Narf!

  • Autor subiect DeletedUser10098
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10098

Poate ca incalc ceva reguli, poate ca acest post nu va exista pe forum mai mult de 15 minute... dar!
pe scurt:
vi se pare normal asa ceva? cineva din echipa "triburile.ro" sa fie blocat pt ca a incalcat o regula de joc?! oare mater dolores nu cunoaste regulile? sau... "nu o fac niste noobi asa usor" ?
pe lung:
p.s. cu riscul de a fi blocat si eu pt ca stiu ca vor fi repercursiuni ale postului meu ... dau paste la o doleanta a unui coleg de-al meu de trib.

..........


P.S. exista originale la rapoarte!

Laurencei :

Povestea e lunga sper sa nu plictiseasca.
Inca de la inceputul lumii 7 cei din Narf! au fost foarte agresivi. Mater Dolores a inceput sa ma atace, fiind jucatori de nivel apropiati, ne-am jucat putin de-a soarecele si pisica evitand atacurile unul altuia...trimitea ea..evitam eu...trimiteam eu..evita ea...pana s-a plictisit. s-a incheiat un pna personal mediat de un coleg de-al nostru si conducatorul lor.
Intre timp Narf! au devenit tot mai agresivi si ne-au devenit dusmani...sar cateva etape si ajung la ziua de ieri.
Ieri impreuna cu colegii si prietenii din zona am organizat preluarea satului lui Mater Dolores. Alaturi de mine au participat: kamicaze2008, iois king si sennik prin sitterul sau bogdanel010. Am inceput cu atacuri de curatare in care o parte din colegi si-au "rupt" o parte din trupe, dar in cele din urma am curatat toate trupele lui Mater dolores din sat. prezin doar cateva din rapoarte mai jos:
-------------------------------------------
Agresor: iois king
Sat: Satul Afurisitei Mele (648|451) K46

Număr: 0 0 3000 0 100 1200 200 0 50 20 1 0
Pierderi: 0 0 1462 0 87 500 60 0 24 10 0 0


Apărător: Mater Dolores
Sat: cimitir de trupe VINCI (653|458) K46

Număr: 1360 1337 0 560 181 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 1360 1337 0 560 181 0 0 0 0 0 1
-------------------------------------------
Agresor: LaurenceI
Sat: satul lui LaurenceI (651|459) K46

Număr: 0 0 1900 0 250 748 0 0 100 0 0 0
Pierderi: 0 0 25 0 51 4 0 0 1 0 0 0


Apărător: Mater Dolores
Sat: cimitir de trupe VINCI (653|458) K46

Număr: 1 0 0 49 173 0 0 22 0 0 0 0
Pierderi: 1 0 0 49 173 0 0 22 0 0 0 0




Spionaj
Resurse spionate: 0 0
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 19)
Cazarmă (nivelul 18)
Grajd (nivelul 8)
Atelier (nivelul 2)
Curte nobilă (nivelul 1)
Fierărie (nivelul 20)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 11)
Tăietori de lemne (nivelul 29)
Mina de argilă (nivelul 29)
Mina de fier (nivelul 27)
Fermă (nivelul 24)
Magazie (nivelul 23)
Ascunzătoare (nivelul 2)


Pradă: 118 87 205/78270
Distrugeri prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 5 la nivelul 0
--------------------------------------------------------------------------

dupa cateva atacuri de curatare a sprijinului a inceput procesul de inobilare...am atacat cu nobil pana am adus jucatorul tinta la adeziune 37.
AICI APARE PRIMA "COINCIDENTA" DUBIOASA....sa-i spunem asa deocamdata! pun cele 2 rapoarte dupa care explic:
-------------------------------------------------------------------------------
I.
Expediat 02.09.08 23:11
Trimis mai departe în data de: 02.09.08 23:20
Trimis mai departe de către: kamicaze2008
Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-7.8%

Moral: 100%

Agresor: kamicaze2008
Sat: banditul meu (649|454) K46

Număr: 0 0 1556 0 0 685 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 1312 0 0 554 0 0 0 0 0 0


Apărător: Mater Dolores
Sat: cimitir de trupe VINCI (653|458) K46

Număr: 500 0 0 1673 0 0 0 0 0 16 0 0
Pierderi: 500 0 0 1673 0 0 0 0 0 16 0 0
-------------------------------------------------------
II.
Expediat 02.09.08 23:12
Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)

10.6%
Moral: 100%

Agresor: LaurenceI
Sat: satul lui LaurenceI (651|459) K46

Număr: 0 0 1818 0 200 750 0 0 0 0 1 1
Pierderi: 0 0 1652 0 0 532 0 0 0 0 1 1


Apărător: Mater Dolores
Sat: cimitir de trupe VINCI (653|458) K46

Număr: 700 1033 0 1048 0 406 0 0 100 32 0 0
Pierderi: 700 1033 0 1048 0 406 0 0 100 32 0 0
--------------------------------------------------
Acum explicatia: primul atac a fost de curatare preventiva a sprijinului, se observa si-a indeplinit obiectivul. dupa 1 minut vine si atacul cu nobil..cand SURPRIZA...satul era din nou plin cu trupe. am curatat satul dar am pierdut nobilul. ciudat este faptul ca Dolores conform rapoartelor perduse toate trupele (punctele si insumarea trupeleor din toate rapoartele arata ca nivelul fermei era depasit...). cum de au reusit o coordonare asa de buna la minut? a fost sprijin? trupe ascunse? daca a fost sprijin de ce a fost cu berbeci?ciudat
daca au fost trupele ei (desi ferma nu permitea atatea) de ce a asteptat sa-mi loveasca nobilul tocmai la adeziune 37 si nu mai devreme?
de aici au inceput suspiciunile mele ca e ceva in neregula sau o coincidenta foarte bizara! am discutat cu 2-3 apropiati din trib care au avut argumente pro si contra....dar sa trecem peste asta.
colegii mi-au trimis rapid resurse sa-mi refac nobilul, a trecut intre timp de 12 si a venit bonusul de noapte. am mai spionat si am vazut ca a primit uimitor de repede sprijin destul de mult. dupa ce ne-am sfatuit a ramas sa atacam dimiteata.
Asa ajungem la ziua de azi.Am inceput de la zero cu atacuri de curatare, cei care mai aveam trupe de atac, au venit alaturi de noi cu atacuri si colegii: mid 18, manditano1 si altii pe care ii rog sa ma scuze daca nu mentionez toata grupa de atac.

Pun cateva rapoarte:
-----------------------------------
Agresor: Sennik
Sat: 00.Satul lui Sennik ! (657|454) K46

Număr: 0 0 1451 0 0 677 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 1451 0 0 677 0 0 0 0 0 0


Apărător: Mater Dolores
Sat: cimitir de trupe VINCI (653|458) K46
Nici unul din luptătorii tăi nu a supravieţuit. Nu au putut fi luate nici informaţii despre puterea trupelor duşmane.
-------------------------------------------------------
Agresor: iois king
Sat: Satul Afurisitei Mele (648|451) K46

Număr: 0 0 2200 0 113 800 200 0 40 20 1 0
Pierderi: 0 0 2200 0 1 662 109 0 40 20 1 0


Apărător: Mater Dolores
Sat: cimitir de trupe VINCI (653|458) K46

Număr: 1605 2073 0 1573 7 0 0 0 0 1 1 0
Pierderi: 1605 2073 0 1573 7 0 0 0 0 1 1 0
------------------------------------------------------------
Am curat trupele de tot sprijinul. nu are rost sa pun toate rapoartele, au fost foarte multe.Am trecut iar la nobil si am adus satul la adeziune 9 conform raportului de mai jos:
Agresor: LaurenceI
Sat: satul lui LaurenceI (651|459) K46

Număr: 1204 1199 380 0 155 352 0 0 99 0 1 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Apărător: Mater Dolores
Sat: cimitir de trupe VINCI (653|458) K46

Număr: 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




Spionaj
Resurse spionate: 0 0 0
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 18)
Cazarmă (nivelul 18)
Grajd (nivelul 8)
Atelier (nivelul 2)
Curte nobilă (nivelul 1)
Fierărie (nivelul 20)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 11)
Tăietori de lemne (nivelul 29)
Mina de argilă (nivelul 29)
Mina de fier (nivelul 27)
Fermă (nivelul 24)
Magazie (nivelul 23)
Ascunzătoare (nivelul 3)


Pradă: 1 80 59 140/80145
Distrugeri prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 2 la nivelul 0
Modificare de adeziune Aprobare scăzuta de la 39 la 9
-----------------------------------------------------------------------------
Acum vine PROBLEMA CEA MARE: am hotarat ca iois king sa bage o curatare preventiva care sa ajunga la 16:20, iar atacul meu final sa ajunga la 16:21. el trimite atacul...cand sa dau si eu....suspans...."tinta a fost blocata nu poate fi atacata sau sa primeasca sprijin"...chestie de minute.mai ales ca eu am obiceiul sa intru si sa selectez trupele sa dau atac dar fara s apas ok..ca sa vad ora cand ajung.....la 15:40 am facut chestia asta si nu a dat "eroarea"...la 15:42 cand sa dau atacul pe bune APARE MESAJUL DE BLOCARE. (mentionez ca tripele mele cu nobil fac 39 de minute...)
o fi iar coincidenta? eu nu prea cred!!!!!!!!prea s-au potrivit toate impotriva noastra....plus ca se stie legatura..narf!...moderatori..admini!!...mater dolores fiind din "sfatul triburile.ro"..aflu eu acum.
puteti verica ca este moderator la: http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=6838. mai are si un quote sugestiv: "Text original nihilius
Nu am incalcat niciodata regulamentul jocului, l-am respectat si il voi respecta."
stiti ce s-a intamplat???? am pus o intrebare la suport, iata si raspunsul:

"Mesaj
03.09.08 15:58
Acest jucator a fost atacat masiv 2 zile, cu pierderi mari de trupe de ambele parti, pana i s-a adus adeziunea la 9. in momentul atacului decisiv contul acestuia a fost blocat si nu mai poate fi atacat. a facut singur asta? a incalcat vreo regula? sau este protejat de cineva din echipa triburile.ro?

TechnoRock 03.09.08 16:29
Bună ziua LaurenceI,

am primit o sesizare in legatura cu acest jucator cum ca ar fi incalcat regulamentu si am facut verificarile necesare, in urma verificarilor am descoperit ca intradevar acesta incalca regulamentu drept pentru care va fi aspru penalizat si cum isi va accepta pedeapsa va fi deblocat, astfel il puteti ataca si cucerii. Tin sa va anunt ca asupra contului blocat nu se vor putea trimite actiuni noi, nici suport nici atac.
Pe viitor am sa va rog sa nu aduceti acuze nefondate stafului triburile sau vom fi nevoiti sa aplicam si pe dumneavoastra legea regulamentului.
Distracţie plăcută în continuare!

Multe salutări,

Team Triburile"""

a trisat? e protejata in continuare? de ce moderaotrii au mai multe drepturi in joc? daca reclami de ce esti avertizat ca se va aplica si pe tine "regulamentul"???????
eu zic sa luam pozitie. am primit semnale si de un alt coleg de trib ca a patit chestii asemanatoare, ca a intalnit aceleasi situatii ca mine si colegii care jucam corect acest joc!!!!!!!!

Marele castig pentru mine este faptul ca am jucat un joc interesant alaturi de prieteni din "viata reala", aici mi-am facut noi cunostinte si prieteni. am intalnit tot felul de oamneni, dar imi minte imi vin doar colegii alaturi de care ne-am amuzat la "coltul vesel", cei alaturi de care am organizat atacuri...m-a impresionat faptul ca azi fiind atacat de colegii lui mater Dolores am primit sprijin de la foarte multi jucatori....fara ca macar sa le cer personal (am ** despre atacuri doar cu 2-3 colegi pe mess..).
Le multumesc tuturor celor care au participat ieri si astazi la aceasta campanie si care si-au sacrificat aproape toate trupele.
Ramane sa vedem ce facem cu aceste "coincidente" , trebuie sa protestam pt ca suntem trisati si mintiti "pe fata"!!!!!
HAI SA LUAM ATITUDINE!!!!

2.8 Este interzis a se posta copia totala sau partiala a unui mesaj privat primit pe forum, in joc, sau in orice sistem de mesagerie,care contine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori.
Postarea discutiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fara acordul scris al adminului respectiv, se sanctioneaza direct cu ban

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.


Sper ca ai citit regulamentul inainte de a te decide sa deschizi aceasta discutie, daca nu ai timp destul sa-l consulti.

http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=16&a=12
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

maculets, se poate ca ea sa fi fost doar foarte desteapta :)
Exista o metoda sa scapi de innobilare si aia este urmatoarea :

1.Injurarea unui amic.
2.Amicul te denunta unuia dintre Admini
3.Adminul iti inchide contul temporar :)

Este putin riscanta fiindca se poate chiar sa ti se inchida contul permanent :D
 

DeletedUser10098

Asta ar fi o fatada sau ce?
Am reclamat la admini pe unu care mi-a luat toata familia la rand si neamuri si tot... crezi ca a fost blocat pana in ziua de azi pentru problema aia??!
Si cum s-a nimerit s-o blocheze fix inainte de ultimul atac?
 

DeletedUser

Eu ti-am spus doar ca este o metoda.
Altfel spus se poate ca ea sa fi injurat Adminul de joc :)
Aici cred ca personajul in cauza ar fi fost "incuiat" direct(oricine ar fi fost :):D)

Pai simplu.
Daca stia ca Adminul este ONLINE, l-a injurat si a fost incuiat atunci.
 

DeletedUser

mai mult decat a postat maculets nu am ce sa zic. se presupune a fi doar un joc, intri, te distrezi, socializezi, mai dai o comanda...iti mai faci prieteni etc. dar cand se intampla "coincidente" de genul asta dupa ce ai "muncit" la trupe si planuri de atac cu colegii de trib iti cam vine sa te lasi.....eu unul sunt foarte dezamagit. NU ESTE CORECT CEEA CE SE INTAMPLA!
oricum daca e sa fie blocat cineva, nu maculets ar trebui sa fie acea persoana, ci eu. Postarea expusa de el imi apartine, se regaseste pe forumul tribului VINCI.
sunt curios de parerea celorlalti jucatori si de asemnea, daca apar semnalari asemanatoare cu a nostra.

2.8 Este interzis a se posta copia totala sau partiala a unui mesaj privat primit pe forum, in joc, sau in orice sistem de mesagerie,care contine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori.
Postarea discutiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fara acordul scris al adminului respectiv, se sanctioneaza direct cu ban

La fel, ai 2 saptamani ban pentru postarea discutiei de la suport.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10098

Vedeam aici pe forum "adminii fac" "adminii dreg" "adminii nu sunt corecti" si nu credeam... dar ?!
 

DeletedUser

mai mult decat a postat maculets nu am ce sa zic. se presupune a fi doar un joc, intri, te distrezi, socializezi, mai dai o comanda...iti mai faci prieteni etc. dar cand se intampla "coincidente" de genul asta dupa ce ai "muncit" la trupe si planuri de atac cu colegii de trib iti cam vine sa te lasi.....eu unul sunt foarte dezamagit. NU ESTE CORECT CEEA CE SE INTAMPLA!
oricum daca e sa fie blocat cineva, nu maculets ar trebui sa fie acea persoana, ci eu. Postarea expusa de el imi apartine, se regaseste pe forumul tribului VINCI.
sunt curios de parerea celorlalti jucatori si de asemnea, daca apar semnalari asemanatoare cu a nostra.

De ce sa fie cineva incuiat !?
Nu exista motive de asa ceva.
Oricum Forumul triburile.ro nu are legatura cu jocul triburile.ro
In cel mai rau caz putet fi banati pe Forum :)
 

DeletedUser10098

antagon... serios, nu ti se par PREA MARI COINCIDENTELE?! ... sau poate ca nu ai citit tot...
 

DeletedUser7072

sunteti niste infantili. sa incep:

1. mater dolores nu face parte din echipa team triburile. nu se ocupa de administrarea nici unei lumi. e doar moderator forum

2. se poate intampla sa fi avut o interactiune cu cineva pe care a sittuit cu mai putin de 24 de ore inainte. se poate intampla daca nu esti atent sa omiti aceste treburi. iar daca cineva te denunta pt asta atunci esti blocat. e atat de simplu
 

DeletedUser

sunteti niste infantili. sa incep:

1. mater dolores nu face parte din echipa team triburile. nu se ocupa de administrarea nici unei lumi. e doar moderator forum

2. se poate intampla sa fi avut o interactiune cu cineva pe care a sittuit cu mai putin de 24 de ore inainte. se poate intampla daca nu esti atent sa omiti aceste treburi. iar daca cineva te denunta pt asta atunci esti blocat. e atat de simplu

daaaaa...hai cauta tu scuze acuma...MD e in stare si faptul ca face parte din echipa de moderare a forumului poate avea trecere pe la admini...nu crezi? k deh...e de'a lor pana la urma...

eu astept cu interes raspunsul ticketului depus

ps: sper ca macar unul dintre admini sa fie impartial si sa sanctioneze corect jucatoarea!

Daca vrei sa presupui, nu te sfatuiesc sa o faci pe forum!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"Mesaj
03.09.08 15:58
Acest jucator a fost atacat masiv 2 zile, cu pierderi mari de trupe de ambele parti, pana i s-a adus adeziunea la 9. in momentul atacului decisiv contul acestuia a fost blocat si nu mai poate fi atacat. a facut singur asta? a incalcat vreo regula? sau este protejat de cineva din echipa triburile.ro?

TechnoRock 03.09.08 16:29
Bună ziua LaurenceI,

am primit o sesizare in legatura cu acest jucator cum ca ar fi incalcat regulamentu si am facut verificarile necesare, in urma verificarilor am descoperit ca intradevar acesta incalca regulamentu drept pentru care va fi aspru penalizat si cum isi va accepta pedeapsa va fi deblocat, astfel il puteti ataca si cucerii. Tin sa va anunt ca asupra contului blocat nu se vor putea trimite actiuni noi, nici suport nici atac.
Pe viitor am sa va rog sa nu aduceti acuze nefondate stafului triburile sau vom fi nevoiti sa aplicam si pe dumneavoastra legea regulamentului.
Distracţie plăcută în continuare!

Multe salutări,

Team Triburile"""


Unde-i infantilismul?Voi nu vedeti ca a fost cercetat cazul si s-a STABILIT CA MATER DOLORES A INCALCAT REGULAMENTUL ?????!!!!
 

DeletedUser

sigur!!! esti atacat de 2 zile....primesti sprijin...nu faci fatza...si cand esti aproape inobilat.. ce faci? upsss..."am avut interactiune cu cineva sittuit in ultimele 24 ore"!!!
o regula elementara "uitata" brusc de un cunoscator al jocului si moderator care are un quote foarte sugestiv, citez:""Text original nihilius
Nu am incalcat niciodata regulamentul jocului, l-am respectat si il voi respecta."
SA FIM SERIOSI!
nu sunt adeptul teoriei conspiratiei pe niciun domeniu, cu atat mai putin in cadrul unui joc, dar aici ceva e "putred" sigur!!!!
 

DeletedUser10098

multumesc blestemat pt postul tau! :D asta asteptam ...

esti prieten cu mater deci ii iei apararea, oare nu are si prieteni admini care sa faca la fel, mai ales ca ea are si un statut pe aici, statut care a lasat-o sa vorbeasca cu adminii din alta pozitie, nu din mediocritatea de jucator banal?


si te rog... sa nu vorbim despre infantilitatem te cunosc PREA BINE de pe Lc... :))
 

DeletedUser7072

daaaaa...hai cauta tu scuze acuma...MD e in stare si faptul ca face parte din echipa de moderare a forumului poate avea trecere pe la admini...nu crezi? k deh...e de'a lor pana la urma...

eu astept cu interes raspunsul ticketului depus

daca nu ai depus tu ticketul adminul nu-ti va raspunde in legatura cu motivele pedepsei. si asta e un lucru bun pana la urma. da dovada de integritate a adminului. pana la urma toti se plangeau ca adminii se ajuta intre ei :rolleyes:

si in legatura cu integritatea lui MD atat eu cat si altii care au jucat alaturi de ea pot baga mana in foc ca nu ar incalca vreodata in cunostiinta de cauza regulamentul
 

DeletedUser

daca nu ai depus tu ticketul adminul nu-ti va raspunde in legatura cu motivele pedepsei. si asta e un lucru bun pana la urma. da dovada de integritate a adminului. pana la urma toti se plangeau ca adminii se ajuta intre ei :rolleyes:

si in legatura cu integritatea lui MD atat eu cat si altii care au jucat alaturi de ea pot baga mana in foc ca nu ar incalca vreodata in cunostiinta de cauza regulamentul



Blestemat,tu nu intelegi ca s-a STABILIT ca A INCALCAT REGULAMENTUL???
 

DeletedUser

sunteti niste infantili. sa incep:

1. mater dolores nu face parte din echipa team triburile. nu se ocupa de administrarea nici unei lumi. e doar moderator forum

2. se poate intampla sa fi avut o interactiune cu cineva pe care a sittuit cu mai putin de 24 de ore inainte. se poate intampla daca nu esti atent sa omiti aceste treburi. iar daca cineva te denunta pt asta atunci esti blocat. e atat de simplu

Scuze ca te anunt, dar cred ca intentia ta de a fi interesant s-a dus pe apa Sambetei odata ce ai scris punctul 1.

Mater Dolores face parte din Echipa Team Triburile ;) Nu doar Adminii de joc fac parte din Team Triburile. ;)

Cu punctul 2 sunt deacrod.

Later Edit : http://forum.triburile.ro/announcement.php?f=56&a=19
 

DeletedUser

daca nu ai depus tu ticketul adminul nu-ti va raspunde in legatura cu motivele pedepsei. si asta e un lucru bun pana la urma. da dovada de integritate a adminului. pana la urma toti se plangeau ca adminii se ajuta intre ei :rolleyes:

si in legatura cu integritatea lui MD atat eu cat si altii care au jucat alaturi de ea pot baga mana in foc ca nu ar incalca vreodata in cunostiinta de cauza regulamentul

nu am zis k il astept direct pe contul meu...calm...
daca tot zici ca bagi mana'n foc pentru ea...ia sa te vad!
 

DeletedUser7072

multumesc blestemat pt postul tau! :D asta asteptam ...

esti prieten cu mater deci ii iei apararea, oare nu are si prieteni admini care sa faca la fel, mai ales ca ea are si un statut pe aici, statut care a lasat-o sa vorbeasca cu adminii din alta pozitie, nu din mediocritatea de jucator banal?


si te rog... sa nu vorbim despre infantilitatem te cunosc PREA BINE de pe Lc... :))

surprinzator avand in vedere ca eu de tine nu am auzit deloc
 

DeletedUser

sunteti niste infantili. sa incep:

1. mater dolores nu face parte din echipa team triburile. nu se ocupa de administrarea nici unei lumi. e doar moderator forum

2. se poate intampla sa fi avut o interactiune cu cineva pe care a sittuit cu mai putin de 24 de ore inainte. se poate intampla daca nu esti atent sa omiti aceste treburi. iar daca cineva te denunta pt asta atunci esti blocat. e atat de simplu

(disclaimer: sunt in trib cu LaurenceI)

Mie mi se pare cel putin curioasa coincidenta asta ... duci un oras aflat foarte aproape (~2-3 patrate distanta) la 9 adeziune, si brusc acesta devine blocat.
Daca e sa mai adaugam ca jucatorul atacat e moderator pe forumul acesta, ceea ce ar putea indica faptul ca se cuneaste relativ bine cu administratorii jocului ...


La fel, daca presupui ca..., incearca in alta parte, nu pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus