=nBz= power!

  • Autor subiect DeletedUser1198
  • Data de început

DeletedUser5276

oo tanaru madfalcon respectele mele ! sper sa fim vecini si pe lumea 8
 

DeletedUser

Is curios...eu cred ca cele mai tari triburi ale L8 vor fii noobs si IMMO:D
 

DeletedUser

IMMO a fost f tare si pe L5...nu stiu ce s-a ales de el ...si mai ales de ce ?
 

DeletedUser

IMMO a fost f tare si pe L5...nu stiu ce s-a ales de el ...si mai ales de ce ?

IMMO a fost pe primul loc luni la rand ... dar incet incet a pierdut jucatori care au renuntat din cauza lipsei timpului ... sigur ca si razboiele cu O.S., noobs, CHEMP si Die si-au pus amprenta pe evolutia tribului dar cauza principala a fost lipsa timpului ... cel putin asta e parerea mea.
Acum incerc sa refac IMMO tocmai pentru ca simt lipsa acelor vremuri si a colegilor de trib cu care am avut placerea sa joc.
 

DeletedUser7708

Aşa s-a stins şi MaSoN pe L4, nu din cauza războaielor, ci din cauza bulinelor şi sitterelor.
 

DeletedUser

adica un fel de razboi cu "lumea"...diplomatia joaca un rol important in jocul asta...repetita e intentionata ;)....deci la asta se ajunge cand te "iei in gura" cu toti...o sa fie taaare intrresanta lumea 8...si cred ca o sa supravietuiasca mai degraba aia care o sa stie sa faca aliante decat aia care "nu facem aliante cu nimeni, ca noi ii spargem pe toti la nara"
 

DeletedUser2821

Da si crezi ca cei cu 10 aliante din primul minut al lumi sunt buni nu :) ?
 

DeletedUser7708

adica un fel de razboi cu "lumea"...diplomatia joaca un rol important in jocul asta...repetita e intentionata ;)....deci la asta se ajunge cand te "iei in gura" cu toti...o sa fie taaare intrresanta lumea 8...si cred ca o sa supravietuiasca mai degraba aia care o sa stie sa faca aliante decat aia care "nu facem aliante cu nimeni, ca noi ii spargem pe toti la nara"

Joacă tu aşa, dar nu vei câştiga vreodată.
 

DeletedUser

adica un fel de razboi cu "lumea"...diplomatia joaca un rol important in jocul asta...repetita e intentionata ;)....deci la asta se ajunge cand te "iei in gura" cu toti...o sa fie taaare intrresanta lumea 8...si cred ca o sa supravietuiasca mai degraba aia care o sa stie sa faca aliante decat aia care "nu facem aliante cu nimeni, ca noi ii spargem pe toti la nara"

nu asta e ideea ... "nu facem aliante cu nimeni, ca noi ii spargem pe toti la nara"
ideea e sa reusim prin propriile forte fara a face compromisuri
nu imi fac iluzii ca o sa distrugem totul in calea noastra ... dar macar putem incerca ... acest proiect de a resuscita IMMO va fi baza unui proiect de creare a unui trib pe tribalwars.net ... insa sa vedem ce iese pe L8.
 

DeletedUser

Joacă tu aşa, dar nu vei câştiga vreodată.

uite eu sunt cel putin multumit de liderii mei de pe L5....cand am intrat in joc (deci prima data cand am aflat ce inseamna triburile) eram pe locul 34-35 cred...acum suntem pe 9.....asta din cauza ca mai mereu am avut de regula UN SINGUR inamic ;)...cu restul se fac PNA-uri, aliante....treaba lor...daca dispare inamicul, cautam altul....ideea e ca urcam in top...
 

DeletedUser

Deci am un feeling ca =nBz= vor face masacru in zona lor ! :) Ai niste noobi ambitiosi si asta le da putere (v. Setzel), dar si niste "pro" nu prea priceputi (v. Illidan / DFA)
 

DeletedUser7708

uite eu sunt cel putin multumit de liderii mei de pe L5....cand am intrat in joc (deci prima data cand am aflat ce inseamna triburile) eram pe locul 34-35 cred...acum suntem pe 9.....asta din cauza ca mai mereu am avut de regula UN SINGUR inamic ;)...cu restul se fac PNA-uri, aliante....treaba lor...daca dispare inamicul, cautam altul....ideea e ca urcam in top...

MoD are vreo 5-7 războaie pe L7, oficiale sau nu, şi totuşi face măcel.

ISeeNoobs: Nick-ul tău e foarte bine ales, se pare că deja m-ai reperat.
 

DeletedUser

Eu pana si in oglinda cand ma uit vad Noobi ! :) Mai multi chiar ! :eek: I See Just Noobs ! :) Oricum te stiu mai de mult timp si stiu de ce esti in stare butuletz... Si tu si "slabutzu" de setzel ! :D
 
Sus