -300 de topoare .. merge sa ai trupe pe - ?
 

DeletedUser

General
-Conturile aflate în mod de vacanţă pe o perioadă mai mare de 60 de zile nu vor mai putea sprijini alţi jucători, în plus faţă de restricţia anterioară de a ataca, dacă acest lucru este activat în setările lumii respective.

pentru mine chestia asta este ambigua . eu stiu ca dupa 60 de zile de siter nu puteai ataca/sprijini de pe conturile aflate in siter ( chiar am un siter in aceasta situatie acum ) ori atata timp cat nu sa schimbat nimic ...
 

DeletedUser37659

si eu stiu la fel...am un cont in sitter de vreo 80 de zile,si de cand am depasit cele 60 de zile,nu am mai putut nici ataca ,nici trimite sprijin de pe contul respectiv. deci,nu s-a schimbat nimic odata cu versiunea noua.

pot doar muta trupele de pe un sat de-al meu pe altu.
 

DeletedUser37659

iti dai seama cand ataci cu -5000 topoare ,-3000 usori si -500 berbeci,ce pagube faci :D
 

DeletedUser

sunt curioasa daca atunci cand ataci cu minus trupe, se transforma norocul din negativ in pozitiv =))
 

DeletedUser19202

pentru mine chestia asta este ambigua . eu stiu ca dupa 60 de zile de siter nu puteai ataca/sprijini de pe conturile aflate in siter ( chiar am un siter in aceasta situatie acum ) ori atata timp cat nu sa schimbat nimic ...

NU e deloc ambigua este exact cum stii tu

de fapt e pe forumul asta regulamentul de joc si scrie clar

daia am si zis ca sa le stearga de acolo ca sa nu creada vreunu ca e asa :)
 

DeletedUser39696

pai si daca ai de ex -3000 usori poti sa faci totopare cu 4*3000 mai multi ?
 
Sus