Nesimtire sau prostie?

  • Autor subiect DeletedUser4058
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Hm da...parca ei erau maretul trib SH care face totul in liniste...si nu comenteaza pe forum.

Insa se pare ca punctele li s-au cam urcat la cap, sau dupa cum ii cunosc pregatesc urmatoarea tinta...sa fie RIP? :D

Sunt cateva indicii care duc intr-acolo...au adus aminte iar de povestea cu IM...;)

Insa mai am niste informatii conform carora tinta urmatoare ar fi alta...
 

DeletedUser

Octavian te rog frumos sa te abtii de la comentarii de genu asta .. nu ai nici cea mai mica idee ce vrem noi sa facem pe viitor asa ca nu mai da cu presupusul k o faci extraordinar de prost ;) vezi de satele tale si nu te mai ingrijora tu ce se va intampla pe viitoar in l1 .. k oricum tu nu mai ai nici o sansa sa rezisti pe aceasta lume .. sau poate daca o iei de la capat .. dar asta e alta poveste ..
 

DeletedUser

Eu nu inteleg care e problema cu rufele astea ... asa cum voi cei din SH(ma refer la cei care citesc forumul) rad de YKZ & CIRC ... trebuie si viceversa .(si aceste triburi trebuie luate doar ca un exemplu,deoarce membrii lor au animat forumul in ultimele zile :) )

e problema gabi, pt ca dak sunt probleme cu un sat , si sunt mereu nush cum reusesc, intra cei din conducere pe fir si vb cu ceilalti, si dak nu se poate si nu se poate se declara razboi, dar nu imi place cand se iese pe forum si se spune o problema ca asta...
 

DeletedUser

e problema gabi, pt ca dak sunt probleme cu un sat , si sunt mereu nush cum reusesc, intra cei din conducere pe fir si vb cu ceilalti, si dak nu se poate si nu se poate se declara razboi, dar nu imi place cand se iese pe forum si se spune o problema ca asta...



Se pare ca usor usor se adeveresc niste zvonuri ;)
 

DeletedUser

e problema gabi, pt ca dak sunt probleme cu un sat , si sunt mereu nush cum reusesc, intra cei din conducere pe fir si vb cu ceilalti, si dak nu se poate si nu se poate se declara razboi, dar nu imi place cand se iese pe forum si se spune o problema ca asta...

Probleme vor exista intotdeauna, e normal.Insa modul in care rezolvati aceste probleme ,e cel care conteaza ... :)
Indiferent ca le rezolvati pe cale pasnica sau cu ajutorul trupelor. :rolleyes:
 

DeletedUser

Problema se va rezolva pe joc nu pe forum .. rog un moderator sa inchida acest topic
Multumesc
 

DeletedUser

pur si ssimplu cred ca s'a spus destule pe acest subiect si problema a fost in mare parte rezolvata ..
 

DeletedUser

e problema gabi, pt ca dak sunt probleme cu un sat , si sunt mereu nush cum reusesc, intra cei din conducere pe fir si vb cu ceilalti, si dak nu se poate si nu se poate se declara razboi, dar nu imi place cand se iese pe forum si se spune o problema ca asta...

Ma indoiesc ca cineva va crede ca declarati razboi de la un sat...cred ca majoritatea si-ar da seama ca e doar un pretext :rolleyes:
 

DeletedUser

Ma indoiesc ca cineva va crede ca declarati razboi de la un sat...cred ca majoritatea si-ar da seama ca e doar un pretext :rolleyes:

pretext poate, dar dak nu se rezolva.. ce vrei sa facem? azi un sat, maine un sat, si se invata, mai facea cineva asa pe vremuri.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus