MoH vs UFO

  • Autor subiect DeletedUser15088
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13364

da a facut'o pentru trib , dar si'a incalcat niste principii
si stai linistit ca master si magnatu asteptau ca paninea calda invitatie in sas , dar au fost refuzati
 

DeletedUser

da a facut'o pentru trib , dar si'a incalcat niste principii
si stai linistit ca master si magnatu asteptau ca paninea calda invitatie in sas , dar au fost refuzati



normal ca au fost refuzati`...de ce sa recrutati 2 jucatori buni....in locul lor mai bine luati 200 de jucatori de la marginea hartii nu?

doar asa din curiozitate....macar au cerut invitatii?:)))

 

DeletedUser13364



normal ca au fost refuzati`...de ce sa recrutati 2 jucatori buni....in locul lor mai bine luati 200 de jucatori de la marginea hartii nu?

doar asa din curiozitate....macar au cerut invitatii?:)))


tu chiar ca esti frustrat , iti versi nervii aici ?:) off ce sa faci si tu aq ... hai sa iti raspund aq :)


da au cerutinvitatie, iar eu am vorbit cu master , cu setzel, cu pain si cameleonu despre cei doi ... am postat in sas tot ce am vorbit cu toti si am luat decizia de a nu'i primi ... esti multumit ?



legat de cei 200 de players: sudul hartii sa stii ca ii bun ...
 

DeletedUser15088

oameni buni m-am saturat de voi cu ** voastre ( thomas nu ma refer la tine ci la cei din sas) stiti doar sa va plangeti ..... am zis k nu mai ** si k nu mai fac nici un post ..dar nu pot sa ma abtin sa scriu pe acesta ..... ce a fost a fost acum e razboi ce alceva mai vreti .... acum sa lasam jocul sa vorbeasca si vom vedea peste ceva timp ce situatie vom avea ..


respect tuturor
 

DeletedUser13364

oameni buni m-am saturat de voi cu ** voastre ( thomas nu ma refer la tine ci la cei din sas) stiti doar sa va plangeti ..... am zis k nu mai ** si k nu mai fac nici un post ..dar nu pot sa ma abtin sa scriu pe acesta ..... ce a fost a fost acum e razboi ce alceva mai vreti .... acum sa lasam jocul sa vorbeasca si vom vedea peste ceva timp ce situatie vom avea ..


respect tuturor

ma voi erati mari smecheri , ati zis ca nu va e frica de razboi, ca luptati si cand a inceput razboiu , toate triburile de langa voi aveau cerere de alianta/pna .. si dupa master a parasit corabia
 

DeletedUser

Misterio01 mai banano ai prins glas ? cand erai in MoH si statisticele aratau in favoarea voastra rpd vai ca sunteti invincibili si **** ce va laudati ca oile pe forum .... cand UFO si-a aratat adevarata valoare ati tacut ca niste mielusei si ai fugit rpd in UFO stiind ca o sa pierzi si tu si master death ala sate ... si dupa 1-2 zile iar ai prins glas ma ?
 

DeletedUser

topicu trebuie inchis ca sa terminat razboiu :D
Desigur castigatori find UFO
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus