Multumim triburile pentru gluma fenomenala

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pff trebuiei sa-mi sun un prieten ca daca ii dispare contl isi sparge monitorul,serios vorbesc
 

DeletedUser7556

Foarte tare,
yahoorotf.gif
dar am incremenit cand am vazut aia.....
yahoohairpull.gif
yahoohairpull.gif
yahoohairpull.gif
 

DeletedUser

nu numai tu,eu nici maca n-am zambit:|

credeam ca sunt singurul, am intrat, am dat pur si simplu mai departe si gata

P.S. eram pe 12.. si mi-a fost frica sa dau intamplator sau altceva ca poate au facut astia gresala de program si ajung pe la margine
 

DeletedUser

De cand astept aceasta zi....
Sa vedeti ce socuri vor avea triburile 3-SLA, UNIQUE , +SAS+, WANTED :))=)):D:D:(:(:mad::mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

adminilor mai fain era sa ne faceti o gluma de genul: sa ne trimiteti cate 250 de atacuri:)) faceam infarct:))=))
 

DeletedUser

frate... numai glume de genu va doresc si voua :| ma gandeam cine a luat 200 de sate in cateva ore... si cateva din sate blindate maxim :| si unele la care nu ajunge nobilul dusman :|
 

DeletedUser

Tu chiar n-ai incercat? Io am dat click si mi-a sarit pop-up cu pacaleala :p

Ce fac satele din om....
 

DeletedUser

Tu chiar n-ai incercat? Io am dat click si mi-a sarit pop-up cu pacaleala :p

Ce fac satele din om....

si eu am dat :)) pe l3 .. unde era cam imposibila treaba..dar prima data am vazut aia pe l11 ..dar am citit clar in stanga jos de tot ;)) aia cu " Mai departe " :)) si mi-am dat seama :D
 

DeletedUser

buna pacaleala :D..dar merge pe l10-11-12...unde inca nu sunt dezvoltati:D......pe l1-2-3-4-5-6-7-8-9 ar fi fost belea sa zica ca esti incuiat:))
 

DeletedUser

si oricum nu a fost chiar reusita din punct de vedere grafic, trebuia pusa pe tot ecranul asa ca.. fail

asta s-a intamplat pe .net.fereastra respectiva era pe tot ecranul.doar daca dadeai mai jos vedeai butonul cu "mai departe".cand am intrat azi pe w36 sa fac infarct.stiu ca pe .net sunt jucatori foarte buni,dar unul care sa faca nobilul in 2 zile(pe w36 e viteza 1,6 si nu exista protectie pentru incepatori - asa ca ma asteptam la ce-i mai rau)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si eu am dat :)) pe l3 .. unde era cam imposibila treaba..dar prima data am vazut aia pe l11 ..dar am citit clar in stanga jos de tot ;)) aia cu " Mai departe " :)) si mi-am dat seama :D

ma miram eu cum am pierdut 270 de sate in cateva minute... :)) da am dat.... ar fi fost ceva sa ma trezesc la 116 puncte in mijlocu tribului :)))))
 

DeletedUser

pff ce m-am speriat:D dar ma miram..ca pe 12 nu o aparut inca nobilii..si ma gandeam cum am pierdut satul:confused: :))
 

DeletedUser

ma miram eu cum am pierdut 270 de sate in cateva minute... :)) da am dat.... ar fi fost ceva sa ma trezesc la 116 puncte in mijlocu tribului :)))))

=)) da... atunci era gluma gluma =))) sa faca si o treaba deasta :))) si dupaia sa iti "redea" pctele inapoi si satele si alea alea :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus