Ne-am linistit baba si baba007 sunt frati ... cica

DeletedUser

se poate sa aiba aceleasi nickuri daca fac parte dintr-o firma si sa iasa printr-un server, se pot verifica parolele?:confused:
 

DeletedUser

Dovada Ca Exista Jucatori Cu Mai Multe Conturi!!!!

Just flaviu: la inceput inca am mi`am facut acount pe triburile... Mi`am facut doua sate... de pe doua mail`uri...
Just flaviu: cu in sat m`am alaturat celor de la OLIMP shi cu un sat celor de la CIRCARII
Just flaviu: nu sthiam...
mircea berzovan: si de pe un singur calc...
mircea berzovan: asa...
Just flaviu: eu ce invitatii am primit... am dat accept
mircea berzovan: asa...
mircea berzovan: ce user ai in circ??
Just flaviu: cel ce te bate
 

DeletedUser177

jucatorii cu mai multe conturi

adminii ar trebui sa ii taxeze pe cei ce au mai multe accounturi cu ban la toate, kiar si eu stiu sa-mi schimb IP-ul in functie de browserul folosit k sa imi fac mai multe conturi, motiv pt care nu fac asta: nu vreau k sa arunce lumea cu noroi in mine si sa ma arate cu degetul! ar trebui ban la toti cei care au mai multe conturi si sa nu existe impartirea legaturii de internet, fratele meu poate juca altceva nu?
 

DeletedUser238

adminii ar trebui sa ii taxeze pe cei ce au mai multe accounturi cu ban la toate, kiar si eu stiu sa-mi schimb IP-ul in functie de browserul folosit k sa imi fac mai multe conturi, motiv pt care nu fac asta: nu vreau k sa arunce lumea cu noroi in mine si sa ma arate cu degetul! ar trebui ban la toti cei care au mai multe conturi si sa nu existe impartirea legaturii de internet, fratele meu poate juca altceva nu?

intr-un fel ai dreptate.....dar spre exemplu eu ji sor'mea jucam......suntem incepatori ne place jocul...ji din pacate nu avem 2 calculatoare cu net(asta se va rezolva curand)...dar nu mi-ar conveni sa imi iau ban pt ca sor'mea joaca ji ii place ceea ce joc ji eu:(
 

DeletedUser177

man, poate, dar dak altfel nu se poate? ei bine sa stii k puteti sa va impartiti serverele, tu joci pe w6 pe .net, ea joatca pe w1 .ro si tot asa, exista multe posibilitati dak exista vointa, dar nu trebuie sa scapam de aceste multiple account-uri? think si apoi imi raspunzi ok?
 

Leutzu

Game Suport
Scor reacție
0
galagas ... si eu impart conexiunea de internet cu altcineva, de ce? simplu pentru ca am internet prin retea si nu am IP extern propriu. Acum ce ar trebuii sa fac sa incep sa ma bat cu cei din retea pe suprematie, care are dreptul sa joace un joc si care nu? Sincer mi se pare de bun simt acea regula prin care este interzis transferul de resurse si sa dai suport cu trupe...nu inteleg de ce va tot agitati atat s-a dovedit ca adminii isi fac treaba (mai des sau mai rar dar sunt aici), deci nu e nici o problema...eu unul sincer as prefera sa se trezeasca cei cu acount-uri multiple banati mai incolo nu acum, dupa ce s-au chinuit sa faca un punctaj mare...nu acum cand in 2-3 saptamani poti face un punctaj sa intrii in top 500 (joci sim city) :D
 

DeletedUser

[...]eu unul sincer as prefera sa se trezeasca cei cu acount-uri multiple banati mai incolo nu acum, dupa ce s-au chinuit sa faca un punctaj mare...nu acum cand in 2-3 saptamani poti face un punctaj sa intrii in top 500 (joci sim city) :D
adevarat graiesti. atunci nu cred ca-ti mai arde sa-ti faci multi... :)
 

DeletedUser

sunt multi care s-au ridicat

numai din conturi multiple....deja strica jocul si ataca in nestire....oricum lucrul facut cu mana se numeste lucru manual....daca nu se face ceva repede in curand cand se vor lua masuri hara va fi un loc parasit( cei mari daca vor fi scosi vor fi ultimii ramasi pe harta)-sper sa se adopte o maniera profesionista si sa devina jocul mai intersant altfel sincer o sa parasesc jocul...pentu ca un joc de genul asta trebuie sa fie jucat cu demnitate si nu cu mentalitati tipic romanesti de tzarani care au vazut si ei pentru prima data in viata lor un joc de strategie online
 

DeletedUser

eu am langa mine un tip cu 3 sate cu nume identice aproape : se numeste fratzii,fratzii2, fratzii4 .mi-e greu sa cred ca s-au nimerit 3 cu nume la fel si in acelasi trib.tribul fiind rbk_ sper sa se sesizeze cineva si sa face ceva in privinta asta
 

DeletedUser

eu am langa mine un tip cu 3 sate cu nume identice aproape : se numeste fratzii,fratzii2, fratzii4 .mi-e greu sa cred ca s-au nimerit 3 cu nume la fel si in acelasi trib.tribul fiind rbk_ sper sa se sesizeze cineva si sa face ceva in privinta asta
Daca ti se pare ceva suspect in cazul lor depune un ticket in joc (Setari > Intrebare suport). Apropo, citeste si regulile forum. Extras:

Plangeri impotriva celorlalti
Pentru a depune o plangere impotriva altui jucator va rugam sa folositi sistemul de suport. Nu deschideti topicuri pentru a reclama alti jucatori.
 
Sus