Nobili lumea 7 ??

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cum e posibil sa fi facut nobili ??
11lu8.png
 

DeletedUser4349

or fi nobilii adminilor...ca doar ei pot sa-si puna orice trupe vor in sat
 

DeletedUser184

acele trupe au existat in satele de test, fiind introduse pentru a verifica potentialele buguri.
in acest moment trupele nu vor mai exista in statistica
 

DeletedUser11672

Lamine u esti admin dar ce va fi daca unu la 100 de puncte sa cucereasca sate nu trebe curtea nobila:mad::eek:
 

DeletedUser184

un jucator nu poate detine nobil la acel nivel de joc.
pentru a avea primul nobil jucatorul respectiv are minim 1800-1900 pcte.
 

DeletedUser4349

cauta coordonatele 0|0 si acolo vei gasi satele adminilor...acolo se fac testele...
 

DeletedUser184

trupele din satele de test intra si ele in statistica. dupa ce s-a incheiat testul cei 2 nobili au fost retrasi ( se observa ca la acest moment cei 2 nobili nu mai sunt in statistica)
 

DeletedUser

stiu si eu de cordonatele 0|0 unde sunt toti admini pe foecare lume.
 

DeletedUser11672

Domnule alecsandro02 u ai doua conduturi ai putea fi inkis alecsandro01 e cel deal doilea cont al tau:D:):p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11672

Si nu mi se pare corecta aceasta treaba a ta:):p:cool:
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
Pentru spam repetat...vacanta placuta! Mai poti depune eforturi pentru "Senior member" peste o luna.
Later edit:
Adaugă data: 31.07.2008
Discuţii
Total Posts: 24 (24 posts per day)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de ce minti andrei@07 care ti-ai facut un trib pe L7 numa de conturi de ale tale si faza cu alecsandro01 si alecsandro02!eu am avut doar un cont la inceput pe alecsandro care a fost inobilat si dupaia pe alecsandro02!alecsandro01 este contul unui vechi prieten!:):D:D:):cool:
2.3. Discuþiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
4.1. Unele sectiuni au reguli specifice. Va rugam sa le cititi inainte de a posta.
Sunteti la sectiunea "Intrebari", nu la "Politica si propaganda". Si domnul andrei@07 nu-ti poate raspunde.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus