Multzumesc pentru idei baietzi!!

  • Autor subiect Myshleanka95
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

http://ro7.triburile.ro/public_report/e12e39a42fb55fd0d724ec85a74e7aca ...........http://ro7.triburile.ro/public_report/9f566941d521fd109e7d4f14330f80ae Asta e................am reusit..........sper sa mearga.:D Acestia se numesc : Themis, mnm1975 ei au dorit sa intru in tribul lor si au vazut k nu's de acord m-au atacat! Macar mi-am dar inceput nou sa nu ma cucereasca. Mi-au dat 5 atacuri si in curs de doar 2 am ramas cu 5 la adeziune....:rolleyes:.....mai sus cele doua atacuri. Mai erau 3 care m-au atacat din tribul acela dar din pacate nu le retin numele si imi pare foarte rau.

Acum va prezint probabil pe cel care va face in viitorul apropiat acelasi lucru Uitati-va numai cu ce-mi vine el mie cu toate k am trib meu : "Merita sa faci aceasta decizie, de a te alatura noua, tribului =OL=, suntem oameni seriosi, care se ajuta reciproc, un trib in care de fiecare vei gasi o mana intinsa, precumsi o indatorire pe masura!
Nu vei regreta!
Alatura-te noua!" nu cred k iar conveni nimanui sasi paraseasca tribul asai?
Cu toate astea m-am mai calcamat k sa zic asa..........si la-m atentionat..ca sa zic asa.....pe domnul cu tribul cu mana aia intinsa.........dar degeaba e intinsa daca * e rupta din umar..........

La revedere!! Sper sa nu va intalniti niciodata cu aceasta soarta............chiar mi-a parut rau deoarece am muncit la acel trib.............
Vreau sa precizez k ma spionat de vreo luna si cand ma vazut far trupe ma atacat cu toata satra lui............ca sa zic asa
Eu nu atak nici un sat care e locuit asta e o lege ptr mn din cauza a ce am patzit
Asa k va rog sa precizati in rasp voastre aici daca doritzi sa incheiem tratat de pace sau sa intratzi in trib me va astept raspunsurile
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu trebuia sa postezi pe extern. In plus, e un joc de razboi, bazat pe cuceriri. Jucatorii aceia nu au gresit cu absolut nimic. Mai bine, inainte de a infiinta un trib, joci cateva luni intr-un trib format de altii, pentru a deprinde jocul.

Multa bafta in continuare!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus