NewAge vs RY

  • Autor subiect DeletedUser12762
  • Data de început

DeletedUser5673

Oricum se vede cat se respcta lumea in ziua de azi de anunta cu o zi inainte de razboi
 

DeletedUser3061

Oricum se vede cat se respcta lumea in ziua de azi de anunta cu o zi inainte de razboi

stii ce nu inteleg eu cum un mare razboinic ca tine are ceva impotriva razboiului dintre ry si newage...

sa inteleg de la tine ca acesta a fost motivul pentru care nu ai mai plecat in RY?
 

DeletedUser

Aici nu sunt de acord nici eu,cu declararea unui razboi de pe o zi pe alta,in cazul UNITED sunt convins ca nu e cazul,ca se practica altfel pe la case mai mari,inseamna ca-si permit si referitor la relatia UNITED - NewAge ! esti consilierul RY-ului?...mai intai de toate ei trebuia sa se gandeasca la asta si sa nu puna paie pe foc,nici de partea UNITED prima oara (nu spun ce pt ca stiu cei care trebuie sa stie la ce ma refer) si nici a 2 oara fata de NewAge daca sunt sisters trib trebuia sa se gandeasca la acest lucru si sa puna in balanta daca fac fata atator razboaie...da ma rog poate ei au crezut ca scrie la Profilele ambelor triburi asa de smecherie sa speriem Vestul :=)))
cam atat,altceva sa comenteze cei care sunt in masura....eu pot spune doar ca vom trai si vom vedea,harta este mereu in schimbare iar noi,cei din ea ne conformam cu regulile ei si cu atractia gravitationala ce o inconjoara :=)

patriarhule a-ti inceput sa treceti pe plus cu razboiul? :))
 

DeletedUser5673

stii ce nu inteleg eu cum un mare razboinic ca tine are ceva impotriva razboiului dintre ry si newage...

sa inteleg de la tine ca acesta a fost motivul pentru care nu ai mai plecat in RY?

eu nu am vrut sa stau merg in ry daca vroiam de mult intram acolo
 

DeletedUser3061

eu nu am vrut sa stau merg in ry daca vroiam de mult intram acolo



cum mah nu ai vrut? tu nu stii ca nu e frumos sa fi minciunica....

13.11.
18:39 bubujupanu a fost invitat de către CRISTIAN07.

13.11.
19:31 bubujupanu s-a ataşat unui alt trib.

mai are rost sa iti zic motivul pentru care ai reales sof?
 

DeletedUser12762

Bubule, e drept oare??? daca stiam ca tiam inkurcat nu mai declaram razboi...:eek:

Macar trebuia sa ma anunti:p
 

DeletedUser5673

cum mah nu ai vrut? tu nu stii ca nu e frumos sa fi minciunica....

13.11.
18:39 bubujupanu a fost invitat de către CRISTIAN07.

13.11.
19:31 bubujupanu s-a ataşat unui alt trib.

mai are rost sa iti zic motivul pentru care ai reales sof?


nu am stiu de asta
oricum nu intram in ry eu daca te invit in sof asta nu insemna ca si intri sau daca intri de concediez
 

DeletedUser13059

poti schimba din sof in trib de tradatori ca va tradati intre voi fara niciun stres ..
 

DeletedUser3061

nu am stiu de asta
oricum nu intram in ry eu daca te invit in sof asta nu insemna ca si intri sau daca intri de concediez



asta e cea mai tare scuza care am auzit-o vreodata pe lumea 1... nu stiam ca m-a invitat ala in ry.... ce dracu mah ai impresia ca stai de vorba cu aia din sof?

stii ce nu inteleg eu la voi va dati ca voi sunteti cei mai moralii cei mai dreptii si cand colo voua va este rusine sa va asumati (macar pe joc) lucrurile care le faceti...

cred ca era mult mai frumos si mai demn daca tu ai fi recunoscut si nu ai fi incercat sa gasesti scuze din astea patetice... cat despre tradatorii tu ar trebuii sa stii cel mai bine cum e sa fii unul.... iar aici ma refer in totalitate la trecutul indepartat... banuiesc ca stii despre ce este vorba asa ca nu are rost sa mai argumentez eu ce si cum...
 

DeletedUser2247

Se deviaza de la tema......clar.


Side 1:
Tribes: NewAge
Side 2:
Tribes: RY

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 207
Tabăra 2: 285
Diferență: 78

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 109
Tabăra 2: 59
Diferență: 50

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,221,879
Tabăra 2: 3,124,196
Diferență: 902,317

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,210,686
Tabăra 2: 654,398
Diferență: 556,288

chart
 

DeletedUser5673

eu nu am stiut ca new age declara razboi la ry nu aveam de unde de razboi mia zis planeta inainte de sa scrie pe extern treaba asta eu eram in sof atuncea oricum daca imi era frica nu plecam din sof
iar daca te referi la tradarea aia din hiata am castigat 2 luni cu miscarea aia si am blindat pe gibrail si pe ceilalti cand erau atacati a fost buna miscarea :))
 

DeletedUser12762

De cind sa inceput razboiul :p

Side 1:
Tribes: NewAge
Side 2:
Tribes: RY

Timeframe: 14/11/2010 12:00:00la17/11/2010 18:41:11

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 346
Tabăra 2: 458
Diferență: 112

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 171
Tabăra 2: 94
Diferență: 77

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,717,734
Tabăra 2: 5,021,315
Diferență: 1,303,581

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,903,069
Tabăra 2: 1,044,437
Diferență: 858,632

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12762

Cido în data de 15.11.2010 la ora 18:27 Citat daca e razboi,atunci sa fie pentru toata lumea...
-cei cu pna-uri personale,sa anunte pe forum pe cine nu ataca...sa shtim daca ne aflam in aceeashi barca,sau ne facem "scafandri"!
eugen1975 astăzi la ora 15:22 Citat nu cred sa aiba cineva pna cu unii care nu se pot numi oameni si din aliati trec ina mai putin de 24 de ore la razboi, stiind ca tot flancul nostru de langa ei este gol si de atac, si de aparare.

am ** cu pompii si mi-a zis ca el pune la dispozitie tot atacul lui (cam 400 de sate - toate fiind in k14) luati legatura cu el si dati-i tinte, voi cei care sunteti in zona de conflict
voinicu astăzi la ora 18:33 Citat pe ei....
pablytto astăzi la ora 18:33 Citat Prelucrare Şterge eugen1975 a scris:
nu cred sa aiba cineva pna cu unii care nu se pot numi oameni si din aliati trec ina mai putin de 24 de ore la razboi, stiind ca tot flancul nostru de langa ei este gol si de atac, si de aparare.

am ** cu pompii si mi-a zis ca el pune la dispozitie tot atacul lui (cam 400 de sate - toate fiind in k14) luati legatura cu el si dati-i tinte, voi cei care sunteti in zona de conflict


dar nu e adevarat ca au trecut de la aliati la razboi direct peste noapte. Stiu ca atat New Age si United au anuntat de mult trecerea la PNA..mi se pare ca e si pe extern afisat..deci se stia de mult ca un razboi e posibil.




Si inca ceva: Eu nus de vina ca conducerea voastra este formata haotic si fiecare face cum il trasneste prin cap...mesajul dovada ca eu am ** si am facut normal se vede.
Deci Uscatelul fiind diplomatul, trebuia sa va anunte si pe voi restul...mesajul a fost citit de atunci.
Si nu doar un mesaj din pod cazut...mesajul cu acest anunt de PNA a fost transmis dupa ce am ** in conferinta: Eu, Uscatelul si Dracul din Paulesti
Ear colegul vostru pablytto fiind mai destept sa interesat cum si de ce de la aliati la razboi...si el a primit si raspunsul si de aia este si informat.



cataxu în data de 25.10. la ora 23:12
Salutare Stelian!

Aduc in atentia tribului [ally]RY[/ally] ca de pe data de 26 octombrie orele 12:00 (ziua) tribul [ally]NewAge[/ally] va trece tribul [ally]RY[/ally] la PNA pentru urmatoarele motive:

Nerespectarea diplomatiei si a intelegerilor care au fost facute. (Ma refer la cele 8 conturi care urmau a fi rezolvate deja de ceva vreme.)
aici fiind inplicati si tribul [ally]UNITED[/ally] cu care avem familie.

Seara buna!


Acest mesaj de avertizarea modificarii diplomatie, trebuia sal primiti si de la tribul UNITED...deci verificati.

Pai era si normal de asteptat ca eu voi fi ala rau si tribul NewAge e ala care nusi respecta aliatii.

Dar daca neaducem aminte ca eu am rabdat si colegii mei o groaza de timp ca tribul Ry ma refer mai mult la conducerea RY, care au promis ca rezolva multe si vazind ca noi tacem si lor le este bine, au ales sa nui mai intereseze problemele deranjante pentru NewAge.
 

DeletedUser2247

Prea multe explicatii Denis....
Apoi ce se ** aici?PNA-uri personale?Eugen conduce pe acolo(el care ataca un amarat de player...la care sincer nici nu ne-am gandit...),sau cine?(de fapt cred ca nici ei nu stiu exact cine :) )....
Apoi..sa il intrebe pe uscatelul de PNA-uri personale,sa se lamureasca ;).
 

DeletedUser2247

Side 1:
Tribes: NewAge
Side 2:
Tribes: RY

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 477
Tabăra 2: 814
Diferență: 337

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 213
Tabăra 2: 105
Diferență: 108

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,096,379
Tabăra 2: 8,888,358
Diferență: 3,791,979

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,350,356
Tabăra 2: 1,162,486
Diferență: 1,187,870



Offf Doamne....:(.Si nici la 50% nu merg motoarele(macar recunosc asta....).
 

DeletedUser2247

Side 1:
Tribes: NewAge
Side 2:
Tribes: RY

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 629
Tabăra 2: 852
Diferență: 223

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 287
Tabăra 2: 152
Diferență: 135

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,669,172
Tabăra 2: 9,281,516
Diferență: 2,612,344

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,137,936
Tabăra 2: 1,654,947
Diferență: 1,482,989

chart
 

DeletedUser

Nu e rau pentru inceput..mai ales ca abia se ung rotitele masinariei NewAge.
Vom merge la ralanti,mai ales ca vine sezonul rece.
Spor la treaba , ambelor tabere combatante !
 
Sus