multumiri!

DeletedUser

eu sunt foarte incantata de "triburi"! si am simtit nevoia sa le multumesc celor care au pus bazele acestui joc! :D
poate se simt si altii sa spuna un simplu si sincer "multumesc" echipei pentru munca depusa aici! :p
 

DeletedUser

sau dupa cum spun niste clasici: sunteti fuarte tari frate!!! tineti-o tot asa!!! va iubesc, va urmaresc din tot sufletul, sunteti cei mai buni.
 

DeletedUser

Multumesc mamei ca m-a nascut.[si nu ma avortat cum a facut pana sa ma nasca pe mine]
Multumesc lu tata ca m-a educat.[ma rog...macar a incercat:rolleyes:]
Multumesc matusii mele ca m-a schimbat de scutece.
Multumesc bunicii mele ca ma lua in parc si ajungea singura acasa amintindu-si ca a uitat ceva.
Multumesc primului meu invatator ca nu ma exmatriculat inca de prin clasele primare.
Multumesc primei mele diriginte care ne oferea cele mai lejere ore fiid prea beata sa predea.
Multumesc primei mele prietene ca m-a intarit aratandu-mi ce inseamna sa fi inselat.
Multumesc primului meu amic care m-a intarit aratandu-mi ce insemana sa fi batut.
Si nu in ultimul rand va multumesc voua!!:D Sunteti niste scumpi va multumesc din inima ca imi sunteti alaturi in aceste clipe fericite!!:D VA IUBESCCCCCCCCCCC[crying]
 

DeletedUser

591674ynaw4yxc5f.gif
591674ynaw4yxc5f.gif
591674ynaw4yxc5f.gif
591674ynaw4yxc5f.gif
591674ynaw4yxc5f.gif
591674ynaw4yxc5f.gif

Cu aceasta ocazie multumesc si eu celor ce mi-au votat avatarul la concursul organizat de Aquilla !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

fii multumit ca mai e un topic inutil

Cam ce inseamna un topic inutil ?
Un topic in care oamenii glumesc ?
Un topic in care oamenii se relaxeaza ?
Un topic in care oamenii spun vrute si nevrute doar ca e la off-topic ?
591674ynaw4yxc5f.gif

And so on, and on, and on,... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

modificati titlu topicului...
cum tot avem now playing , now drinking, now eating, etc hai sa il facem pe esta now thank you!!!!

iar ii multumesc lui dumnezeu ( adica mie ) ca e a beautiful day
 

DeletedUser

modificati titlu topicului...
cum tot avem now playing , now drinking, now eating, etc hai sa il facem pe esta now thank you!!!!

iar ii multumesc lui dumnezeu ( adica mie ) ca e a beautiful day

cine a murit si te-a lasat pe tine dumnezeu?
 

DeletedUser

modificati titlu topicului...
cum tot avem now playing , now drinking, now eating, etc hai sa il facem pe esta now thank you!!!!

iar ii multumesc lui dumnezeu ( adica mie ) ca e a beautiful day



daca sa stii cum l-as schimba in clipa asta! :))
 
Sus