neregulamentar

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ziceati de die. ca joaca urat recrutand membrii altor triburi.dar ce ziceti de asta?sa afle parola ,apoi sa scoata trupele din sat.apoi sa atace cu nobili.


de cine e vorba?membrii aof.

Ce frumos(nu vi se pare?)

macar cei din die. nu reurg la aceste metode.
 

DeletedUser8987

si de ce se numeste topicul neregulamentar ? ca nu inteleg :| =))
foarte bine ... bravo lor -se joaca si asa
 

DeletedUser

Nu a zis nimeni ca Die. joaca neregulamentar, pentru ca recrutarea membrilor altor triburi nu este interzisa de regulament.

Ce intelegi prin membri AoF au aflat parola? Ai zis membri, nu membru.
Au intrebat si au primit raspuns sau au recurs la alte metode?
 

DeletedUser

nu au intrebat.

azi m-am trzit ca cv este pe contul meu(loctitor.)

cand intru pe cont ce sa vad?104 atacuri.

hai sa asez armata.da da?armata era plecata la sprijin.unde?aaaaaaa.continetele 68,67.hmmmmmmmm.100 ore:))cam in atat timp ajunge armata.


hai sa cer sprijin(ca tribul e trib?)da da?care trib?frumos nu?am parasit triul si eu habar nu avem.



hai sa ma uit cine ma ataca:d

oau.ce vad?vreao 6 membrii Aof..


ajung atacurile.ce vad?700 cavalerie usoara;si un nobil.

intrebarea mea este:de unde stiau ei ca satele mele sunt goale.totusi,macar spionezi inainte,sau dai curatirea,nu vi direct vu nobil la sigur pe toate satele.dar asta e:d ghinionnnnnnnnnn
 

DeletedUser

Daca voi va puneti parole usoare ... sau de fapt tu ai spus ca aveai sitter ... de ce ai pus sitter persoane in care nu poti avea incredere? :confused::confused:
 

DeletedUser

pai nu l-am pus eu.pur si simplu a intrat el.NU STIU CUM.

este un jucator de 116 puncte(puneam eu sitter un jucator de care nu am mai auzit de la marginea hartii?)
 

DeletedUser3251

Exista sitemul de suport, cel mai simplu este sa faci o reclamatie acolo daca banuiesti ca cineva ti-a "spart contul".
 

DeletedUser

:confused: Die. in sus Die. in jos ...

la naiba dar ce a-ti patit toti cu tribul asta :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus